Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P720

Następcą serii ThinkStation P720 jest seria Lenovo ThinkStation P7

Lenovo ThinkStation P720 - stacje robocze dla profesjonalistów już w ofercie sklepu ITnes.pl

Lenovo Partner.pngLenovo ThinkStation to seria komputerów dedykowana do profesjonalnych zadań, które noszą nazwę stacji roboczych. Lenovo zaprezentowało nowe stacje robocze ThinkStation P720, które wyposażono w procesory Intel Xeon Bronze, Gold, Silver oraz Platinum. Procesory te oferują nie tylko większą liczbę rdzeni, ale i zwiększoną przepustowość pamięci przez 6-kanałowy kontroler pamięci, co powinno gwarantować wyraźny wzrost wydajności w porównaniu do poprzedniej generacji. 

Lenovo ThinkStation P720 to stacja robocza, która oferuje podwójne gniazdo procesorowe, aż dwanaście slotów na pamięci RAM typu DDR4-2666 (maksymalna pojemność pamięci to 384 GB), cztery zatoki na dyski, trzy sloty PCIe x16, po jednym PCIe x8 i PCIe x4 oraz pojedyncze PCI. Co więcej, znajdziemy tu złącze M.2, które tym razem znajduje się bezpośrednio na płycie głównej, a nie specjalnej karcie, jak było to w przypadku poprzednika. ThinkStation P720 oferuje możliwość montażu dwóch dwu-slotowych kart graficznych. W zatoce 5,25 cala na froncie, która może być wykorzystywana do umieszczenia kolejnego dysku HDD lub SSD, zwiększając ich liczbę do 6. Lenovo ThinkStation P720 oferuje zasilacze o mocy 690W lub 900W, oba PSU mają wysoką, 92-procentową sprawność.

Zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych na stacje robocze Lenovo ThinkStation P720. Jako autoryzowany partner Lenovo oferujemy swoim klientom indywidualne konfiguracje, które zostaną dla Państwa zmontowane i przetestowane w fabrykach Lenovo, co gwarantuje najwyższą jakość i pełną gwarancję Lenovo na każdy element komputera.

Oficjalny partner:

Close