Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Producent
Gwarancja
Kolor
więcej... mniej
Procesor
więcej... mniej
Model procesora
więcej... mniej
Liczba rdzeni procesora
Pojemność dysku
Pamięć RAM
Rozdzielczość
więcej... mniej
Przekątna ekranu
cali cali
Wbudowany modem
Technologia matrycy
Jasność matrycy
Aparat główny
Aparat - przód
System operacyjny
Modem WWAN
Waga
kg kg
Rodzaj konfiguracji
Filtruj

Tablety

Tablety to bardzo uniwersalne i wszechstronne urządzeni. Mogą one w wielu przypadkach zastąpić klasyczne laptopy, upodobnić się do urządzeń 2w1 lub sprawdzić się w miejscach, w których notebooki nie były odpowiednim narzędziem. Wielu producentów ma w swojej ofercie szerokie portfolio tabletów, od małych 7 i 8-calowych urządzeń nastawionych na konsumpcję multimediów, przez 9 i 10-calowe urządzenia do edukacji, czy codziennego użytku, przez 11 i 12-calowe stanowiące lekki i ultra-mobilny substytut laptopa po nawet 13 i 14-calowe biznesowe urządzenia do codziennej pracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 271 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 271 elementów

Tablety w biznesie

Tablety dla biznesu są bardzo zróżnicowane głównie za sprawą systemu operacyjnego. W tej grupie produktów klient może wybrać tablet z systemem Windows, na przykład Microsoft Surface, z systemem iPadOS, czyli Apple iPad oraz z systemem Android, na przykład, Samsung Galaxy Tab lub Lenovo Tab. Każdy z tych producentów ma w swojej ofercie specjalne modele oferujące wysokiej jakości ekrany, dodatkowe funkcje systemu czy dodatkowe akcesoria, specjalnie przygotowane dla klientów segmentu biznesowego.

Codzienna praca na samym tablecie może być jednak uciążliwa, ponieważ dotykowa klawiatura może nie sprawdzić się przy dłuższym pisaniu, mazanie palcem po ekranie nie będzie tak precyzyjne, a częste przenoszenie tabletu może narazić go na uszkodzenia. Dlatego też dla poprawy użyteczności, komfortu korzystania czy bezpieczeństwa producenci oferują szereg dodatkowych akcesoriów. Klawiatury służące także jako etui do iPadów czy do Microsoft Surface, lekkie i trwałe etui na tablety, rysiki zwiększające precyzję korzystania i umożliwiające tworzenie rysunków czy grafik, czy wreszcie rozszerzenia gwarancji pozwalające przedłużyć ochronę producenta na dłuższy okres.

Tablety tam gdzie nie może notebook

Tablety nie tylko sprawdzają się jako zamiennik czy uzupełnienie laptopa czy smartfona. Przez kompaktowe rozmiary i liczne możliwości montażu tablety mogą służyć do usprawniania obsługi klienta, jako narzędzie pracy technika w trudnych warunkach czy jako kompaktowe urządzenie prezentacyjne. Zastosowań tabletów może być bardzo dużo i ograniczeniem jest wyłączenie pomysłowość. Montując tablet na specjalnym stojaku czy uchwycie może posłużyć jako interaktywna tablica informacyjna czy rejestracyjna. Technik, mechanik czy pilot z tomami dokumentacji w jednym małym, poręczny urządzeniu może znacząco przyspieszyć swoją pracę nie tracąc tym samym na profesjonalizmie czy komforcie. Specjalnie zbudowane, wytrzymałe i doskonale chronione tablety typu rugged sprawdzą się na polu walki, w rafineriach czy innych miejscach, w  których urządzenie może być narażone na uszkodzenie mechaniczne lub jakimiś substancjami, które nie są spotykane podczas standardowego użytku. W wielu tych miejscach i zastosowaniach tablet często okazuje się znacznie lepszym wyborem niż laptop czy inne urządzenie, a w wielu miejscach jest po prostu jedynym urządzeniem potrafiącym sprostać wymaganiom.

Sklep internetowy ITnes.pl jest oficjalnym partnerem liderów branży IT:

Close