Close
Laptopy ConceptD 5

Laptopy ConceptD 5

Nowy laptop ConceptD 5 umożliwia szybkie i łatwe projektowanie grafiki. Możesz dokonywać obróbki zdjęć z doskonałą precyzją dzięki ekranowi 4K z certyfikatem PANTONE®, dokładnością odwzorowania kolorów na poziomie Delta E <2, pełnej gamie kolorów Adobe® RGB, zaawansowanemu procesorowi Intel® Core™ i71 ósmej generacji i karcie graficznej Radeon™ RX Vega M GL. Lekka i smukła konstrukcja urządzenia pozwala na pracę w podróży, a jego ponadczasowy wygląd nigdy się nie zestarzeje.

Dzięki ponadczasowemu wyglądowi laptop ConceptD 5 pasuje do każdego miejsca pracy, a jego smukła i lekka konstrukcja pozwala twórcom na pracę w podróży. Obudowa wykonana ze stopów magnezu odpowiada za niezwykłą wytrzymałość urządzenia i zapewnia świetny wygląd.

Wierne odwzorowanie kolorów jest niezbędne w projektowaniu, dlatego laptop ConceptD 5 został wyposażony w serię rozwiązań dotyczących technologii koloru. Dzięki rozdzielczości 4K UHD możesz dostrzec każdy szczegół, a wąska ramka o szerokości 6,2 mm zapewnia większy obszar roboczy.

Edycja obrazów za pomocą laptopa ConceptD 5 jest szybka i łatwa. Błyskawicznie realizuj najbardziej skomplikowane projekty graficzne w 2D dzięki mocy obliczeniowej procesora Intel® Core™ i7 ósmej generacji i karty graficznej Radeon™ RX Vega M GL. 16 GB pamięci DDR4 i bardzo szybki dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB na magistrali PCIe w macierzy Raid 01 umożliwiają skuteczniejszą pracę.
Close