Close

Filtry (191 produkty/ów)

Cena (brutto)

0 zł - 55000 zł

Liczba rdzeni procesora

4 - 18

PassMark procesora

2930 pkt. - 30860 pkt.

Dysk 3

Pojemność dysku 3

Napęd optyczny

PassMark karty zintegrowanej

990 pkt. - 1200 pkt.

PassMark karty dedykowanej

1700 pkt. - 13150 pkt.

Złącze Thunderbolt 3

Złącze HDMI

Złącze COM (RS-232)

Kensington Lock

Trusted Platform Module (TPM)

Certyfikat EPEAT Gold

Waga

0 kg - 24 kg

Kolor obudowy

Stacje robocze Dell Precision

Stacje robocze Dell Precision

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 191 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 191 elementów

Stacje robocze to najbardziej wydajna i skalowalne komputery firmy Dell

Stacje robocze to niezwykle silne komputery, które stworzono do takich zadań, jak na przykład obróbka graficzna czy montowanie filmów video. Zaawansowane podzespoły odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy do pracy potrzebują sprzętu niezawodnego i silnego. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym stacje robocze Dell pozwalają na używanie kilku zaawansowanych programów, które obciążają pamięć RAM, naraz.

Najbardziej wydajna i skalowalna stacja robocza firmy Dell z najnowszymi podwójnymi procesorami Intel® Xeon® i opcjonalną konfiguracją RAID zawierającą nawet osiem dysków twardych.

Stacje robocze Dell Precision z kolei to urządzenia, które odznaczają się najwyższą wydajnością i możliwością obsługi kilku wymagających aplikacji. Są dedykowane szczególnie osobom, które intensywnie korzystają w pracy z komputerów do tworzenia grafiki. Oprócz tego doskonale nadają się dla osób, które korzystają z komputera do projektowania, tworzenia animacji czy przetwarzania obrazów cyfrowych.

Close