Filtry (32 produkty/ów)

Cena (brutto)

3300 zł - 7950 zł

Laptop konwertowalny (2w1)

Technologia Intel vPro

Liczba rdzeni procesora

2 - 6

PassMark procesora

3080 pkt. - 13210 pkt.

Przekątna ekranu

12 cali - 18 cali

Powłoka matrycy

High Dynamic Range (HDR)

Ekran dotykowy

Klawiatura numeryczna

Podświetlana klawiatura

Czytnik linii papilarnych

System operacyjny

Rodzaj karty graficznej

Zintegrowana karta graficzna

PassMark karty zintegrowanej

830 pkt. - 1240 pkt.

PassMark karty dedykowanej

3470 pkt. - 3480 pkt.

Złącze HDMI

Złącze VGA (15-pin D-Sub)

Waga

0 kg - 4 kg
Laptopy Fujitsu

Laptopy Fujitsu

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Firma Fujitsu to uznany japoński producent sprzętu komputerowego z długimi tradycjami. W swojej ofercie ma też od wielu lat wysokiej klasy laptopy biznesowe. Seria LifeBook zawiera biznesowe laptopy, ultrabooki i notebooki konwertowalne, z kolei Celsius to mobilne stacje robocze dedykowane do specjalistycznych prac.

Fujitsu LifeBook zawiera całą gamę indywidualnych rozwiązań klasy podstawowej i wyższych klas. Rozbudowane opcje konfiguracji zapewniają najwyższą elastyczność i wygodę, a nowatorska technologia oszczędzania energii zmniejsza obciążenie, jakim notebooki są dla środowiska. Co więcej, każde urządzenie Fujitsu LIFEBOOK zapewnia najwyższą niezawodność, uzyskaną dzięki unikatowemu połączeniu precyzji niemieckich inżynierów i japońskiej jakości oraz 30-letniego doświadczenia.

Fujitsu Celsius to zaprojektowane i skonstruowane w Niemczech i Japonii mobilne stacje robocze firmy Fujitsu, które wspierają kreatywność, symulację, obliczenia i wizualizację na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dzięki kompleksowym możliwościom od projektowania poprzez inżynierię po produkcję stacje robocze CELSIUS są znane z bardzo cichej pracy, oferują zoptymalizowane zarządzanie temperaturą i chłodzeniem oraz osiągają wyniki testów na światowym poziomie. Wszystkie stacje robocze – mobilne, typu desktop i rack – są zoptymalizowane do użytku z różnymi wiodącymi aplikacjami do stacji roboczych, np. Autodesk, Dassault Systèmes, Siemens PLM i PTC.
Close