Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS FSP tower

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów

Portfolio zasilaczy awaryjnych FSP w obudowach wolnostojących prezentuje się następująco:

Nano i NanoFit – jedyne w ofercie urządzenia wykonane w topologii Offline. Zasilacze są przeznaczone do zastosowań typowo domowych, więc oferowane moce są niewielkie – od 600 do 800 VA.

Topologia Line-Interactive reprezentowana jest przez cztery linie modelowe. Są to serie ECO, FP i iFP. Ta pierwsza jest w formie zbliżona do modeli NanoFit, również zamknięta w kompaktowej obudowie, a oferowana moc to 600 lub 800 VA. Dodatkowo, dzięki lepszej technologii, znajdziemy moduł automatycznej kontroli napięcia AVR.

Serie FP i iFP są do siebie zbliżone, różnią je nieco inne obudowy oraz typ i liczba gniazd elektrycznych. Oferowane moce sięgają 2000 VA, standardowym wyposażeniem jest też oczywiście AVR oraz zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe.

Najbardziej zaawansowana seria zasilaczy UPS dostępna w obudowie tower to wykonane w technologii podwójnej konwersji online modele Champ Tower.  

Close