Filtry (37 produkty/ów)

Cena (brutto)

3300 zł - 9100 zł

Laptop konwertowalny (2w1)

Technologia Intel vPro

Liczba rdzeni procesora

2 - 6

PassMark procesora

3080 pkt. - 13210 pkt.

Przekątna ekranu

12 cali - 18 cali

Powłoka matrycy

High Dynamic Range (HDR)

Ekran dotykowy

Klawiatura numeryczna

Podświetlana klawiatura

Czytnik linii papilarnych

Czytnik kart SmartCard

System operacyjny

Rodzaj karty graficznej

Zintegrowana karta graficzna

PassMark karty zintegrowanej

830 pkt. - 1240 pkt.

PassMark karty dedykowanej

3470 pkt. - 3480 pkt.

Złącze HDMI

Złącze VGA (15-pin D-Sub)

Trusted Platform Module (TPM)

Waga

0 kg - 4 kg
Laptopy Fujitsu

Laptopy Fujitsu

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów
Firma Fujitsu to uznany japoński producent sprzętu komputerowego z długimi tradycjami. W swojej ofercie ma też od wielu lat wysokiej klasy laptopy biznesowe. Seria LifeBook zawiera biznesowe laptopy, ultrabooki i notebooki konwertowalne, z kolei Celsius to mobilne stacje robocze dedykowane do specjalistycznych prac.

Fujitsu LifeBook zawiera całą gamę indywidualnych rozwiązań klasy podstawowej i wyższych klas. Rozbudowane opcje konfiguracji zapewniają najwyższą elastyczność i wygodę, a nowatorska technologia oszczędzania energii zmniejsza obciążenie, jakim notebooki są dla środowiska. Co więcej, każde urządzenie Fujitsu LIFEBOOK zapewnia najwyższą niezawodność, uzyskaną dzięki unikatowemu połączeniu precyzji niemieckich inżynierów i japońskiej jakości oraz 30-letniego doświadczenia.

Fujitsu Celsius to zaprojektowane i skonstruowane w Niemczech i Japonii mobilne stacje robocze firmy Fujitsu, które wspierają kreatywność, symulację, obliczenia i wizualizację na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dzięki kompleksowym możliwościom od projektowania poprzez inżynierię po produkcję stacje robocze CELSIUS są znane z bardzo cichej pracy, oferują zoptymalizowane zarządzanie temperaturą i chłodzeniem oraz osiągają wyniki testów na światowym poziomie. Wszystkie stacje robocze – mobilne, typu desktop i rack – są zoptymalizowane do użytku z różnymi wiodącymi aplikacjami do stacji roboczych, np. Autodesk, Dassault Systèmes, Siemens PLM i PTC.
Close