Filtry (124 produkty/ów)

Cena (brutto)

3550 zł - 10950 zł

Technologia Intel vPro

Liczba rdzeni procesora

4 - 24

PassMark procesora

2930 pkt. - 31800 pkt.

Napęd optyczny

System operacyjny

Zintegrowana karta graficzna

PassMark karty zintegrowanej

990 pkt. - 1200 pkt.

PassMark karty dedykowanej

1700 pkt. - 17020 pkt.

Złącze COM (RS-232)

Kensington Lock

Trusted Platform Module (TPM)

Waga

0 kg - 24 kg

Kolor obudowy

Stacje robocze Dell Precision

Stacje robocze Dell Precision

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 124 elementów

Stacje robocze to najbardziej wydajna i skalowalne komputery firmy Dell

Stacje robocze to niezwykle silne komputery, które stworzono do takich zadań, jak na przykład obróbka graficzna czy montowanie filmów video. Zaawansowane podzespoły odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy do pracy potrzebują sprzętu niezawodnego i silnego. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym stacje robocze Dell pozwalają na używanie kilku zaawansowanych programów, które obciążają pamięć RAM, naraz.

Najbardziej wydajna i skalowalna stacja robocza firmy Dell z najnowszymi podwójnymi procesorami Intel® Xeon® i opcjonalną konfiguracją RAID zawierającą nawet osiem dysków twardych.

Stacje robocze Dell Precision z kolei to urządzenia, które odznaczają się najwyższą wydajnością i możliwością obsługi kilku wymagających aplikacji. Są dedykowane szczególnie osobom, które intensywnie korzystają w pracy z komputerów do tworzenia grafiki. Oprócz tego doskonale nadają się dla osób, które korzystają z komputera do projektowania, tworzenia animacji czy przetwarzania obrazów cyfrowych.

Close