Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Przeznaczenie
Gwarancja docelowa
Filtruj

Rozszerzenia gwarancji Toshiba Dynabook

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Producenci notebooków od wielu lat oferują możliwość przedłużenia gwarancji dla swoich produktów i zakupienie dodatkowych usług gwarancyjnych. Obawiasz się dodatkowych kosztów, które mogłyby się pojawić po wygaśnięciu standardowej gwarancji? A może po prostu wolisz się zabezpieczyć na taką ewentualność, zwłaszcza jeżeli sprzęt, który kupujesz, ma być sprzętem firmowym? Obojętnie jakie są Twoje motywacje, zawsze warto wykupić przedłużenie gwarancji, dzięki któremu w razie nieszczęśliwego wypadku nawet po kilku latach od zakupu będziesz mógł oddać notebooka do serwisu w ramach usługi pogwarancyjnej. Toshiba oferuje przedłużenie gwarancji do 4 lat.
 
Zalety wykupienia rozszerzenia gwarancji:
  • długotrwała ochrona sprzętu (nawet do 4 lat po wygaśnięciu standardowej gwarancji),
  • możliwość naprawy w dowolnym autoryzowanym serwisie Toshiba,
  • błyskawiczna pomoc techniczna w wielu językach niezależnie od miejsca Twojego pobytu.
 
Zachęcamy również do rejestracji gwarancji lub pakietu serwisowego na oficjalnej stronie producenta. Dzięki temu umożliwiasz firmie przyśpieszenie świadczenia swoich usług gwarancyjnych. Rejestracja gwarancji lub pakietu serwisowego pozwala również na szybszy dostęp do najnowszych aktualizacji (np. sterowników), dzięki czemu będziesz w stanie maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu już od pierwszego dnia jego użytkowania.
 
Przedłużenie gwarancji gwarantuje przeprowadzenie wszystkich niespodziewanych napraw i diagnoz sprzętu na całym świecie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Oprócz tego zapewniasz sobie maksymalną ochronę sprzętu po wygaśnięciu standardowej gwarancji.
Close