Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
więcej... mniej
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
więcej... mniej
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS Eaton tower

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 54 elementów

W obecnej ofercie Eatona znajduje się sześć linii modelowych w obudowach wolnostojących (tower/desktop).

Eaton 3S – w obudowie desktop mieści się zasilacz awaryjny wykonany w topologii offline, o mocach z zakresu 450-850 VA. Urządzenie oferuje zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (również dla linii danych) oraz porty USB o wydajności 2A do ładowania urządzeń mobilnych.

Eaton 3S mini – jest to swoisty ewenement na rynku zasilaczy awaryjnych. Jedyny w swoim rodzaju mobilny UPS, który udostępnia 4 typy złącz oraz 4 napięcia wyjściowe – 9, 12, 15 i 19V. Wszystko to zapewni awaryjne zasilanie dla urządzeń typu router czy kamera IP nawet do 5 godzin.

Eaton 5E/5S – podstawowe linie modelowe, podstawowe funkcje, łatwość konfiguracji, line-interactive i moce znamionowe od 500 do 2000 VA.

Eaton Ellipse ECO – producent twierdzi, że dzięki zastosowaniu funkcji EcoControl zasilacze awaryjne tej serii są o 25% bardziej oszczędne w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji. Ponadto – topologia offline, moc znamionowa do 1600 VA oraz zaawansowana ochrona przeciwprzepięciowa.

Eaton Ellipse PRO – zaprojektowane specjalnie do ochrony stacji roboczych, zasilacze w topologii line-interactive, oferujące moc od 650 do 1600 VA. Energooszczędność konstrukcji zapewnia funkcja EcoControl, za ochronę przeciwprzepięciową odpowiada funkcja Advanced Surge Reduction (ASR).

Close