Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Notebook, typ
Model
Procesor
Procesor, liczba rdzeni
Procesor, vPro
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy
Napęd optyczny
Ekran, przekątna, cale
Ekran, rozdzielczość
Ekran dotykowy
Karta graficzna dedykowana, typ
Modem WWAN
System operacyjny
Gwarancja
Waga, kg
Notebooki Lenovo ThinkPad Seria P

Notebooki Lenovo ThinkPad Seria P 

Lenovo ThinkPad P to seria wydajnych laptopów, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach biznesowych, dla których profesjonalizm i niezawodność sprzętu jest na pierwszym miejscu. Seria Lenovo ThinkPad P odznacza się niezwykle mocnymi podzespołami, najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością. Te notebooki zostały stworzone do pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem. Dzięki temu doskonale nada się zarówno dla grafików, jak i projektantów, architektów i osób, które potrzebują laptopa do przeprowadzania obciążających system obliczeń. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje użytkownikom tej serii wierne odwzorowanie kolorów, a także najwyższą rozdzielczość.

Seria Lenovo ThinkPad P ma specjalnie wzmocnioną obudowę, a różne wielkości przekątnej ekranu sprawiają, że te notebooki doskonale nadają się zarówno do pracy w domu, jak i w podróży. Dodatkowe opcje bezpieczeństwa dodatkowo pozwalają chronić cenne dane. W zależności od konkretnego modelu, w serii ThinkPad P możemy spotkać profesjonalne i wszechstronne stacje robocze, notebooki o najnowszych rozwiązaniach, niezwykle silnej mocy, o większej mobilności czy o najwyższej wydajności. Serię ThinkPad P wyposażono w nowoczesne, niezwykle wydajne podzespoły, dzięki którym system może pracować szybko, płynnie i stabilnie. Notebooki są wyposażone w odporną na zalanie klawiaturę, bogaty zestaw złączy (również w złącze stacji dokującej), a także dodatkowe opcje bezpieczeństwa – czytnik linii papilarnych lub moduł TPM i solidną obudowę.

Podkategorie

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P72
  Lenovo ThinkPad P72 to niezwykle potężna, mobilna stacja robocza, którą producent stworzył dla najbardziej wymagających użytkowników. Laptopa wyposażono w procesory Intel Core i Xeon ósmej generacji, pamięć Ram DDR4, kartę graficzną nVidia Quadro, a także istnieje możliwość instalacji dwóch dysków SSD. Każda osoba, która poszukuje notebooka do projektowania, wykonywania i obróbki grafiki, a także montażu video, będzie zadowolona z tego modelu. Notebook ma ekran IPS o rozdzielczości Full HD lub 4K o przekątnej 17,3’’. Dzięki szerokim kątom widzenia i wiernym odwzorowaniu kolorów praca na tym notebooku to zupełnie nowy komfort. Dodatkowo tę serię laptopów wyposażono w niezwykle wydajną baterię, czytnik linii papilarnych, moduł TPM i zestaw funkcyjnych złączy, dzięki czemu notebook ThinkPad P71 jest niezwykle praktyczny i bezpieczny. Opcjonalnie można zamówić wersję z czytnikiem Smart Card i kalibratorem kolorów.

  Gdy Lenovo wypuściło na rynek serię ThinkPad P, te notebooki prawie od razu podbiły serca profesjonalnych użytkowników, którzy szukali laptopów wydajnych, funkcjonalnych i na tyle silnych, żeby mogły chodzić płynnie i stabilnie nawet przy pracy na najbardziej wymagających programach graficznych. Notebooki ThinkPad P72 charakteryzują się głównie nieprzeciętną funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy zachowaniu najwyższej rozdzielczości, a najnowsze i niezwykle silne podzespoły wraz z wygodną, funkcjonalną klawiaturą znacznie podnoszą komfort pracy.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad P52
  Lenovo ThinkPad P52 to niezwykle mobilna, funkcjonalna stacja robocza. Notebook odznacza się wytrzymałą konstrukcją, nowoczesnymi i zaawansowanymi rozwiązaniami i wykorzystaniem najmocniejszych podzespołów. ThinkPad P52 wyposażono w mocne procesory Intel Core i Xeon ósmej generacji, a także pamięć RAM DDR4 i profesjonalne układy graficzne nVidia Quadro. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik notebooka może mieć pewność, że komputer będzie pracował cicho, szybko, płynnie i przede wszystkim system będzie stabilny – nawet jeżeli użytkownik będzie korzystał z bardzo wymagającego oprogramowania, na przykład graficznego. Jeżeli chodzi o jakość wykonania i wyposażenie, to obudowa tej serii notebooków została wykonana ze specjalnego plastiku, który wzmocniono włóknem szklanym, aluminium i magnezem. Właśnie dlatego jest tak trwała i wytrzymała, a także skutecznie chroni wrażliwe podzespoły przed uderzeniami i wstrząsami.

  Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością. Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad P52s
  Notebooki Lenovo ThinkPad P52s to nowoczesna, mobilna stacja robocza łącząca w sobie zalety mobilnej stacji roboczej i ultrabooka. Lenovo zaprojektowało ją i wykonało specjalnie z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Producent wyposażył ten model laptopów w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 15,6’’ - wyświetla on obraz w rozdzielczości albo FullHD, albo 3K. Dodatkowo dołożył do niego mocne procesory Intel Core 8 generacji - Kaby Lake R (Refresh), a także profesjonalne, niezwykle silne karty graficzne nVidia Quadro. Dzięki temu notebook gwarantuje niezbędną wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i bezawaryjnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym. Dodatkowym atutem w tej serii notebooków jest również bogaty zestaw portów – dzięki niemu można podłączyć do laptopa między innymi stację dokującą. Zwiększa to funkcjonalność i możliwości notebooka. Całość wieńczy niezwykle wytrzymała, wzmocniona obudowa, chroniąca wszystkie wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniami.

  Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością. Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad P40 Yoga

  ThinkPad P40 Yoga to nowoczesna stacja robocza, która łączy w sobie cechy zarówno zaawansowanego notebooka, jak i funkcjonalnego, mobilnego tabletu. Dzięki specjalnej, innowacyjnej konstrukcji notebook ThinkPad P40 Yoga zapewnia swoim użytkownikom większą wszechstronność i umożliwia korzystanie  z urządzenia w trybie tabletu. Dodatkowo niewielkie rozmiary i waga przy połączeniu ze specjalnie wzmacniają obudową sprawiają, że ten notebook nadaje się zarówno do pracy biurowej, jak i pracy zdalnej. Świetnie sprawdzi się również w podróży. W modelach ThinkPad P40 Yoga zamontowano wydajne procesory i profesjonalne karty graficzne nVidia Quadro, które dostarczają notebookom odpowiedniej mocy do pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem – dzięki nim oprogramowanie chodzi płynnie, szybko i przede wszystkim jest stabilne. ThinkPad P40 Yoga to inne spojrzenie na mobilność notebooka i pracę w podróży. To również pokazanie użytkownikom zupełnie nowego komfortu pracy.

  Notebooki z serii ThinkPad P40 Yoga mają ekrany o przekątnej 14’’, przy czym każdy ekran to dotykowy ekran IPS. W zależności od konfiguracji notebooka można wybrać opcję Full HD lub WQHD, z kolei bogaty zestaw złączy pozwala podłączyć do notebooka stację dokującą, a dzięki dodatkowym opcjom bezpieczeństwa (czytnik SmartCard) dane w laptopie pozostają bezpieczne. Seria Lenovo ThinkPad P to niezwykle wydajne laptopy, zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P71

  Lenovo ThinkPad P71 to niezwykle potężna, mobilna stacja robocza, którą producent stworzył dla najbardziej wymagających użytkowników. Laptopa wyposażono w procesory Intel Core i Xeon siódmej generacji, pamięć Ram DDR4, kartę graficzną nVidia Quadro, a także istnieje możliwość instalacji dwóch dysków SSD. Każda osoba, która poszukuje notebooka do projektowania, wykonywania i obróbki grafiki, a także montażu video, będzie zadowolona z tego modelu. Notebook ma ekran IPS o rozdzielczości Full HD lub 4K o przekątnej 17,3’’. Dzięki szerokim kątom widzenia i wiernym odwzorowaniu kolorów praca na tym notebooku to zupełnie nowy komfort. Dodatkowo tę serię laptopów wyposażono w niezwykle wydajną baterię, czytnik linii papilarnych, moduł TPM i zestaw funkcyjnych złączy, dzięki czemu notebook ThinkPad P71 jest niezwykle praktyczny i bezpieczny. Opcjonalnie można zamówić wersję z czytnikiem Smart Card i kalibratorem kolorów.

  Gdy Lenovo wypuściło na rynek serię ThinkPad P, te notebooki prawie od razu podbiły serca profesjonalnych użytkowników, którzy szukali laptopów wydajnych, funkcjonalnych i na tyle silnych, żeby mogły chodzić płynnie i stabilnie nawet przy pracy na najbardziej wymagających programach graficznych. Notebooki ThinkPad P71 charakteryzują się głównie nieprzeciętną funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy zachowaniu najwyższej rozdzielczości, a najnowsze i niezwykle silne podzespoły wraz z wygodną, funkcjonalną klawiaturą znacznie podnoszą komfort pracy.

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P51

  Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością. Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.

  Lenovo ThinkPad P51 to niezwykle mobilna, funkcjonalna stacja robocza. Notebook odznacza się wytrzymałą konstrukcją, nowoczesnymi i zaawansowanymi rozwiązaniami i wykorzystaniem najmocniejszych podzespołów. ThinkPad P51 wyposażono w mocne procesory Intel Core i Xeon siódmej generacji, a także pamięć RAM DDR4 i profesjonalne układy graficzne nVidia Quadro. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik notebooka może mieć pewność, że komputer będzie pracował cicho, szybko, płynnie i przede wszystkim system będzie stabilny – nawet jeżeli użytkownik będzie korzystał z bardzo wymagającego oprogramowania, na przykład graficznego. Jeżeli chodzi o jakość wykonania i wyposażenie, to obudowa tej serii notebooków została wykonana ze specjalnego plastiku, który wzmocniono włóknem szklanym, aluminium i magnezem. Właśnie dlatego jest tak trwała i wytrzymała, a także skutecznie chroni wrażliwe podzespoły przed uderzeniami i wstrząsami.

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P51s

  Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością. Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.

  Notebooki Lenovo ThinkPad P51s to niezwykle nowoczesna, mobilna stacja robocza. Lenovo zaprojektowało ją i wykonało specjalnie z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Przede wszystkim producent wyposażył ten model laptopów w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 15,6’’ - wyświetla on obraz w rozdzielczości albo full HD, albo 3K. Dodatkowo dołożył do niego mocne procesory Intel Core, a także profesjonalne, niezwykle silne karty graficzne nVidia Quadro. Dzięki temu notebook gwarantuje niezbędną wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i bezawaryjnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym. Dodatkowym atutem w tej serii notebooków jest również bogaty zestaw portów – dzięki niemu można podłączyć do laptopa między innymi stację dokującą. Zwiększa to funkcjonalność i możliwości notebooka. Całość wieńczy niezwykle wytrzymała, wzmocniona obudowa, chroniąca wszystkie wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniami.

  Wraz z premierą 8 generacji procesorów firmy Intel (Kaby Lake R) w ofercie Lenovo pojawi się także nowa generacja  mobilnej stacji roboczej ThinkPad P52s.

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P70

  Lenovo wypuściło na rynek serię ThinkPad P głównie z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swoich notebooków czegoś więcej, niż laptopa do pracy. Są to niezwykle wydajne, funkcjonalne stacje robocze, które zapewniają szybką, stabilną i płyną pracę nawet na najbardziej wymagających programach graficznych. Lenovo ThinkPad P charakteryzują się głównie nieprzeciętną funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, a mocne i najnowsze podzespoły w połączeniu z ultrawygodną klawiaturą z charakterystycznym TrackPointiem znacznie podnoszą komfort pracy.

  Lenovo ThinkPad P70 to profesjonalna, mobilna stacja robocza, stworzona z myślą o ludziach, dla których liczy się jakość pracy na silnym i bezawaryjnym notebooku. Laptop został zaprojektowany do sprostania najbardziej wymagającym zadaniom, takim jak projektowanie, obróbka graficzna czy montaż video. Ten notebook jest większy, niż inne laptopy z serii ThinkPad P, ponieważ przekątna ekranu wynosi 17,3’’ - duża przestrzeń robocza zwiększa komfort pracy, jednak kosztem mobilności. Najlepiej nada się do biura lub do pracy w domu. Jeżeli chodzi o podzespoły, to te notebooki zawdzięczają wysoką wydajność procesorom Intel Core i7 lub Xeon, a także kartom graficznym nVidia Quadro. Duża liczba złączy umożliwia dodatkowo podłączenie innych urządzeń, dzięki czemu notebook tylko zyskuje na funkcjonalności. Seria Lenovo ThinkPad P70 została wyposażona w nowoczesny system chłodzenia, który dba, żeby laptop nie uległ przegrzaniu.

 • Notebooki Lenovo ThinkPad P50
  Lenovo stworzyło serię ThinkPad P z myślą o użytkownikach biznesowych, a także o każdej osobie, dla której profesjonalizm i niezawodność sprzętu jest na pierwszym miejscu. Ta seria notebooków podbiła serca biznesmenów na całym świecie głównie ze względu na swoje niezwykle mocne podzespoły, najwyższą jakość wykonania i nieprzeciętną funkcjonalność. Notebooki z serii ThinkPad P zostały stworzone do pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem. Doskonale sprawdzą się więc w rękach grafików, architektów i  osób, które potrzebują laptopa do przeprowadzania obciążających system obliczeń. Ekran wysokiej jakości gwarantuje użytkownikom tej serii wierne odwzorowanie kolorów, a także najwyższą rozdzielczość.
  Model ThinkPad P50 to niezwykle zaawansowana, profesjonalna, mobilne stacja robocza, stworzona z myślą o profesjonalistach. Ten notebook został wyposażony między innymi w wysokiej jakości ekran o przekątnej 15,6’’, który wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD lub 4K. Notebook zapewnia dużą przestrzeń roboczą, a zaawansowane, mocne podzespoły sprawiają, że system chodzi płynnie, szybko i bezawaryjnie. Zaawansowane procesory Intel Xeon i karty graficzne nVidia Quadro zapewniają niezwykłą wydajność, która jest wymagana do pracy z wymagającym oprogramowaniem graficznym. Do tego modelu notebooka można swobodnie podłączać dodatkowe urządzenia, co zwiększa wszechstronność laptopa i jego funkcjonalność. Obudowa, którą ma ThinkPad P50 jest niezwykle wytrzymała, specjalnie wzmacniana, dzięki czemu wrażliwe elementy są dobrze chronione.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad P50s
  Notebooki Lenovo ThinkPad P50s to niezwykle nowoczesna, mobilna stacja robocza. Lenovo zaprojektowało ją i wykonało specjalnie z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Przede wszystkim producent wyposażył ten model laptopów w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 15,6’’ - wyświetla on obraz w rozdzielczości albo Full HD, albo 3K. Dodatkowo dołożył do niego mocne procesory Intel Core, a także profesjonalne, niezwykle silne karty graficzne nVidia Quadro. Dzięki temu notebook gwarantuje niezbędną wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i bezawaryjnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym. Dodatkowym atutem w tej serii notebooków jest również bogaty zestaw portów – dzięki niemu można podłączyć do laptopa między innymi stację dokującą. Zwiększa to funkcjonalność i możliwości notebooka. Całość wieńczy niezwykle wytrzymała, wzmocniona obudowa, chroniąca wszystkie wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniami.
  Lenovo stworzyło serię ThinkPad, która błyskawicznie podbiła serca użytkowników biznesowych i osób, dla których liczy się jakość, niezawodność i klasyczna elegancja. Ze względu na swoje niezwykle mocne podzespoły, najwyższą jakość wykonania i nieprzeciętną funkcjonalność notebooki ThinkPad są jednymi z najczęściej polecanych notebooków dla biznesu. Seria notebooków ThinkPad P została stworzona do pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem. Doskonale sprawdzą się więc w rękach grafików, architektów i  osób, które potrzebują laptopa do przeprowadzania obciążających system obliczeń.
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Close