Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS Cyberpower tower

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 32 elementów

Oferta zasilaczy awaryjnych CyberPower w obudowie tower obejmuje pięć linii modelowych:

  • BU – najtańsza seria składa się jedynie z dwóch modeli w obudowie przypominającej listwę zasilającą. Zastosowana topologia to line-interactive, jest też moduł AVR. Natomiast moc to skromne 650 VA, które predysponuje je do zastosowań typowo domowych.
  • BRICs LCD – kolejna w hierarchii seria UPS-ów również oferuje obudowy, które formą przypominają listwy zasilające. To, co je różni od serii BU, to dużo większy zakres oferowanych mocy (700 do 1200 VA), wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, port USB do ładowania urządzeń elektrycznych oraz ochrona linii danych w postaci portów RJ11/RJ45.
  • UT – standardowa obudowa tower, moce w zakresie 650-2200 VA, technologia Energy Saving, automatyczna regulacja napięcia (AVR), kompatybilność z generatorem  oraz zarządzania urządzeniem poprzez oprogramowanie PowerPanel – oto charakterystyczne cechy tej popularnej serii.
  • Value/Value Pro – najliczniej reprezentowana linia modelowa obejmuje 18 urządzeń o mocach w zakresie od 600 do 2200 VA. W urządzeniach z tej serii zastosowano topologię line-interactive, a kształt napięcia na wyjściu to aproksymowana sinusoida. Ponadto automatyczna regulacja napięcia, ochrona przed zakłóceniami i przepięciami, wyświetlacz LCD oraz ochrona linii danych. Zdalne monitorowanie stanu urządzenia zapewnia dołączone oprogramowanie PowerPanel, które jest dostępne również w wersji chmurowej.
  • PFC Sinewave – na szczycie listy znajduje się rodzina urządzeń, która oferuje wszystko to, co poprzednicy, ale dodatkowo zapewnia kształt napięcia wyjściowego w postaci czystej sinusoidy, a co za tym idzie to kompatybilność ze sprzętem elektrycznym z aktywną korekcją współczynnika mocy PFC.
Close