Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Fujitsu LifeBook E5412

Fujitsu LifeBook E5412 jest kompaktowym i zaawansowanym notebookiem biznesowym, który ma zastąpić modele E5411. W nowej wersji laptop otrzymał procesory Intel Core Alder Lake – 12. generacji, dzięki czemu wydajność urządzenia wzrosła przy podobnym czasie pracy na baterii. Oprócz tego E5412 może pracować maksymalnie z 64 GB RAM, dyskiem SSD M.2 NVMe i zintegrowanym układem graficznym Intel Iris Xe.

Jako wydajny, przenośny notebook biznesowy E5412 ma szerokie możliwości łączności z siecią i Internetem. Standardowo wyposażony jest w kartę sieciową Gigabit LAN oraz Wi-Fi 6 z modułem Bluetooth 5.2. Możliwa jest również konfiguracja z modemem 4G LTE.

Zmiany dokonały się również w konstrukcji samego urządzenia. Obudowa jest smuklejsza, ale mimo to nadal posiada szereg różnych złączy, na przykład, dwa złącza Thunderbolt 4, dwa USB-A 3.2 Gen 1, HDMI, LAN, złącze słuchawkowe czy czytnik kart microSD. Jak na tak wszechstronny notebook biznesowy przystało, E5412 posiada wiele zabezpieczeń klasy korporacyjnej, w tym gniazdo na linkę Kensington, moduł szyfrujący TPM, kamerę zgodną z technologią Windows Hello ze zintegrowaną zasłonką, czytnik kart SmartCard czy opcjonalnie czytnik linii papilarnych PalmSecure.

Sklep ITnes.pl | IT for BUSINESS jest autoryzowanym partnerem firmy FUJITSU


Close