Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Producent
więcej... mniej
Filtruj

Programy antywirusowe

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 12 elementów
W tym dziale znajdziesz zaawansowane programy antywirusowe, które pomogą jeszcze lepiej chronić Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem. W obecnych czasach korzystanie z dobrego programu antywirusowego to wręcz konieczność. Również coraz popularniejsze staje się zabezpieczanie w ten sposób nie tylko swoich komputerów, ale również smartfonów, które również są narażone na złośliwe ataki. Pamiętaj, że brak oprogramowania antywirusowego zwiększa ryzyko kradzieży ważnych danych z Twojego sprzętu (m.in. dostępu do wrażliwych danych biznesowych czy danych do konta bankowego). Obecne programy antywirusowe mają dostępne rozwiązania zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla dużych firm. Dzięki temu w większych firmach chronione są wszystkie komputery, a u użytkowników prywatnych również smartfony. Zawsze pamiętaj, żeby zabezpieczać sprzęt, z którego logujesz się m.in. do mediów społecznościowych, do banku, na pocztę e-mail i do baz danych w pracy.

 
W oprogramowaniach antywirusowych znajdziesz między innymi programy antywirusowe marki ESET. To jedna z bardziej zaufanych firm, zajmujących się ochroną danych komputerowych. ESET to najpopularniejszy płatny program antywirusowy, który cieszy się szczególną popularnością zwłaszcza wśród użytkowników biznesowych. ESET umożliwia zakup wielu oprogramowań dla firm w dużo niższej cenie, jednak jest równie popularny wśród użytkowników domowych.

Close