Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Rodzaj produktu
Cena (brutto)
Dostępność
Gwarancja
Interfejs
Pojemność
Rozmiar dysku
Prędkość obrotowa
Szybkość odczytu
Szybkość zapisu
Pojemność pamięci podręcznej
MTBF (śr. okres międzyawaryjny)
Wysokość
Filtruj

Dyski do serwerów NAS Synology

Dyski twarde Synology z serii HAT5300 są specjalne zaprojektowane do pracy w serwerach NAS tego producenta. Dzięki ściślej integracji z systemem operacyjnym DSM oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność, a trzysta tysięcy godzin wewnętrznych testów udowodniło, że średni czas pomiędzy awariami jest w ich przypadku szacowany na 2,5 miliona godzin.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów

Seria SAT5200 to z kolei dyski SSD klasy korporacyjnej, również specjalnie zaprojektowane i zintegrowane z systemem DSM pracującym w serwerach NAS Synology. Charakteryzują się zwiększoną wydajnością operacji we/wy, bardzo małymi opóźnieniami, przystosowaniem do pracy w trybie 24/7 oraz ponadprzeciętną trwałością.

To wszystko sprawia, że nie ma lepszego wyboru dla serwera NAS Synology niż dyski tego producenta. Wszystkie dyski Synology objęte są 5-cio letnią gwarancją.

Close