Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W biznesie nie musisz mieć, żeby korzystać.
Nowy laptop co rok za ułamek ceny!

Nowoczesną odpowiedzią na biznesowe potrzeby jest wynajem długoterminowy,
który zapewni Ci sprzęt niezbędny do prowadzenia firmy w najatrakcyjniejszych cenach.

Niskie koszty

Płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, a nie jego pełną wartość. Wynajmujesz/subskrybujesz zawsze najlepszy sprzęt w najniższych kosztach.

Faktura VAT

Co miesiąc otrzymujesz pełną fakturę VAT, którą wygodnie księgujesz w koszty prowadzenia działalności.

Krótka umowa

Wiemy jak ważny w codziennej pracy jest wydajny i nowoczesny sprzęt. Dzięki krótkiej umowie masz możliwość szybkiej wymiany. Korzystaj tylko z najnowszych rozwiązań.

Nowy sprzęt

Sprzęt jest fabrycznie nowy i oryginalny. Pochodzi wyłącznie od autoryzowanych dostawców.

Pełna ochrona

Nie musisz się już martwić o upadek czy zalanie. W razie wypadku sprawnie i szybko naprawimy bądź wymienimy Twój sprzęt.

Aby wynająć sprzęt IT, wejdź na stronę wybranego produktu i kliknij przycisk Płać tylko za korzystanie! - zostaniesz przekierowany na stronę, na której będzie możliwe wypełnienie formularza online.

Najem długoterminowy jest możliwy dla laptopów, komputerów stacjonarnych, stacji roboczych, komputerów All-in-One oraz monitorów dostępnych w ofercie sklepu.

A co po zakończeniu umowy?

Jeżeli sprzęt dalej spełnia Twoje wymagania, przedłuż na niego umowę obniżając miesięczny koszt wynajmu, wymień go na nowszy bądź zapytaj o możliwość odkupu.

Masz pytania odnośnie wynajmu?
Skontaktuj się z nami!


Mateusz Kolis
[email protected]
(+48) 604 156 933


Close