Stacja robocza Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA - zdjęcie poglądowe 4
   

Stacja robocza Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA

Dell
BTO108_FCT2250_EMEA
127391
5902002326377

Jesteśmy oficjalnym partnerem Dell Polska

Konfigurator

Gwarancja

Pamięć RAM

Dysk

Drugi dysk

Hurry! only 4 szt. w magazynie.
13 938,00 zł
11 331,71 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
300.99 zł
PKO Leasing Widget
Jak to działa…
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA

Zdjęcie modelu Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEAStacja robocza Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA należy do popularnej serii komputerów biznesowych Pro Max Tower T2 FCT2250 firmy Dell.

Komputer oferuje dysk SSD (NVMe) o pojemności 1 TB.

Użytkownik ma do dyspozycji 32 GB pamięci operacyjnej (2 x 16 GB). W modelu zainstalowano pamięć DDR5. Maksymalna ilość pamięci RAM, którą można zaistalować w komputerze, wynosi 128 GB. Za przetwarzanie danych odpowiada 20-rdzeniowy procesor Core Ultra 7 265 z popularnej rodziny procesorów Intel Core Ultra 7. CPU jest taktowany zegarem 5,3 GHz. Układ osiągnął 49695 punktów w aplikacji PassMark. Pamięć podręczna ma pojemność 30 MB. W stacji roboczej Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA zainstalowano zintegrowany układ graficzny Intel Graphics. Zintegrowana karta graficzna osiągnęła wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark.

Użytkownik komputera ma do dyspozycji dedykowaną kartę graficzną NVIDIA RTX 2000 Ada. Dedykowany układ graficzny wyposażono w 16 GB GDDR6 pamięci.

Komputer działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: dwa porty USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu), port USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu), port USB-C 3.2 Gen 2 (z przodu), port słuchawkowe (z przodu), dwa porty USB-A 2.0, dwa porty DisplayPort, port RJ-45, dwa porty USB-A 3.2 Gen 2, port USB-C 3.2 Gen 2x2 oraz port Thunderbolt 4. Producent stacji roboczej udziela na ten produkt 3-letniej gwarancji typu On-Site.

Procesor Intel Core Ultra 7 265

Procesor Intel Core Ultra 7 265 Intel Core Ultra 7 265 to zaawansowany procesor do komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, wprowadzając nową jakość do segmentu wydajnych jednostek konsumenckich i profesjonalnych. Jako kluczowy przedstawiciel linii Ultra 7, procesor ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje gniazdo Socket 1851, co stanowi wyraźny krok naprzód w ewolucji platform Intela. Jednostka ta oferuje imponującą konfigurację dwudziestu rdzeni fizycznych, a jej struktura krzemowa, składająca się z 17 800 milionów tranzystorów, została wytworzona w ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 3 nm w zakładach TSMC.

Wysoka wydajność w codziennych i profesjonalnych zadaniach jest wspierana przez 30 MB pamięci podręcznej L3 oraz elastyczne zarządzanie taktowaniem, które przy bazowej wartości 2,4 GHz potrafi wzrosnąć w trybie boost do poziomu 5,3 GHz. Mimo tak dużej mocy obliczeniowej, procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP wynoszącym zaledwie 65 W, co plasuje go w grupie jednostek o typowym poborze energii dla nowoczesnych komputerów osobistych, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej kultury pracy układu chłodzenia. Należy zaznaczyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co ogranicza potencjał ekstremalnego podkręcania, lecz zapewnia wysoką stabilność wymaganą w stacjach roboczych.

Procesor został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi standardami pamięci, oferując wsparcie wyłącznie dla modułów DDR5 w trybie dwukanałowym o oficjalnej szybkości do 6400 MT/s, choć zastosowanie odpowiednich podzespołów pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższych parametrów. Komunikacja z pozostałymi elementami systemu odbywa się za pośrednictwem magistrali PCI-Express Gen 5, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych z najszybszymi dyskami SSD oraz nowoczesnymi kartami graficznymi. Jednostka integruje również układ graficzny Arc Xe-LPG z 32 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną bazę do zadań multimedialnych oraz podstawowej obróbki graficznej bez konieczności instalowania dedykowanego GPU.

Dla użytkowników profesjonalnych i administratorów systemów Intel Core Ultra 7 265 oferuje pełny zestaw funkcji wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla technologii IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność maszyn wirtualnych. Procesor w pełni wspiera instrukcje Advanced Vector Extensions w standardach AVX i AVX2, co znacząco przyspiesza operacje w oprogramowaniu do obliczeń naukowych, finansowych oraz zaawansowanej obróbki danych. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, architektura ta pozostaje jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji na rynku, łącząc nowoczesną litografię z potężnym zapleczem technologicznym wspierającym najbardziej wymagające aplikacje.

Karta graficzna NVIDIA RTX 2000 Ada

Karta graficzna NVIDIA RTX 2000 Ada NVIDIA RTX 2000 Ada Generation to zaawansowana karta graficzna przeznaczona dla profesjonalistów, która została oficjalnie wprowadzona na rynek 12 lutego 2024 roku. Konstrukcja ta opiera się na wydajnym procesorze graficznym AD107 wytwarzanym w nowoczesnym procesie technologicznym 5 nm, co pozwala na pełną obsługę standardu DirectX 12 Ultimate. Sam układ AD107 jest procesorem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 159 mm2 oraz imponującą liczbą 18 900 milionów tranzystorów. Mimo że karta korzysta z tego samego procesora co w pełni odblokowany model GeForce RTX 4060, producent zdecydował się na wyłączenie części jednostek cieniujących, aby precyzyjnie dostosować parametry pracy do wymagań profesjonalnej serii RTX 2000.

Pod względem technicznym karta dysponuje 2816 jednostkami cieniującymi, 88 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. Architektura ta obejmuje również 88 rdzeni Tensor, które znacząco podnoszą wydajność w zadaniach związanych z uczeniem maszynowym, a także 22 rdzenie dedykowane akceleracji ray tracingu. Wyjątkowym atutem tego modelu jest wyposażenie go w aż 16 GB pamięci GDDR6, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu. Bazowa częstotliwość pracy procesora graficznego wynosi 1620 MHz i może wzrastać w trybie przyspieszonym do 2130 MHz, natomiast pamięć operuje z szybkością 2000 MHz, co przekłada się na efektywną przepustowość rzędu 16 Gbps.

Konstrukcja karty jest dwuslotowa i wyróżnia się niezwykle niskim poborem mocy, który wynosi maksymalnie 70 W. Dzięki tak wysokiej efektywności energetycznej urządzenie nie wymaga podpinania żadnych dodatkowych kabli zasilających, pobierając całą potrzebną energię bezpośrednio ze slotu płyty głównej. W kwestii łączności z monitorami producent zastosował cztery złącza mini-DisplayPort 1.4a, co pozwala na tworzenie zaawansowanych stanowisk wieloekranowych. Karta łączy się z resztą systemu za pomocą interfejsu PCI-Express 4.0 x8, zapewniając płynny transfer danych niezbędny w wymagającej pracy inżynieryjnej i projektowej.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii Dell Pro Max Tower T2 FCT2250, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Stacje robocze serii Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Komputer Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 BTO108_FCT2250_EMEA otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

TPM

TPM Komputery serii Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

: BTO108_FCT2250_EMEA
Hurry! only 4 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Dell
Produkt
Stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Pro Max Tower T2 FCT2250
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site ProSupport NBD
Typ obudowy
Tower
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Maksymalna liczba procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel W880
PassMark procesora
49695
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
UDIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2
NVMe
PCIe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX 2000 Ada
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 16 GB GDDR6
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu)
1 x Gniazdo słuchawkowe (z przodu)
1 x Thunderbolt 4
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2
2 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 2.0
2 x DisplayPort
1 x RJ-45
Złącza, gniazda rozszerzeń
2 x PCIe 3.0 x4
3 x M.2
1 x PCIe 4.0 x4
1 x PCIe 5.0 x16
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Nie
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Nie
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Nie
Pozostałe
Multimedia
System audio Dźwięk wysokiej jakości
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 188 mm
Głębokość: 438 mm
Wysokość: 387 mm
W zestawie
Mysz Mouse included with Keyboard
Klawiatura Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black
Waga
20,4 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
127391
EAN13
5902002326377
MPN
BTO108_FCT2250_EMEA
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.