Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Producent
więcej... mniej
Filtruj

Oprogramowanie biurowe Microsoft Office

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów
Chyba każdy użytkownik komputera wie, że bez zainstalowanego oprogramowania nawet na najlepszym sprzęcie będzie się kiepsko pracować, a w wielu przypadkach to właśnie oprogramowanie umożliwia tę pracę, zwłaszcza jeżeli mowa o pracy w biurze. Właśnie dlatego różni producenci na całym świecie wciąż udoskonalają i wypuszczają na rynek coraz nowocześniejsze narzędzia, które mają nie tylko usprawnić, ale również ułatwić pracę na komputerach. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi Microsoft Project 2016 Pro, Microsoft Project 2016, Microsoft Visio 2016 Pro, Microsoft Office Professional 2016 czy Microsoft Visio 2016 Standard. Oprócz tego w ofercie mamy pakiety Office idealne zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i domowych.

 
Oprogramowania biurowe ułatwiają pracę na komputerze, a niektórym osobom wręcz ją umożliwiają. Zawierają one różnorodne narzędzia, które zwiększają funkcjonalność sprzętów, na których są zainstalowane. Szeroki wybór oprogramowania biurowego docenią w szczególności użytkownicy biznesowi, którym zależy nie tylko na dużym wyborze narzędzi, programów i pakietów, ale również na przystępnej cenie przy zakupie większej ilości produktów. Oprogramowania biurowe Microsoft Office umożliwiają komfortową i wydajną pracę: pakiety Office oferują narzędzia, pozwalające na sprawne wysyłanie maili, tworzenie plików/arkuszy czy przechowywanie danych. Oprogramowania biurowe Microsoft Office są dostępne na kilku licencjach: komercyjnej, domowej, a także edukacyjnej.

Close