Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Rodzaj produktu
Cena (brutto)
Dostępność
Typ obudowy
Topologia
Moc pozorna
więcej... mniej
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
więcej... mniej
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
więcej... mniej
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS CyberPower

Założona w 1997 roku firma Cyber Power Systems (USA) projektuje i produkuje wysokiej jakości systemy zasilania bezprzerwowego (UPS), systemy dystrybucji zasilania (PDU), ochronniki przeciwprzepięciowe oraz przenośne urządzenia ładujące. Firma w swojej ofercie posiada pełna gamę urządzeń – od zasilaczy awaryjnych przeznaczonych do użytku domowego, po całe systemy rozwiązań zapewniających gwarantowane zasilanie dla serwerowni i centrów danych.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 51 elementów

W naszej ofercie znajdują się zasilacze awaryjne CyberPower o mocach od kilkuset do nawet 10000 W, zarówno w kompaktowych obudowach typu tower, jak i przeznaczone do montażu w szafie przemysłowej 19 cali. 

Zasilacze UPS CyberPower w obudowach tower

Jeśli chodzi o zasilacze awaryjne o kompaktowej konstrukcji, to oferta CyberPower jest wyjątkowo bogata i obejmuje serie:

  • BU - najprostsze i najtańsze modele, ale wyposażone w moduł automatycznej regulacji napięcia AVR. Występują jedynie w obudowach przypominających listwę zasilającą, a ciekawą funkcją jest możliwość zamontowania ich na ścianie.
  • BRICs LCD – wszystkie modele z tej serii zamknięte są w kompaktowej obudowie przypominającej listwę zasilającą. Standardowe wyposażenie obejmuje wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, port USB do ładowania/zasilania urządzeń elektrycznych oraz ochronę linii danych w postaci portów RJ11/RJ45. Oferowane moce w zakresie od 700 do 1200 VA.
  • UT – moce w zakresie 650-2200 VA, technologia Energy Saving, moduł automatycznej regulacji napięcia AVR, kompatybilność z generatorem  oraz oprogramowanie PowerPanel do zarządzania urządzeniem – to wszystko oferuje ta seria produktów.
  • Value/Value Pro – najpopularniejsza linia modelowa CyberPower oferuje zasilacze o mocach w zakresie od 600 do 2200 VA. Znajdziemy tu też moduł AVR, który zapewnia automatyczną regulacje napięcia, ochronę przed zakłóceniami i przepięciami, wyświetlacz LCD oraz ochronę linii danych. Zasilacze z tej serii wykonane są w topologii Line-Interactive i produkują napięcie wyjściowe o kształcie symulowanej sinusoidy. Dołączone oprogramowanie PowerPanel zapewnia zdalną kontrolę nad urządzeniem, dostępne jest również w wersji chmurowej.
  • PFC Sinewave – najwyżej pozycjonowana linia modelowa charakteryzuje się przede wszystkim przebiegiem napięcia wyjściowego o kształcie czystej sinusoidy, co zapewnia kompatybilność z sprzętem elektrycznym z aktywną korekcją współczynnika mocy PFC. Ponadto znajdziemy w tej serii zaawansowany moduł AVR, ochronę linii danych z szybką transmisją, porty USB do ładowania/zasilania urządzeń elektrycznych oraz oprogramowanie PowerPanel w wersji stacjonarnej, jak i chmurowej.

Zasilacze UPS CyberPower w obudowach rack

Zasilacze awaryjne CyberpPower montowane w szafach przemysłowych dzielą się na cztery linie modelowe:

  • Office Rackmount – rodzina ta obejmuje trzy modele w obudowie o wysokości 1U i mocach od 600 do 1500 VA. Wykonane są w topologii Line-Interactive, posiadają moduł AVR do automatycznej regulacji napięcia wyjściowego, a napięcie wyjściowe ma przebieg symulowanej sinusoidy. Współpracują z oprogramowaniem PowerPanel.
  • Professional Rack – bardziej zaawansowana seria modeli w topologii Line-Interactive oferuje moce od 1000 do 3000 VA. W obudowie o wysokości 2U znajdziemy wielofunkcyjny, obracany i odchylany wyświetlacz LCD. Dzięki napięciu wyjściowemu o kształcie czystej sinusoidy ta seria UPS-ów jest kompatybilna z urządzeniami o aktywnej korekcji współczynnika mocy PFC. Ponadto znajdziemy tutaj możliwość beznarzędziowej wymiany baterii bez konieczności wyłączania urządzenia (Hot-swap), możliwość podłączenia dodatkowego modułu bateryjnego oraz funkcje zdalnego zarządzania.
  • Online – ta seria obejmuje dwa modele o mocach od 5 do 6 kVA, oba w topologii podwójnej konwersji Online. Są to urządzenia przeznaczone do użytku w serwerowniach i wszędzie tam gdzie potrzebna jest wyjątkowo wysoka niezawodność. Charakteryzują się wysoką sprawnością, napięciem wyjściowym o kształcie czystej sinusoidy oraz zerowym czasem przełączania. Ponadto pełna kompatybilność z generatorem, możliwość wymiany baterii bez wyłączania urządzenia (Hot-swap), możliwość podłączanie dodatkowego modułu bateryjnego oraz zdalne zarządzanie i oprogramowanie PowerPanel Business kompatybilne z VMWare ESXi, Citrix Xenserver i Microsoft Hyper-V
  • Online S – najwyżej pozycjonowana linia modelowa obejmuje urządzenia zarówno urządzenia w obudowach Rack 2U, jak i Tower. Wszystkie modele z tej serii wykonane są w topologii podwójnej konwersji Online, a moce oferowane przez nie zaczynają się od 1000 VA, a kończą na 10 kVA. Oferują wszystko co najlepsze w tego typu urządzeniach – zerowy czas przełączania, zaawansowane zdalne zarządzanie, dodatkowe moduły bateryjne, kompatybilność z generatorem prądotwórczym oraz oprogramowanie PowerPanel Business.
Close