Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Filtruj

Komputery ZOTAC seria ZBOX Q

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • ZOTAC
  dostępność produktu: 0/5
  Brak w magazynie
  Indeks: 270033

  9 927,00 zł *

  8 070,73 zł netto

  * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie

  Produkt niedostępny, brak informacji o dacie dostawy.

  • Obudowa Mini Desktop
  • Procesor Intel Core i7-10750H
  • Grafika NVIDIA Quadro RTX 3000
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth

  • Desktop ZOTAC ZBOX QCM7T3000 ZBOX-QCM7T3000-BE należy do cieszącej się dużą popularnością serii komputerów biurowych ZBOX QCM7T3000 produkowanych przez firmę ZOTAC. Ważną cechą modelu jest dedykowana karta graficzna NVIDIA Quadro RTX 3000 - karta uzyskała wynik 11179 punktów w aplikacji PassMark. W modelu zainstalowano 6-rdzeniowy procesor i7-10750H z popularnej rodziny procesorów Intel Core i7. Wynik CPU w aplikacji PassMark to 11975 punktów. Częstotliwość taktowania układu CPU...
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
ZOTAC MINI PC seria ZBOX Q - to seria stacji roboczych w obudowach mini PC. Wyposażone w wydajne procesory Intel Core oraz profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro zapewniają dużą moc obliczeniową.

Nowa rodzina komputerów ZOTAC ZBOX Q, to pierwsze na świecie pecety klasy Mini PC, które wyposażone zostały w procesory graficzne z serii NVIDIA Quadro P. Od chwili stworzenia pierwszych oryginalnych maszyn klasy Mini PC, firma ZOTAC kontynuuje pionierską pracę nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań polegających na implementacji ważnych i wydajnych technologii, spotykanych zwykle w większych systemach biurowych, w znacznie mniejszych pod względem rozmiarów komputerach Mini PC, które dzięki temu, cały czas są wciąż potężne i wydajne. Zastosowanie procesorów graficznych o potencjale, jaki dają tylko układy z serii NVIDIA Quadro w tym najmniejszym z możliwych formatów komputera, oddaje do rąk użytkowników możliwości tworzenia niezwykłych kreatywnych treści, które ograniczone są tylko siłą wyobraźni użytkowników, a to wszystko, dzięki komputerom Mini PC z serii ZBOX Q.
Close