Close
Oprogramowanie

Oprogramowanie 

Podkategorie

 • Oprogramowanie biurowe Microsoft Office
  Chyba każdy użytkownik komputera wie, że bez zainstalowanego oprogramowania nawet na najlepszym sprzęcie będzie się kiepsko pracować, a w wielu przypadkach to właśnie oprogramowanie umożliwia tę pracę, zwłaszcza jeżeli mowa o pracy w biurze. Właśnie dlatego różni producenci na całym świecie wciąż udoskonalają i wypuszczają na rynek coraz nowocześniejsze narzędzia, które mają nie tylko usprawnić, ale również ułatwić pracę na komputerach. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi Microsoft Project 2016 Pro, Microsoft Project 2016, Microsoft Visio 2016 Pro, Microsoft Office Professional 2016 czy Microsoft Visio 2016 Standard. Oprócz tego w ofercie mamy pakiety Office idealne zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i domowych.

   
  Oprogramowania biurowe ułatwiają pracę na komputerze, a niektórym osobom wręcz ją umożliwiają. Zawierają one różnorodne narzędzia, które zwiększają funkcjonalność sprzętów, na których są zainstalowane. Szeroki wybór oprogramowania biurowego docenią w szczególności użytkownicy biznesowi, którym zależy nie tylko na dużym wyborze narzędzi, programów i pakietów, ale również na przystępnej cenie przy zakupie większej ilości produktów. Oprogramowania biurowe Microsoft Office umożliwiają komfortową i wydajną pracę: pakiety Office oferują narzędzia, pozwalające na sprawne wysyłanie maili, tworzenie plików/arkuszy czy przechowywanie danych. Oprogramowania biurowe Microsoft Office są dostępne na kilku licencjach: komercyjnej, domowej, a także edukacyjnej.

 • Systemy operacyjne
  System operacyjny to aplikacja, która umożliwia korzystanie z komputera. Tak naprawdę to najważniejszy program, zainstalowany na urządzeniu. Bez systemu operacyjnego nie da korzystać się z komputera, a przestarzałe systemy często powodują różnego rodzaju kłopoty, jak problem z uruchomieniem nowszych programów czy brak aktualizacji ze strony producenta. Właśnie dlatego wybór najnowszego i – co ważniejsze – odpowiadającego użytkownikowi systemu operacyjnego powinien być na pierwszym miejscu. Wybór systemu operacyjnego powinien być podyktowany przede wszystkim własnymi preferencjami. Przy wyborze systemu warto również, że producenci rzadko kiedy wypuszczają aktualizacje do starszych wersji, a niektóre najnowsze programy nie będą uwzględniać starszych wersji oprogramowania.

   
  W zależności od zakresu zadań, a także wykorzystania poszczególnych funkcji, należy wybrać odpowiednią wersję systemu wraz z typem licencjonowania. Obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym jest Microsoft Windows. Popularne „okienka” są zainstalowane w większości komputerów. W skład rodziny Windowsa wchodzą takie oprogramowania, jak Windows XP, Vista, Windows 7, 8.1 czy 10. Windows to system na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno przy nauce, w pracy, przy odtwarzaniu multimediów i graniu w gry. Windows wypuszcza swoje oprogramowania na kilku licencjach: Pro (przeznaczone są głównie dla użytkowników biurowych), home (przeznaczone dla użytkowników domowych) oraz enterprise (przeznaczone dla bardzo wymagających użytkowników biznesowych i pracowników korporacji).

 • Programy antywirusowe
  W tym dziale znajdziesz zaawansowane programy antywirusowe, które pomogą jeszcze lepiej chronić Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem. W obecnych czasach korzystanie z dobrego programu antywirusowego to wręcz konieczność. Również coraz popularniejsze staje się zabezpieczanie w ten sposób nie tylko swoich komputerów, ale również smartfonów, które również są narażone na złośliwe ataki. Pamiętaj, że brak oprogramowania antywirusowego zwiększa ryzyko kradzieży ważnych danych z Twojego sprzętu (m.in. dostępu do wrażliwych danych biznesowych czy danych do konta bankowego). Obecne programy antywirusowe mają dostępne rozwiązania zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla dużych firm. Dzięki temu w większych firmach chronione są wszystkie komputery, a u użytkowników prywatnych również smartfony. Zawsze pamiętaj, żeby zabezpieczać sprzęt, z którego logujesz się m.in. do mediów społecznościowych, do banku, na pocztę e-mail i do baz danych w pracy.

   
  W oprogramowaniach antywirusowych znajdziesz między innymi programy antywirusowe marki ESET. To jedna z bardziej zaufanych firm, zajmujących się ochroną danych komputerowych. ESET to najpopularniejszy płatny program antywirusowy, który cieszy się szczególną popularnością zwłaszcza wśród użytkowników biznesowych. ESET umożliwia zakup wielu oprogramowań dla firm w dużo niższej cenie, jednak jest równie popularny wśród użytkowników domowych.

 • Oprogramowanie serwerowe Microsoft
  Systemy serwerowe to systemy operacyjne, które są przeznaczone dla firm i korporacji. Umożliwiają między innymi korzystanie z funkcji, które zwykle są niedostępne dla klasycznych systemów operacyjnych i są dedykowane serwerom. Oprócz tego, dzięki ulepszonym funkcjom (np. wirtualizacji i sieci Web) zwiększają niezawodność serwerów. W ofercie mamy zaawansowane oprogramowania serwerowe marki Microsoft, takie jak m.in. SQL Server czy Windows Server Standard z różnych lat.
   

  Microsoft SQL Server
  umożliwia użytkownikom biznesowym budowanie systemów, które służą do zarządzania danymi. Umożliwia działanie na jednym dużym serwerze lub na kilku mniejszych. Jedna instalacja tego oprogramowania serwerowego może obejmować wiele urządzeń, które realizują różne usługi.
   

  Microsoft Windows Server
  pozwala firmom na zwiększenie niezawodności infrastruktury serwerowej. Microsoft Windows Server oferuje między innymi nowe narzędzia wirtualizacji, zasoby sieci Web, usprawnienia zarządzania oraz integrację komputerów klientów z systemami Windows. Pozwala to oszczędzić czas, a także znacznie ograniczyć koszty, co zwiększa efektywne zarządzanie danymi. Wymienione narzędzia są niezwykle wydajne i wszechstronne.
   

  Wszystkie systemy serwerowe są wydawane na licencji bezterminowej, komercyjnej, w różnych wersjach językowych. Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz systemu, który zwiększy wydajność serwerów i usprawni pracę w Twoim przedsiębiorstwie, to zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych w ofercie produktów i dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb firmy.
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 72 elementów
Nawet najlepszy sprzęt bez odpowiedniego oprogramowania na niewiele się zda. Właśnie dlatego producenci na całym świecie prześcigają się w wypuszczaniu coraz to nowszych, nowocześniejszych narzędzi, które mają usprawnić i ułatwić pracę na komputerach. Dzięki różnym oprogramowaniom zyskujesz pewność, że Twój komputer jest maksymalnie chroniony (oprogramowania antywirusowe) lub ma najnowszy system operacyjny.
 
 W ofertę oprogramowań, które dostaniesz w naszym sklepie, wchodzą:
 
Close