Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Gwarancja
Topologia
Moc pozorna
więcej... mniej
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
więcej... mniej
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
więcej... mniej
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS APC tower

W powszechnej opinii zasilacze awaryjne w obudowie tower przeznaczone są do użytku domowego lub, co najwyżej, w małych firmach (w przeciwieństwie do zasilaczy UPS w obudowach rack). Otóż nic bardziej mylnego! W tej kategorii APC oferuje zarówno małe urządzenia o mocy kilkuset VA (volto-amperów), jak również UPS-y w obudowach typu tower o mocach nawet 6 kVA, które przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych w serwerowniach i centrach danych.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 84 elementów

UPS-y APC w obudowach tower dzielą się na trzy linie modelowe

Back-UPS - najtańsza linia modelowa, w której znajdziemy przede wszystkim urządzania w topologii Line-interactive i Off-line, o mocach z przedziału od 325 VA do 1600 VA. Oprócz typowych obudów tower, występują tu też urządzenia wyglądem przypominające listwy zasilające, tzw. obudowy typu podłogowego.

Easy-UPS - druga w hierarchii linia modelowa. Nie znajdziemy tu już urządzeń w topologii offline. Znakomita większość to urządzenia line-interactive, choć występują też modele On-line. Moce oferowane przez Easy-UPS to od 500 VA do 3000 VA. Znajdziemy tu zaawansowane moduły automatycznej regulacji napięcia (AVR) z funkcją korekcji niskich napięć, jak i inteligentne zarządzanie akumulatorami, które dzięki precyzyjnemu ładowaniu akumulatorów maksymalizuje ich wydajność, czas eksploatacji i niezawodność.

Smart-UPS - to najbardziej zaawansowana linia, która oferuje najbardziej wyrafinowane funkcje. Zakres oferowanych mocy rozciąga się od 420 do nawet 5000 VA. Automatyczna regulacja napięcia (AVR) z funkcją korekcji niskich i wysokich napięć umożliwia bezpieczną pracę w niesprzyjających warunkach. Niemniej ważne są możliwości zdalnego zarządzania za pomocą dołączonego oprogramowania, które komunikuje się z urządzeniami przez wbudowane porty USB lub szeregowe oraz przez sieć LAN

Close