Close
Stacje robocze Lenovo ThinkStation

Stacje robocze Lenovo ThinkStation 

Podkategorie

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P920

  Lenovo ThinkStation P920 - zaawansowana dwuprocesorowa stacja robocza

  Lenovo Partner.pngLenovo ThinkStation P920 ta dwuprocesorowa stacja robocza dostępna procesorami Intel® Xeon®, procesorami GPU NVIDIA® Quadro® oraz największą liczbą portów w I/O. Doskonale nadaje się do obsługi wydajnych aplikacji do renderowania, symulacji, wizualizacji, głębokiego uczenia się i sztucznej inteligencji w różnych branżach.

  Stacja robocza ThinkStation P920 wyróżnia się niezrównaną wydajnością najnowszych procesorów Intel® Xeon® oraz GPU NVIDIA® Quadro® GP100 i P6000. Doskonale poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami — w tym z najbardziej wymagającymi aplikacjami, o czym świadczą certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania.

  Pamięć 2666 MHz DDR4 — o pojemności do 2 TB — reaguje szybko dzięki większej przepustowości i pojemności niż w poprzedniej generacji. Większe opcje szybszej pamięci masowej obejmują między innymi wbudowane rozwiązanie M.2 PCIe umożliwiające działanie w macierzy RAID, obsługę do 60 TB pamięci dysków twardych oraz możliwość działania z 12 napędami.

  Lenovo ThinkStation P920 ma najwyższej klasy modułową konstrukcję, w tym ramki Flex Tray, które mieszczą po dwa napędy na wnękę. Aby uzyskać najlepszą funkcjonalność i największe oszczędności.

  Opatentowany, trójkanałowy system chłodzenia Tri-Channel Cooling doprowadza chłodne powietrze do każdego elementu komputera przy użyciu specjalnej przegrody. Lenovo ThinkStation P920 ma mniej wentylatorów, ale utrzymuje niższą temperaturę niż konkurencyjne stacje robocze.

  Czerwone punkty dotykowe umożliwiają intuicyjną, szybką i łatwą wymianę elementów — nawet płyty głównej i zasilacza — bez używania ani jednego narzędzia. Najlepszy w tej klasie system porządkowania przewodów zapobiega plątaninie kabli i wtyków, a ponadto ułatwia serwisowanie.


  Oficjalny partner:

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P720

  Lenovo ThinkStation P720 - stacje robocze dla profesjonalistów już w ofercie sklepu ITnes.pl

  Lenovo Partner.pngLenovo ThinkStation to seria komputerów dedykowana do profesjonalnych zadań, które noszą nazwę stacji roboczych. Lenovo zaprezentowało nowe stacje robocze ThinkStation P720, które wyposażono w procesory Intel Xeon Bronze, Gold, Silver oraz Platinum. Procesory te oferują nie tylko większą liczbę rdzeni, ale i zwiększoną przepustowość pamięci przez 6-kanałowy kontroler pamięci, co powinno gwarantować wyraźny wzrost wydajności w porównaniu do poprzedniej generacji. 

  Lenovo ThinkStation P720 to stacja robocza, która oferuje podwójne gniazdo procesorowe, aż dwanaście slotów na pamięci RAM typu DDR4-2666 (maksymalna pojemność pamięci to 384 GB), cztery zatoki na dyski, trzy sloty PCIe x16, po jednym PCIe x8 i PCIe x4 oraz pojedyncze PCI. Co więcej, znajdziemy tu złącze M.2, które tym razem znajduje się bezpośrednio na płycie głównej, a nie specjalnej karcie, jak było to w przypadku poprzednika. ThinkStation P720 oferuje możliwość montażu dwóch dwu-slotowych kart graficznych. W zatoce 5,25 cala na froncie, która może być wykorzystywana do umieszczenia kolejnego dysku HDD lub SSD, zwiększając ich liczbę do 6. Lenovo ThinkStation P720 oferuje zasilacze o mocy 690W lub 900W, oba PSU mają wysoką, 92-procentową sprawność.

  Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych na stacje robocze Lenovo ThinkStation P720. Jako autoryzowany partner Lenovo oferujemy swoim klientom indywidualne konfiguracje, które zostaną dla Państwa zmontowane i przetestowane w fabrykach Lenovo, co gwarantuje najwyższą jakość i pełną gwarancję Lenovo na każdy element komputera.

  Oficjalny partner:

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P520

  Lenovo ThinkStation P520/P520c - stacje robocze w obudowach Tower już w ofercie sklepu ITnes.pl

  Lenovo ThinkStation P520

  Lenovo Partner.pngto nowe stacje robocze obsługują najnowsze procesory Intel Xeon-W (od czterordzeniowego procesora Intel Xeon W-2123 aż do 18 rdzeniowego Xeon W-2195). Modele ThinkStation P520 są skierowane do profesjonalistów zajmujących się animacją 3D i efektami wizualnymi, a modele ThinkStation P520c to bardziej ekonomiczna jednostka przeznaczona dla nauczycieli i studentów.

  Stacja robocza Lenovo ThinkStation P520 jest w stanie obsłużyć 18-rdzeniowy procesor Xeon W-Series W-2123 (chipsecie C422) z obsługą do 256 GB pamięci DDR4 2666 za pomocą ośmiu gniazd DRAM. W przypadku grafiki ThinkStation P520 obsługuje do dwóch kart Nvidia Quadro P6000, które zapewniają wysoką wydajność w wymagających aplikacjach 3D.

  Obudowa posiada osiem miejsc na pamięć masową: sześć 2,5 (do 12 TB) lub 3,5 cala (do 36 TB) i dwa M.2 (do 2 TB). System Intel VROC jest obsługiwany dla dysków SSM NVMe, a RAID 0, 1,5 i 10 to opcje dla pamięci masowej SATA.

  Obudowa w przedniej części posiada cztery złącza USB 3.1 (5 Gb / s) typu A, opcjonalne złącze Thunderbolt 3 Type-C (przez moduł FLEX dla przedniej kieszeni), a także gniazda mikrofonowe i słuchawkowe do podłączenia portu przedniego. Tył obudowy posiada cztery porty USB 3.1 (5 Gb / s) typu A, dwa porty USB 2.0, dwa portów PS / 2 dla klawiatury i myszy, złącze Gigabit Ethernet, Audio, eSATA i Firewire. Dwuzakresowe WiFi Intel AC8265 oferuje opcje 2T / 2R 2,4 / 5GHz i Bluetooth 4.2. Stacja robocza ThinkStation P520 może być wyposażona w opcjonalny czytnik kart 15-w-1 (w zestawie 9-w-1), a także 9-milimetrowy wąski ODD.

  Lenovo ThinkStation P520c

  to nowe stacje robocze obsługują najnowsze procesory Intel Xeon-W (od czterordzeniowego procesora Intel Xeon W-2123 aż do 18 rdzeniowego Xeon W-2195). Modele ThinkStation P520 są skierowane do profesjonalistów zajmujących się animacją 3D i efektami wizualnymi, a modele ThinkStation P520c to bardziej ekonomiczna jednostka przeznaczona dla nauczycieli i studentów.

  Stacja robocza Lenovo ThinkStation P520c obsługuje procesory Intel Xeon serii W (do 18 rdzeni W-2123), ale zamiast 256 GB pamięci DRAM oferuje 128 GB pamięci DDR4 2666 z czterema gniazdami DRAM. Najmocniejszą kartą graficzną może być Nvidia Quadro P5000. Obsługuje łącznie sześć dysków: cztery 3,5-calowe (do 16 TB) lub cztery 2,5 "(do 8 TB). System RAID 0, 1, 5 i 10 (SATA) oraz obsługę Intel VROC dla napędów NVMe.

  W przedniej części obudowy znajdują się dwa porty USB 3.1 (5 Gb / s) typu A, gniazda mikrofon / słuchawek, a także opcjonalne wsparcie Thunderbolt 3 (za pośrednictwem modułu FLEX). Na tylnym panelu znajdują się cztery porty USB 3.1 (5 Gb / s), dwa porty USB 2.0, Gigabit Ethernet, złącza audio, eSATA i Firewire. Funkcją bezprzewodową zajmuje się urządzenie Intel Dual Band Wireless AC8265. Stacja robocza ThinkStation P520c może być wyposażona w opcjonalny czytnik kart 15-w-1 lub 9-w-1, a także 9-milimetrowy wąski ODD.

  Ogólna estetyka stacji roboczych ThinkStation P520 / ThinkStation P520c nie zmieniła się wcale od swoich poprzedników (ThinkStation P510). ThinkStation P520 stacja robocza w obudowie typu Tower o wymiarach 165 x 455 x 440 mm (33 L), podczas gdy ThinkStation P520c ma wymiary 175 mm x 426 mm x 375 mm (25 L). Obudowy są czarne z sześciokątnymi kratkami z przodu i czerwoną linią w górnej części frontu obudowy.

  Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych na stacje robocze Lenovo ThinkStation P520. Jako autoryzowany partner Lenovo oferujemy swoim klientom indywidualne konfiguracje, które zostaną dla Państwa zmontowane i przetestowane w fabrykach Lenovo, co gwarantuje najwyższą jakość i pełną gwarancję Lenovo na każdy element komputera.

  Oficjalny partner:

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P330

  Lenovo ThinkStation P330 - stacje robocze w obudowach typu Tower, SFF oraz Tiny już w ofercie sklepu ITnes.p

  Lenovo Partner.png Stacje robocze Lenovo ThinkStation P330 wyposażone są w najszybsze procesory Intel Xeon i Core 8. generacji, oferujące do 6 rdzeni. Stacja robocza ThinkStation P330 obsługuje najszybszą dostępną pamięć masową (M.2 PCIe SSD) bezpośrednio na płycie głównej wraz z pamięcią DDR4 UDIMM o pojemności do 64 GB 2666 MHz. Przeprojektowanie obudów typu Tower i SSF sprawiło, że są teraz do 30% mniejsze niż poprzednie modele.
  Dzięki najszybszej na rynku technologii I / O Lenovo ThinkStation P330 optymalizuje obsługę sieci i pamięci masowej. Z opcjonalnego 5Gb Ethernet do szybszego pobierania i przesyłania strumieniowego 4K do obsługi Intel Thunderbolt 3 (Type-C).

  Stacja robocza Lenovo ThinkStation P330 posiada certyfikat dla wielu profesjonalnych aplikacji ISV w tym: Adobe, Autodesk, Dassault, PTC, SolidWorks, Avid i Siemens.

  Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych na stacje robocze Lenovo ThinkStation P330. Jako autoryzowany partner Lenovo oferujemy swoim klientom indywidualne konfiguracje, które zostaną dla Państwa zmontowane i przetestowane w fabrykach Lenovo, co gwarantuje najwyższą jakość i pełną gwarancję Lenovo na każdy element komputera.

  Oficjalny partner:

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P320

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation to wysokiej klasy urządzenia, które zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują od swoich komputerów więcej, niż przeciętni konsumenci. Lenovo ThinkStation P320 to stacja robocza, którą producent wyposażył w nowoczesne podzespoły: seria P320 zawiera między innymi procesory Intel Core i Xeon E3 1200 v6, a także karty graficzne nVidia generacji Pascal. Jeżeli chodzi o rozbudowę stacji roboczych, to są one dość obszerne, jednak głównie zależą od rodzaju obudowy (dostępne są trzy obudowy: Tower, SFF i Tiny). Tower zdecydowanie przoduje, jeżeli chodzi o możliwości rozbudowy, jednak nie każdy ma ochotę później na zmianę konfiguracji swojego komputera – jeżeli wiesz, że wystarczy Ci tylko rozbudowa karty graficznej, to wybierz obudowę SFF. W zależności od tego, na którą obudowę się zdecydujesz, to możesz rozbudować stację roboczą o różne podzespoły. Przykładowo rozbudujesz stację o karty graficzne nVidia Quadro P4000 tylko wtedy, gdy wybierzesz obudowę Tower, a nVidia Quadro P1000, jeżeli postawisz na kompaktową obudowę SFF. Wszystkie trzy typy obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

  Lenovo ThinkStation P320 to niezwykle wydajna stacja robocza, która zapewnia użytkownikom nie tylko komfort pracy na najwyższych obrotach. Pozwala także zaoszczędzić miejsce na stanowisku pracy (obudowa SFF lub Tiny), a także pieniądze (przystępna cena). Seria ThinkStation P320 dzięki procesorom i nowoczesnym podzespołom ma system, który pracuje płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P910

  Lenovo ThinkStation P910 to stacje robocze najwyższej jakości, stworzone do wymagających prac z programami, które mogą powodować zawieszanie się systemów słabszych komputerów. Ta seria doskonale nada się zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i osób prywatnych, które wymagają od swoich urządzeń znacznie więcej, niż przeciętni konsumenci. Seria Lenovo ThinkStation P910  jest także przeznaczona dla osób, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się pracą z programami na przykład do obróbki graficznej czy montażu filmów i system w ich komputerach często nie wytrzymuje takiego obciążenia. Na uwagę w tej serii zasługuje na pierwszy rzut oka obudowa, która dzięki sprawdzonym rozwiązaniom z P900 zapewnia nie tylko szczególną ochronę podzespołów komputera, ale również zapewnia doskonałe warunki do stabilnej, bezpiecznej pracy.

  ThinkStation P910 to odświeżona wersja ThinkStation P900. Producent wprowadził kilka drobnych zmian w podzespołach, a także sporo unowocześnień, jak zamontowanie procesorów Intel Xeon v4 czy kart graficznych nViadia Quadro z rdzeniami Maxwell. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę i sprawdzone rozwiązania (między innymi z serii ThinkPad), żeby stworzyć najnowocześniejsze i najmocniejsze na rynku stacje robocze. Jeżeli chodzi o serię Lenovo ThinkStation P910 , to  każdy użytkownik może dostosować swoje urządzenie bezpośrednio pod swoje wymagania i preferencje – ta stacja robocza oferuje duże możliwości rozbudowy (zależą one od typu obudowy: obudowa Tower oferuje największe możliwości pod tym względem). To urządzenie niezwykle wydajne, sprawdzone i niezawodne.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P710

  Stacja robocza Lenovo ThinkStation P710 to bardzo zaawansowana stacja robocza, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim solidnością i jakością wykonania. Stworzono ją głównie dla użytkowników, których praca (lub hobby) wymaga od nich użytkowania wymagających aplikacji i programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów w słabszych komputerach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet architektów, grafików czy programistów – każdy, kto wymaga od swojej stacji stanu najwyższej gotowości, będzie zadowolony z serii Lenovo ThinkStation P710. Lenovo w tej serii użyło niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i postanowiło połączyć je z nowoczesnymi procesorami  Intel Xeon v4 i kartą graficzną nVidia Quadro. Dzięki temu powstało urządzenie o niezwykłej mocy, które chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

  W Lenovo ThinkStation P710 znajdziesz również oprócz układy Maxwell, które pozwoliły stacji roboczej P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. W tej serii możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM, a także możesz rozbudować do aż 4 dysków twardych. Ta stacja robocza jest tak skonstruowana, żebyś w każdej chwili mógł bez problemu ja przebudować, jeżeli tylko Twoje potrzeby się zwiększą. Możesz kupić zarówno podstawowy model, jak i rozszerzyć urządzenie już na etapie sprzedaży tak, żeby pasowało do Twoich preferencji. Wydajność, stabilność działania, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania – to cechy, które charakteryzują Lenovo ThinkStation P710.

  Stacja robocza ThinkStation P710 to bardzo zaawansowana stacja robocza, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim solidnością i jakością wykonania. Stworzono ją głównie dla użytkowników, których praca (lub hobby) wymaga od nich użytkowania wymagających aplikacji i programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów w słabszych komputerach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet architektów, grafików czy programistów – każdy, kto wymaga od swojej stacji stanu najwyższej gotowości, będzie zadowolony z serii P710. Lenovo w tej serii użyło niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i postanowiło połączyć je z nowoczesnymi procesorami  Intel Xeon v4 i kartą graficzną nVidia Quadro. Dzięki temu powstało urządzenie o niezwykłej mocy, które chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie.
  W ThinkStation P710 znajdziesz również Oprócz układy Maxwell, które pozwoliły stacji roboczej P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. W tej serii możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM, a także możesz rozbudować do aż 4 dysków twardych. Ta stacja robocza jest tak skonstruowana, żebyś w każdej chwili mógł bez problemu ja przebudować, jeżeli tylko Twoje potrzeby się zwiększą. Możesz kupić zarówno podstawowy model, jak i rozszerzyć urządzenie już na etapie sprzedaży tak, żeby pasowało do Twoich preferencji. Wydajność, stabilność działania, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania – to cechy, które charakteryzują ThinkStation P710.
 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510 to niezwykle wszechstronne i wydajne urządzenia, które mają ogromną moc i są bardzo funkcjonalne. Lenovo ThinkStation P510 z innych stacji roboczych na rynku wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, ogromne możliwości rozbudowy i wspomniana już wydajność. Seria z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego, kto wymaga od swojego urządzenia więcej, niż przeciętny użytkownik: ThinkStation P510 stworzono właśnie dla takich osób. Jeżeli więc na co dzień pracujesz z wymagającymi programami, jak na przykład programy do obróbki grafiki czy montowania filmów, to ta seria będzie dla Ciebie idealna. Lenovo ThinkStation P510 ma przede wszystkim dwukrotnie większą przestrzeń dyskową niż inne stacje robocze z pokrewnych serii. Oprócz tego znajdziesz w niej kartę graficzną nVidia Quadro M6000 (istnieje możliwość rozbudowy stacji roboczej do maksymalnie 2 kart graficznych) i procesor Intel Xeon. Dzięki temu system chodzi płynnie i bezawaryjnie, a obraz jest bardzo ostry i wysokiej jakości.

  Lenovo zadbało nie tylko o najwyższej jakości podzespoły, ale również o obudowę, która nie tylko jest elegancka i smukła, ale przede wszystkim zapewnia całemu systemowi odpowiednie chłodzenie trójkanałowe. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy dysków czy zmiany systemu operacyjnego z Windows na Linux. Jeżeli chodzi o wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, to Lenovo ThinkStation posiada wszystkie niezbędne oznaczenia, takie jak CE, RoHS, EPEAT Compliant, Energy Star Qualified, Energy Star, EPEAT Compliant. 

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 to nowoczesne urządzenia, które są połączeniem podzespołów z serii P510 z mniejszą obudową serii P310. To wysokiej klasy stacje robocze, stworzone do pracy z najbardziej wymagającymi programami. To zdecydowanie jedna z najlepszych stacji roboczych na rynku (jeżeli chodzi o podstawową wersję). Wyróżnia je, oprócz niezwykłej wydajności, także bardzo przystępna cena w stosunku do jakości. Dzięki nowoczesnym procesorom marki Intel system chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie, a dzięki karcie graficznej nVidia Quadro obraz jest ostry, w wysokiej jakości, a odwzorowanie kolorów jest jak najbardziej naturalne.

  Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 zachwycą każdą osobę, która oczekuje od swojego urządzenia niesamowitej jakości i ogromnej wydajności. Seria P410 pozwala zaoszczędzić zarówno środki finansowe, jak i miejsce, które jest potrzebne postawienie urządzenia (mniejsza obudowa). Każdy, kto ze względu na pracę lub swoją pasję potrzebuje komputera z bardzo wysoką mocą obliczeniową i dużą pamięcią, będzie zachwycony tym modelem. Tę stację roboczą wyposażono w procesory Intel Xeon z funkcją Turbo Max 3.0, co czyni z niej niezwykle solidne urządzenie, przeznaczone głównie dla profesjonalistów i użytkowników biznesowych. Innowacyjna obudowa zapewnia chłodzenie całej stacji, dzięki czemu ryzyko przegrzania praktycznie nie istnieje. Jeżeli zależy Ci na stacji roboczej, która jest superwydajna i przy okazji pozwoli Ci zaoszczędzić i pieniądze, i miejsce na biurku, to seria Lenovo ThinkStation P410 jest dla Ciebie stworzona.

 • Stacje robocze Lenovo ThinkStation P310

  Stacje robocze TinkStation to wysokiej klasy urządzenia, stworzone do bardzo wymagających zadań, jak na przykład obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie wnętrz w bardzo zaawansowanych, obciążających system programach. Lenovo ThinStation P310 to urządzenie, które zapewnia wysoką wydajność do wymagających zadań, a także pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i miejsce na stanowisku pracy – wszystko dzięki możliwości zakupu stacji roboczej w kompaktowej obudowie SFF. Ten typ obudowy zapewnia stabilne działanie stacji i jednocześnie zapewnia jej ogromną wydajność, a także można rozbudować pamięć RAM z 8 GB do aż 64 GB. Ten konkretny model stacji roboczej może mieć maksymalnie 2 procesory firmy Intel Xeon i maksymalnie 3 karty graficzne nVidia Qyadro. W zestawie znajduje się również zasilacz o mocy 250 W. W Lenovo ThinStation P310 można bez problemu zmienić system operacyjny z Windows na Linux.

  Stacja robocza Lenovo ThinStation P310 łączy w sobie najnowsze podzespoły, innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę. To wszystko sprawia, że jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne, które sprawdzi się w każdym biurze. Niewątpliwą zaletą na pewno są duże możliwości rozbudowy stacji roboczej (dotyczy obudowy Tower, obudowa SFF daje mniejsze możliwości konfiguracji), a także system dyskowy, który ma pojemność aż do 256 GB. Producent wyposażył serię Lenovo ThinStation P310 w wydajne procesory Intel, które zapewniają płynną i bezawaryjną pracę systemu. Specjalnie wzmacniane obudowy stacji roboczych skutecznie chronią delikatne podzespoły i zapewniają idealne warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation to najwyższej klasy urządzenia, stworzone do pracy z bardzo wymagającymi programami. Dzięki temu każda osoba, która na co dzień pracuje z aplikacjami do na przykład programowania gier czy tworzenia grafiki komputerowej, będzie zadowolona ze wszystkim urządzeń z serii ThinkStation. Do wyprodukowania tej serii Lenovo użyło całej swojej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu powstały stacje robocze starannie zaprojektowane, wydajne i przede wszystkim praktycznie bezawaryjne. Użytkownicy biznesowi na pewno będą zachwyceni tę serią od Lenovo – to połączenie funkcjonalności i ogromnej mocy podzespołów ze stylowym wyglądem: czyli wszystko to, co powinna mieć stacja robocza w biurze. Producent zadbał też o to, żeby użytkownik miał możliwość całkowitej modyfikacji komputera do swoich indywidualnych potrzeb. W zależności od serii możesz modyfikować i rozbudowywać swoją stację roboczą tak, aby mogła ona sprostać Twoim oczekiwaniom w pracy.

W Lenovo ThinkStation można zamontować różne modele kart graficznych – znajdzie się tam również miejsce na profesjonalne karty, jak na przykład nVidia Quadro. Oprócz tego możesz wmontować w stację roboczą dwa procesory (na przykład Intel Xeon), które zapewnią urządzeniu stabilną i płynną pracę nawet z bardzo wymagającymi programami, otwartymi jednocześnie. Dzięki temu projektowanie wnętrz, obróbka grafiki czy montaż filmów nie będzie wiązał się z czekaniem, aż system się odwiesi. Lenovo ThinkStation wyposażono w specjalnie wzmacnianą obudowę, która skutecznie chroni komputer i zapewnia warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Lenovo ThinkStation P330 - może być wyposażony jest w najszybsze procesory Intel Xeon oraz Intel Core 8. generacji, oferujące do 6 rdzeni. Stacja robocza ThinkStation P330 obsługuje teraz najszybszą dostępną pamięć masową (M.2 PCIe SSD) bezpośrednio na płycie głównej - wraz z pamięcią DDR4 UDIMM o pojemności do 64 GB 2666 MHz. Stacje robocze ThinkStation P330 posiadają certyfikat dla wielu profesjonalnych aplikacji ISV w tym Adobe, Autodesk, Dassault, PTC, SolidWorks, Avid i Siemens. Dzięki najszybszej na rynku technologii I / O, ThinkStation P330 optymalizuje obsługę sieci i pamięci masowej. ThinkStation P330 może zapewnić obraz 4K. A złącze Thunderbolt 3 (Type-C), możesz łączyć ze sobą komponenty - w tym nasz innowacyjny moduł FLEX.

Lenovo ThinkStation P520 - to wydajne stacje robocze, wyposażone w najnowsze skalowalne procesory Intel Xeon serii W oraz karty graficzne NVIDIA Quadro zapewniają niezrównaną moc do obsługi wszystkich niezbędnych aplikacji z certyfikatem ISV. Obsługuje do 2 kart graficznych NVIDIA Quadro P6000, zapewniając najwyższą wydajność w głównej platformie. Pamięć DDR4 o pojemności do 256 GB i 36TB pamięci masowej sprawia, że ​​ThinkStation P520 można dostosować, aby zapewnić optymalną wydajność pracy osobistej. Intuicyjne czerwone punkty dotykowe ułatwiają szybką i łatwą wymianę podzespołów - bez użycia jednego narzędzia. Rewolucyjny, trójkanałowy projekt i unikalna przegroda powietrzna maksymalizują przepływ powietrza, utrzymując elementy chłodzące, ciche i mocne.

Lenovo ThinkStation P520c - to wydajne stacje robocze, wyposażone w najnowsze skalowalne procesory Intel Xeon serii W oraz karty graficzne NVIDIA Quadro (obsługuje karty graficzne Quadro P5000) zapewniają niezrównaną moc do obsługi wszystkich niezbędnych aplikacji z certyfikatem ISV. Lenovo ThinkStation P520c zapewnia łatwy dostęp do podzespołów co upraszcza aktualizacje dla personelu IT. Funkcjonalna, kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​ThinkStation P520c jest wyjątkowo łatwy do podnoszenia i przenoszenia.

Lenovo ThinkStation P720 - to bardzo wydajne stacje robocze, wyposażone w najnowsze skalowalne procesory Intel Xeon (do 18 rdzeni, do 4,5GHz) oraz karty graficzne NVIDIA Quadro zapewniają niezrównaną moc do obsługi wszystkich niezbędnych aplikacji z certyfikatem ISV. Lenovo ThinkStation P720 może obsługiwać do dwóch układów graficznych NVIDIA Quadro GP100. Dodatkiem jest oprogramowanie Lenovo Performance Tuner, które pomaga zoptymalizować wydajność systemu. Zapewniają obsługę do 12 dysków wewnętrznych. FLEX Bays pozwala łatwo łączyć i dopasowywać tylko te komponenty, których potrzebujesz, w tym dysk twardy, ultraslim ODD, czytnik kart pamięci 29-w-1 i firewire - nawet w jednej zatoce. Karty Thunderbolt pozwalają na błyskawiczny transfer danych. Obsługa do 384 GB pamięci DDR4 2666 MHz.

Lenovo ThinkStation P920 - to stacje robocze o najwyższej dostępnej obecnie mocy obliczeniowej. Wyposażone w najnowsze skalowalne procesory Intel Xeon oraz karty graficzne NVIDIA Quadro zapewniają niezrównaną moc do obsługi wszystkich niezbędnych aplikacji z certyfikatem ISV. Lenovo ThinkStation P920 może obsługiwać do trzech układów graficznych NVIDIA Quadro GP100. Dodatkiem jest oprogramowanie Lenovo Performance Tuner, które pomaga zoptymalizować wydajność systemu. Zapewniają obsługę do 12 dysków wewnętrznych. FLEX Bays pozwala łatwo łączyć i dopasowywać tylko te komponenty, których potrzebujesz, w tym dysk twardy, ultraslim ODD, czytnik kart pamięci 29-w-1 i firewire - nawet w jednej zatoce. Karty Thunderbolt pozwalają na błyskawiczny transfer danych. Obsługa do 2 TB pamięci DDR4 2666 MHz.

Close