Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS FSP rack

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Modele w obudowie rack dzielą się na cztery linie. Z czego tylko seria Eufo jako jedyną korzysta z topologii line-interactive. Trzy modele oferują moc od 1100, poprzez 2000, na 3000 VA kończąc. Napięcie wyjściowe ma przebieg czystej sinusoidy. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych zewnętrznych modułów bateryjnych, a do komunikacji z komputerem służą złącza USB i RS232.

Trzy pozostałe linie modelowe wykorzystują topologię podwójnej konwersji online i wszystkie zalety tej technologii. I tak Champ Rack to modele w obudowie rack, o mocach od 1 do 10 kVA. W standardzie znajdują slot na dodatkowe karty rozszerzeń oraz porty komunikacyjne USB i RS232. Seria Custos 9X jest przeznaczona wg producenta dla średniej wielkości środowisk. Pozwala na dołączenie zewnętrznego modułu bateryjnego oraz na wymianę baterii bez wyłączania urządzenia (Hot-swap).

Najbardziej zaawansowania seria Clippers, którą sam producent określa jako premium, przeznaczona jest do najbardziej wymagających środowisk IT. Modele z tej serii oferowane są w mocach od 1 do 10 kVA. Ta seria ma specjalnie zaprojektowane oprogramowanie, najwyższą sprawność, najwięcej możliwości rozbudowy oraz oferuje najdłuższy czas podtrzymywania podczas prac akumulatorowej.

Close