Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS Eaton rack

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 31 elementów

Portfolio zasilaczy awaryjnych Eaton przystosowanych do montażu w szafie rack jest bardzo bogate. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele:

Eaton 5P – obudowa o wysokości 1U, która dzięki dołączonej podstawce, może być również ustawiona w pionie, jak typowa obudowa typu tower. Moc znamionowa w zakresie 650 do 1550 VA, topologia line-interactive. Graficzny wyświetlacz LCD zapewnia czytelne informacje dotyczące statusu zasilacza UPS oraz pomiarów. Za pomocą opcjonalnej karty sieciowej i oprogramowania Intelligent Power można zintegrować to urządzenie z oprogramowaniem wirtualizacyjnym MS Hyper-V i VMware.

Eaton 5PX – półkę wyżej znajduje się seria, która również korzysta z topologii line-interactive, ale oferuje większe moce – do 1000 do 3000 VA. Ponadto można podłączyć do czterech zewnętrznych modułów bateryjnych, a dzięki czystemu sinusoidalnemu przebiegowi napięcia wyjściowego sprzęt ten może być też z powodzeniem stosowany do zasilania bardziej wymagającego sprzętu, jak pompy czy sterowniki CO.

Eaton 5SC – kolejna seria UPS-ów line-interactive o mocach z przedziału od 500 do 3000 VA. Obudowa pozwala na montaż zarówno w szafie rack, jak i za pomocą dołączonej podstawki, można ją ustawić pionowo, jak typową obudowę typu tower. Jeśli chodzi o możliwości komunikacyjne, to 5SC oferuje port szeregowy RS232 i port USB zgodny z interfejsem HID, co zapewnia automatyczną integrację z systemami Windows, MacOS i Linux.

Eaton 9PX/SX – ze względu na zastosowaną topologię podwójnej konwersji online oraz moce sięgające 22 kVA jest to seria przeznaczona do użytku w serwerowniach, a nawet małych centrach danych. Dzięki technologii HotSync można łączyć zasilacze UPS (9PX 5-11 kVA) równolegle w celu uzyskania dwukrotnie większej mocy.

Close