Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Gwarancja
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
więcej... mniej
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
więcej... mniej
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS APC rack

Niejako z definicji urządzenia w obudowach przeznaczonych do montażu w szafach przemysłowych 19 cali są bardziej zaawansowane od zasilaczy w obudowach tower. I tak jest też w tym przypadku - moce sięgające 10 kVA i więcej, brak urządzeń w topologii Offline, jedynie Line-interactive oraz On-Line, obsługa dodatkowych modułów bateryjnych, co znacząco wydłuża ich czas podtrzymywania zasilania. I co równie ważne - praktycznie wszystkie UPS-y w obudowie rack oferują możliwość zarządzania zdalnego przez sieć LAN.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 49 elementów

W naszej ofercie znajdują się dwie linie modelowe zasilaczy UPS firmy APC w obudowie rack:

Easy-UPS - dostępne zarówno w topologii Line-interactive, jak i On-line. Moce od 1 do 10 kVA, wyświetlacze LCD informujące o parametrach pracy oraz sloty typu SmartSlot, dzięki którym można rozbudować urządzenia za pomocą kart do zarządzania - to wszystko oferują zasilacze UPS z serii Easy-UPS. Oprócz tego oczywiście wysoka sprawność i funkcje takie jak AVR (automatyczna regulacja napięcia) czy korekta współczynnika mocy obciążenia.

Smart-UPS - ta seria oferuje wszystko, co najlepsze w zasilaczach awaryjnych. Wysokie moce, najbardziej zaawansowane funkcje zdalnego zarządzania, najwyższą sprawność oraz najbardziej zaawansowane metody stabilizacji napięć i ochrony przeciwprzeciążeniowej. Dzięki możliwości dołączania dodatkowych modułów bateryjnych, zasilacze z tej linii mogą zapewniać także najdłuższe czasy podtrzymywania napięcia podczas zaniku zasilania.

Close