Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Filtruj

Serwery Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6

Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6 to serwery w kompaktowej obudowie o wysokości 1U przeznaczone do montażu w szafie rack. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wydajności i niezawodności w jednym urządzeniu. Serwery te mogą być wyposażone w 2 procesory trzeciej generacji Intel Xeon z rodziny Bronze, Silver, Gold lub Platinum, które mogą mieć nawet 40 fizycznych rdzeni każdy. To sprawia, że są one w stanie zapewnić niezwykłą wydajność i szybkość pracy, niezależnie od tego, jakie obciążenie zostanie na nie nałożone.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Serwer Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6 obsługuje niewiarygodne 10 TB pamięci DDR4 typu ECC, co pozwala na obsługę nawet najbardziej wymagających aplikacji i usług. W obudowie można zainstalować do 4 dysków 3,5 cala SAS/SATA lub do 10 dysków o wielkości 2,5 cala SAS/SATA/NVMe, co pozwala na dużą elastyczność w konfiguracji i zapewnia odpowiednią pojemność do przechowywania danych.

Nowością w serwerach Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6 jest możliwość opcjonalnego wyposażenia ich w karty sieciowe w standardzie 100GbE, co pozwala na przesyłanie danych z niezwykłą szybkością i wydajnością. Serwery te są więc idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących wysokiej wydajności i niezawodności w jednym urządzeniu.

Close