Close

Już w sprzedaży !

Stacje robocze Lenovo ThinkStation

Stacje robocze Lenovo ThinkStation 

Stacje robocze Lenovo ThinkStation to najwyższej klasy urządzenia, stworzone do pracy z bardzo wymagającymi programami. Dzięki temu każda osoba, która na co dzień pracuje z aplikacjami do na przykład programowania gier czy tworzenia grafiki komputerowej, będzie zadowolona ze wszystkim urządzeń z serii ThinkStation. Do wyprodukowania tej serii Lenovo użyło całej swojej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu powstały stacje robocze starannie zaprojektowane, wydajne i przede wszystkim praktycznie bezawaryjne. Użytkownicy biznesowi na pewno będą zachwyceni tę serią od Lenovo – to połączenie funkcjonalności i ogromnej mocy podzespołów ze stylowym wyglądem: czyli wszystko to, co powinna mieć stacja robocza w biurze. Producent zadbał też o to, żeby użytkownik miał możliwość całkowitej modyfikacji komputera do swoich indywidualnych potrzeb. W zależności od serii możesz modyfikować i rozbudowywać swoją stację roboczą tak, aby mogła ona sprostać Twoim oczekiwaniom w pracy.

W Lenovo ThinkStation można zamontować różne modele kart graficznych – znajdzie się tam również miejsce na profesjonalne karty, jak na przykład nVidia Quadro. Oprócz tego możesz wmontować w stację roboczą dwa procesory (na przykład Intel Xeon), które zapewnią urządzeniu stabilną i płynną pracę nawet z bardzo wymagającymi programami, otwartymi jednocześnie. Dzięki temu projektowanie wnętrz, obróbka grafiki czy montaż filmów nie będzie wiązał się z czekaniem, aż system się odwiesi. Lenovo ThinkStation wyposażono w specjalnie wzmacnianą obudowę, która skutecznie chroni komputer i zapewnia warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Podkategorie

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P910

  Lenovo ThinkStation P910 to stacje robocze najwyższej jakości, stworzone do wymagających prac z programami, które mogą powodować zawieszanie się systemów słabszych komputerów. Ta seria doskonale nada się zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i osób prywatnych, które wymagają od swoich urządzeń znacznie więcej, niż przeciętni konsumenci. Seria Lenovo ThinkStation P910  jest także przeznaczona dla osób, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się pracą z programami na przykład do obróbki graficznej czy montażu filmów i system w ich komputerach często nie wytrzymuje takiego obciążenia. Na uwagę w tej serii zasługuje na pierwszy rzut oka obudowa, która dzięki sprawdzonym rozwiązaniom z P900 zapewnia nie tylko szczególną ochronę podzespołów komputera, ale również zapewnia doskonałe warunki do stabilnej, bezpiecznej pracy.

  ThinkStation P910 to odświeżona wersja ThinkStation P900. Producent wprowadził kilka drobnych zmian w podzespołach, a także sporo unowocześnień, jak zamontowanie procesorów Intel Xeon v4 czy kart graficznych nViadia Quadro z rdzeniami Maxwell. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę i sprawdzone rozwiązania (między innymi z serii ThinkPad), żeby stworzyć najnowocześniejsze i najmocniejsze na rynku stacje robocze. Jeżeli chodzi o serię Lenovo ThinkStation P910 , to  każdy użytkownik może dostosować swoje urządzenie bezpośrednio pod swoje wymagania i preferencje – ta stacja robocza oferuje duże możliwości rozbudowy (zależą one od typu obudowy: obudowa Tower oferuje największe możliwości pod tym względem). To urządzenie niezwykle wydajne, sprawdzone i niezawodne.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P710

  Stacja robocza Lenovo ThinkStation P710 to bardzo zaawansowana stacja robocza, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim solidnością i jakością wykonania. Stworzono ją głównie dla użytkowników, których praca (lub hobby) wymaga od nich użytkowania wymagających aplikacji i programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów w słabszych komputerach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet architektów, grafików czy programistów – każdy, kto wymaga od swojej stacji stanu najwyższej gotowości, będzie zadowolony z serii Lenovo ThinkStation P710. Lenovo w tej serii użyło niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i postanowiło połączyć je z nowoczesnymi procesorami  Intel Xeon v4 i kartą graficzną nVidia Quadro. Dzięki temu powstało urządzenie o niezwykłej mocy, które chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

  W Lenovo ThinkStation P710 znajdziesz również oprócz układy Maxwell, które pozwoliły stacji roboczej P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. W tej serii możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM, a także możesz rozbudować do aż 4 dysków twardych. Ta stacja robocza jest tak skonstruowana, żebyś w każdej chwili mógł bez problemu ja przebudować, jeżeli tylko Twoje potrzeby się zwiększą. Możesz kupić zarówno podstawowy model, jak i rozszerzyć urządzenie już na etapie sprzedaży tak, żeby pasowało do Twoich preferencji. Wydajność, stabilność działania, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania – to cechy, które charakteryzują Lenovo ThinkStation P710.

  Stacja robocza ThinkStation P710 to bardzo zaawansowana stacja robocza, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim solidnością i jakością wykonania. Stworzono ją głównie dla użytkowników, których praca (lub hobby) wymaga od nich użytkowania wymagających aplikacji i programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów w słabszych komputerach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet architektów, grafików czy programistów – każdy, kto wymaga od swojej stacji stanu najwyższej gotowości, będzie zadowolony z serii P710. Lenovo w tej serii użyło niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i postanowiło połączyć je z nowoczesnymi procesorami  Intel Xeon v4 i kartą graficzną nVidia Quadro. Dzięki temu powstało urządzenie o niezwykłej mocy, które chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie.
  W ThinkStation P710 znajdziesz również Oprócz układy Maxwell, które pozwoliły stacji roboczej P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. W tej serii możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM, a także możesz rozbudować do aż 4 dysków twardych. Ta stacja robocza jest tak skonstruowana, żebyś w każdej chwili mógł bez problemu ja przebudować, jeżeli tylko Twoje potrzeby się zwiększą. Możesz kupić zarówno podstawowy model, jak i rozszerzyć urządzenie już na etapie sprzedaży tak, żeby pasowało do Twoich preferencji. Wydajność, stabilność działania, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania – to cechy, które charakteryzują ThinkStation P710.
 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510 to niezwykle wszechstronne i wydajne urządzenia, które mają ogromną moc i są bardzo funkcjonalne. Lenovo ThinkStation P510 z innych stacji roboczych na rynku wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, ogromne możliwości rozbudowy i wspomniana już wydajność. Seria z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego, kto wymaga od swojego urządzenia więcej, niż przeciętny użytkownik: ThinkStation P510 stworzono właśnie dla takich osób. Jeżeli więc na co dzień pracujesz z wymagającymi programami, jak na przykład programy do obróbki grafiki czy montowania filmów, to ta seria będzie dla Ciebie idealna. Lenovo ThinkStation P510 ma przede wszystkim dwukrotnie większą przestrzeń dyskową niż inne stacje robocze z pokrewnych serii. Oprócz tego znajdziesz w niej kartę graficzną nVidia Quadro M6000 (istnieje możliwość rozbudowy stacji roboczej do maksymalnie 2 kart graficznych) i procesor Intel Xeon. Dzięki temu system chodzi płynnie i bezawaryjnie, a obraz jest bardzo ostry i wysokiej jakości.

  Lenovo zadbało nie tylko o najwyższej jakości podzespoły, ale również o obudowę, która nie tylko jest elegancka i smukła, ale przede wszystkim zapewnia całemu systemowi odpowiednie chłodzenie trójkanałowe. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy dysków czy zmiany systemu operacyjnego z Windows na Linux. Jeżeli chodzi o wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, to Lenovo ThinkStation posiada wszystkie niezbędne oznaczenia, takie jak CE, RoHS, EPEAT Compliant, Energy Star Qualified, Energy Star, EPEAT Compliant. 

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 to nowoczesne urządzenia, które są połączeniem podzespołów z serii P510 z mniejszą obudową serii P310. To wysokiej klasy stacje robocze, stworzone do pracy z najbardziej wymagającymi programami. To zdecydowanie jedna z najlepszych stacji roboczych na rynku (jeżeli chodzi o podstawową wersję). Wyróżnia je, oprócz niezwykłej wydajności, także bardzo przystępna cena w stosunku do jakości. Dzięki nowoczesnym procesorom marki Intel system chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie, a dzięki karcie graficznej nVidia Quadro obraz jest ostry, w wysokiej jakości, a odwzorowanie kolorów jest jak najbardziej naturalne.

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 zachwycą każdą osobę, która oczekuje od swojego urządzenia niesamowitej jakości i ogromnej wydajności. Seria P410 pozwala zaoszczędzić zarówno środki finansowe, jak i miejsce, które jest potrzebne postawienie urządzenia (mniejsza obudowa). Każdy, kto ze względu na pracę lub swoją pasję potrzebuje komputera z bardzo wysoką mocą obliczeniową i dużą pamięcią, będzie zachwycony tym modelem. Tę stację roboczą wyposażono w procesory Intel Xeon z funkcją Turbo Max 3.0, co czyni z niej niezwykle solidne urządzenie, przeznaczone głównie dla profesjonalistów i użytkowników biznesowych. Innowacyjna obudowa zapewnia chłodzenie całej stacji, dzięki czemu ryzyko przegrzania praktycznie nie istnieje. Jeżeli zależy Ci na stacji roboczej, która jest superwydajna i przy okazji pozwoli Ci zaoszczędzić i pieniądze, i miejsce na biurku, to seria Lenovo ThinkStation P410 jest dla Ciebie stworzona.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P320

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation to wysokiej klasy urządzenia, które zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują od swoich komputerów więcej, niż przeciętni konsumenci. Lenovo ThinkStation P320 to stacja robocza, którą producent wyposażył w nowoczesne podzespoły: seria P320 zawiera między innymi procesory Intel Core i Xeon E3 1200 v6, a także karty graficzne nVidia generacji Pascal. Jeżeli chodzi o rozbudowę stacji roboczych, to są one dość obszerne, jednak głównie zależą od rodzaju obudowy (dostępne są trzy obudowy: Tower, SFF i Tiny). Tower zdecydowanie przoduje, jeżeli chodzi o możliwości rozbudowy, jednak nie każdy ma ochotę później na zmianę konfiguracji swojego komputera – jeżeli wiesz, że wystarczy Ci tylko rozbudowa karty graficznej, to wybierz obudowę SFF. W zależności od tego, na którą obudowę się zdecydujesz, to możesz rozbudować stację roboczą o różne podzespoły. Przykładowo rozbudujesz stację o karty graficzne nVidia Quadro P4000 tylko wtedy, gdy wybierzesz obudowę Tower, a nVidia Quadro P1000, jeżeli postawisz na kompaktową obudowę SFF. Wszystkie trzy typy obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

  Lenovo ThinkStation P320 to niezwykle wydajna stacja robocza, która zapewnia użytkownikom nie tylko komfort pracy na najwyższych obrotach. Pozwala także zaoszczędzić miejsce na stanowisku pracy (obudowa SFF lub Tiny), a także pieniądze (przystępna cena). Seria ThinkStation P320 dzięki procesorom i nowoczesnym podzespołom ma system, który pracuje płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P310

  Stacje robocze TinkStation to wysokiej klasy urządzenia, stworzone do bardzo wymagających zadań, jak na przykład obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie wnętrz w bardzo zaawansowanych, obciążających system programach. Lenovo ThinStation P310 to urządzenie, które zapewnia wysoką wydajność do wymagających zadań, a także pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i miejsce na stanowisku pracy – wszystko dzięki możliwości zakupu stacji roboczej w kompaktowej obudowie SFF. Ten typ obudowy zapewnia stabilne działanie stacji i jednocześnie zapewnia jej ogromną wydajność, a także można rozbudować pamięć RAM z 8 GB do aż 64 GB. Ten konkretny model stacji roboczej może mieć maksymalnie 2 procesory firmy Intel Xeon i maksymalnie 3 karty graficzne nVidia Qyadro. W zestawie znajduje się również zasilacz o mocy 250 W. W Lenovo ThinStation P310 można bez problemu zmienić system operacyjny z Windows na Linux.

  Stacja robocza Lenovo ThinStation P310 łączy w sobie najnowsze podzespoły, innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę. To wszystko sprawia, że jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne, które sprawdzi się w każdym biurze. Niewątpliwą zaletą na pewno są duże możliwości rozbudowy stacji roboczej (dotyczy obudowy Tower, obudowa SFF daje mniejsze możliwości konfiguracji), a także system dyskowy, który ma pojemność aż do 256 GB. Producent wyposażył serię Lenovo ThinStation P310 w wydajne procesory Intel, które zapewniają płynną i bezawaryjną pracę systemu. Specjalnie wzmacniane obudowy stacji roboczych skutecznie chronią delikatne podzespoły i zapewniają idealne warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Close