Close

Komputery Intel 

Podkategorie

  • Komputery Intel NUC
    Intel to największa na świecie marka, która zajmuje się produkcją układów scalonych i mikroprocesorów, które znajdują się w większości komputerów różnych marek. Intel ogromną wagę przywiązuje do jakości i funkcjonalności swoich urządzeń. Seria NUC to komputery o niewielkich rozmiarach, które pozwalają na znaczne zaoszczędzenia miejsca w swoim miejscu pracy. Jednocześnie są one wyposażone w bardzo zaawansowane, silne podzespoły, które pozwalają na stworzenie z Intel NUC komputera biurowego lub domowego centrum multimedialnego. Oprócz tego ta seria słynie nie tylko z dużej oszczędności energii, ale również z niewielkiej emisji ciepła i cichej pracy.

    Intel NUC wyposażone są w funkcje do obsługi multimediów (mimo swoich niewielkich rozmiarów nadają się również dla graczy), a także mają łatwo konfigurowalną płytę główną, dzięki czemu ich możliwości rosną. Nadają się zarówno do podstawowych zadań biurowych, jak i tworzenia materiałów multimedialnych, edycji zdjęć lub innych prac, które wykonuje się na obciążających system aplikacjach. Ich niewątpliwą zaletą jest na pewno rozmiar – dzięki połączeniu mobilności notebooków i siły komputerów stacjonarnych Intel stworzył urządzenie, które doskonale odnajdzie się zarówno w domu, jak i w biurze. Dodatkowo dzięki niewielkim rozmiarom nie zajmuje ono dużo miejsca na biurku, a także łatwiej jest je przenieść z miejsca na miejsce. Intel NUC to najnowsza technologia, która znacznie podnosi komfort pracy.
  • Komputery Intel Compute Stick
    Intel Compute Stick to niewielkie urządzenie, dzięki któremu w błyskawiczny sposób zmienisz zwykły wyświetlacz w funkcjonalny komputer bądź centrum rozrywki. Do podłączenia Compute Stick wystarczy złącze HDMI. Komputery Intel Compute Stick wyróżniają się nie tylko innowacyjnym rozwiązaniem i niewielkimi rozmiarami, ale również wysoką wydajnością i cichą pracą nawet przy dużym obciążeniu. Te urządzenia zostały stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach: i biznesowych, i indywidualnych. Producent zapewnia, że Compute Stick doskonale nadaje się dla wszystkich instytucji, w których stawia się na ochronę dawnych i zdalne zarządzenie sprzętem.

    Niewątpliwą zaletą Compute Stick są na pewno jego kompaktowe rozmiary – nie tylko łatwo go przenieść, ale również przechowywanie go nie stanowi żadnego problemu. Nie można jednak zapominać o wydajności tego urządzenia: producent zapewnia, że mimo niewielkich gabarytów komputer nie odstaje mocą od większości komputerów. Dodatkowo jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a także jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Jego sposób działania jest bardzo prosty: przy pomocy portu HDMI podłączasz urządzenie do wyświetlacza i w ten sposób zamieniasz go w podręczny komputer. Pamiętaj o tym, że dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i zaawansowanych podzespołów Intel Computer Stick nie odstaje pod względem mocy od komputerów, a jego forma i prostota użycia czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.
Komputery marki Intel to nowoczesne urządzenia, które zapewniają najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. Producent postawił na proste, energooszczędne konstrukcje, dzięki czemu te komputery doskonale nadają się do małych firm i do użytku domowego. Komputery Intel dużo łatwiej przenieść, niż komputery stacjonarne, a dodatkowo doskonale nadają się do pracy w miejscu bezpośredniej obsługi klienta. Mimo swoich niewielkich rozmiarów posiadają one ogromne możliwości rozbudowy, dzięki czemu nadadzą się również dla najbardziej wymagających pracowników, którzy często korzystają z obciążających oprogramowanie aplikacji. Wiele urządzeń z tej kategorii wyposażono w funkcję obsługi dotykowej, a niektóre umożliwiają obsługę wielu ekranów naraz – znacznie polepsza to komfort i wydajność pracy.

Komputery Intel to wydajne urządzenia, które mimo niewielkich rozmiarów kryją w sobie ogromną moc, porównywalną do tradycyjnych komputerów. Wyposażone są oczywiście w procesory tego samego producenta, a dzięki zaawansowanym podzespołom komputery tej marki są w stanie pracować zupełnie tak samo, jak tradycyjny komputer. Dodatkowo można je podłączyć do monitora o dowolnym rozmiarze. Komputerów Intel można używać zarówno jako przenośnej stacji roboczej, jak i również jako standardowego komputera w biurze czy w domu. Większość modeli wyposażono w niezwykle wydajne podzespoły, które sprawiają, że komputer spełni oczekiwania również wymagających graczy czy osób, które często pracują na obciążających system aplikacjach.
Close