Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Model
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy, typ
Dysk podstawowy
Napęd optyczny
Ekran, rozdzielczość
System operacyjny
Waga, kg
Notebooki Lenovo ThinkPad Seria L

Notebooki Lenovo ThinkPad Seria L 

Lenovo ThinkPad to seria notebooków, w której producent przywiązał niezwykle dużą wagę do wygodnego użytkowania laptopów. Dzięki czemu wszystkie notebooki z serii ThinkPad wyposażono w precyzyjną klawiaturę ze słynnym manipulatorem punktowym – TrackPoint. Seria ThinkPad pokazuje, że można nadać komfortowej pracy zupełnie nowego znaczenia. Dodatkowo klawiatury ThinkPadów to wielodotykowe panele z ergonomicznymi klawiszami i bardzo wygodnymi przyciskami multimedialnymi. Lenovo swoją serią ThinkPad wyznaczają nowe standardy, jeżeli chodzi o klasę biznes notebooków, dostępnych na rynku. Są niezawodne i wytrzymałe w praktycznie każdych warunkach. ThinkPady przeszły bardzo dużo testów, jak między innymi testy temperatury, ciśnienia, zapylenia, wilgotności i drgań. Kupując jeden z notebooków ThinkPad zyskujesz niezawodność, precyzję wykonania o wysoką jakość sprzętu.

Jeżeli chodzi o Lenovo ThinkPad L, to są to niezwykle wszechstronne notebooki, które idealnie nadają się do codziennej pracy. Wyposażono je w nowoczesne, niezwykle wydajne podzespoły, dzięki którym system może pracować szybko, płynnie i stabilnie. Serię ThinkPad L wyposażono w matowe matryce o różnych przekątnych i różnej rozdzielczości. Dodatkowo notebooki są wyposażone w odporną na zalanie klawiaturę, bogaty zestaw złączy (również w złącze stacji dokującej), a także dodatkowe opcje bezpieczeństwa – czytnik linii papilarnych lub moduł TPM i solidną obudowę. ThinkPad L to niesamowite notebooki, które doskonale nadadzą się do biura, a także domowego biura. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży.

Podkategorie

 • Notebooki Lenovo ThinkPad L580
  Lenovo ThinkPad L580 to niezwykle nowoczesne, wydajne laptopy nadające się zarówno do pracy w domu, jak i w biurze i w podróży. Notebooki z tej serii wyposażono w ósmą generację procesów Intel Core Kaby Lake R (Refresh). To, co je wyróżnia wśród innych notebooków na rynku to na pewno solidna konstrukcja, duża wszechstronność i mocne podzespoły.  Dzięki temu system działa szybko i stabilnie. Obraz wyświetlany jest na ekranie o przekątnej 15,6’’ o rozdzielczość Full HD. Dodatkowym atutem jest matowa matryca, która eliminuje refleksy świetlne, a opcjonalny panel IPS zapewnia szersze kąty widzenia. Istnieje możliwość instalacji modelu WWAN w tym modelu, jak również wybór modelu z dodatkowymi opcjami bezpieczeństwa w postaci czytnika TPM lub czytnika linii papilarnych.

  Lenovo ThinkPad L
   to seria niezwykle wszechstronnych notebooków, która podbiła serca biznesmenów na całym świecie. Nie tylko nadają się one do codziennej pracy biznesowej, ale również można z nich swobodnie korzystać i w biurze, i w podróży. ThinkPad L wyposażono w nowoczesne, niezwykle wydajne podzespoły, dzięki którym system może pracować szybko, płynnie i stabilnie. Dodatkowo matowe matryce o różnych przekątnych i różnej rozdzielczości pomagają użytkownikom wybrać dla siebie najlepszy model. Te notebooki są wyposażone w odporną na zalanie klawiaturę, bogaty zestaw złączy (również w złącze stacji dokującej), a także dodatkowe opcje bezpieczeństwa – czytnik linii papilarnych lub moduł TPM i solidną obudowę. ThinkPad L to wszechstronne laptopy, które doskonale nadadzą się do biura – również w domu. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad L570

  Lenovo ThinkPad L to seria niezwykle wszechstronnych notebooków, która podbiła serca biznesmenów na całym świecie. Nie tylko nadają się one do codziennej pracy biznesowej, ale również można z nich swobodnie korzystać i w biurze, i w podróży. ThinkPad L wyposażono w nowoczesne, niezwykle wydajne podzespoły, dzięki którym system może pracować szybko, płynnie i stabilnie. Dodatkowo matowe matryce o różnych przekątnych i różnej rozdzielczości pomagają użytkownikom wybrać dla siebie najlepszy model. Te notebooki są wyposażone w odporną na zalanie klawiaturę, bogaty zestaw złączy (również w złącze stacji dokującej), a także dodatkowe opcje bezpieczeństwa – czytnik linii papilarnych lub moduł TPM i solidną obudowę. ThinkPad L to wszechstronne laptopy, które doskonale nadadzą się do biura – również w domu. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży.

  Lenovo ThinkPad L570 to niezwykle nowoczesne, wydajne laptopy nadające się zarówno do pracy w domu, jak i w biurze i w podróży. To, co je wyróżnia wśród innych notebooków na rynku to na pewno solidna konstrukcja, duża wszechstronność i mocne podzespoły. Notebooki z tej serii wyposażono w szóstą i siódmą generację procesów Intel Core. Dzięki temu system działa szybko i stabilnie. Obraz wyświetlany jest na ekranie o przekątnej 15,6’’ o rozdzielczość HD lub Full HD. Dodatkowym atutem jest matowa matryca, która eliminuje refleksy świetlne, a opcjonalny panel IPS zapewnia szersze kąty widzenia. Istnieje możliwość instalacji modelu WWAN w tym modelu, jak również wybór modelu z dodatkowymi opcjami bezpieczeństwa w postaci czytnika TPM lub czytnika linii papilarnych.

  W ciągu kilka najbliższych tygodni w naszej ofercie pojawi się następca serii ThinkPad L570 czyli seria Lenovo ThinkPad L580.

  https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-t/notebooki-lenovo-thinkpad-t480p/
 • Notebooki Lenovo ThinkPad L480
  Notebooki ThinkPad L480 wyposażono w matowe matryce o przekątnej 14" i rozdzielczości FullHD. Wyposażono je w najnowsze procesory Intel Kaby Lake R (Refresh), gwarantujące szybki i stabilne działanie systemu. Dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne, niezwykle wydaje podzespoły, system może pracować nie tylko szybko i płynnie, ale przede wszystkim jest stabilny, co jest kluczowe w codziennej biznesowej pracy. Wszystkie notebooki z serii ThinkPad są wyposażone w niezwykle funkcjonalną, odporną na zalanie klawiaturę z TrackPointem. Dodatkowo bogaty zestaw złączy i dodatkowe opcje bezpieczeństwa, jak czytnik linii papilarnych lub moduł TPM, w połączeniu z solidną obudową skutecznie chronią ten komputer. ThinkPad L480 to notebooki, które doskonale nadadzą się do biura, a także domowego biura. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży. Seria Lenovo ThinkPad Lx80 to niezwykle wszechstronne notebooki to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, z których można korzystać praktycznie wszędzie. 

  Stonowana stylistyka, solidne wykonanie i trwała konstrukcja tylko podkreślają biznesowy charakter tego modelu. Dodatkowo ekran, mimo że niewielki (14’’), dostępny jest w wersj Full HD z matrycą IPS. Ten model można rozszerzyć o czytnik linii papilarnych, modem WWAN lub też pamięć Intel Optane. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań użytkownika.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad L380
  Notebooki ThinkPad L380 wyposażono w matowe matryce o przekątnej 13.3" IPS i rozdzielczości FullHD. Wyposażono je w najnowsze procesory Intel Kaby Lake R (Refresh), gwarantujące szybki i stabilne działanie systemu. Dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne, niezwykle wydaje podzespoły, system może pracować nie tylko szybko i płynnie, ale przede wszystkim jest stabilny, co jest kluczowe w codziennej biznesowej pracy. Wszystkie notebooki z serii ThinkPad są wyposażone w niezwykle funkcjonalną, odporną na zalanie klawiaturę z TrackPointem. Dodatkowo bogaty zestaw złączy i dodatkowe opcje bezpieczeństwa, jak czytnik linii papilarnych lub moduł TPM, w połączeniu z solidną obudową skutecznie chronią ten komputer. ThinkPad L380 to notebooki, które doskonale nadadzą się do biura, a także domowego biura. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży. Seria Lenovo ThinkPad Lx80 to niezwykle wszechstronne notebooki to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, z których można korzystać praktycznie wszędzie. 

  Stonowana stylistyka, solidne wykonanie i trwała konstrukcja tylko podkreślają biznesowy charakter tego modelu. Dodatkowo ekran, mimo że niewielki (14’’), dostępny jest w wersj Full HD z matrycą IPS. Ten model można rozszerzyć o czytnik linii papilarnych, modem WWAN lub też pamięć Intel Optane. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań użytkownika.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad L470

  Seria Lenovo ThinkPad L to niezwykle wszechstronne notebooki, które doskonale sprawdzą się w codziennej w biurze i poza nim. Dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne, niezwykle wydaje podzespoły, system może pracować nie tylko szybko i płynnie, ale przede wszystkim jest stabilny, co jest kluczowe w codziennej biznesowej pracy. Dodatkowo notebooki ThinkPad L470 wyposażono w matryce o przekątnej 14"  i różnej rozdzielczości, dzięki czemu łatwiej jest dostosować konkretny model pod indywidualne wymagania użytkowników. Wszystkie notebooki z serii ThinkPad są wyposażone w niezwykle funkcjonalną, odporną na zalanie klawiaturę z TrackPointem. Dodatkowo bogaty zestaw złączy i dodatkowe opcje bezpieczeństwa, jak czytnik linii papilarnych lub moduł TPM, w połączeniu z solidną obudową skutecznie chronią ten komputer. ThinkPad L470 to notebooki, które doskonale nadadzą się do biura, a także domowego biura. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży.

  To przede wszystkim wszechstronne urządzenia, z których można korzystać praktycznie wszędzie. Wyposażono je w najnowsze procesory Intel Kaby Lake, gwarantujące szybki i stabilne działanie systemu. Stonowana stylistyka, solidne wykonanie i trwała konstrukcja tylko podkreślają biznesowy charakter tego modelu. Dodatkowo ekran, mimo że niewielki (14’’), dostępny jest w wersji HD/HD+ lub Full HD z matrycą IPS. Ten model można rozszerzyć o czytnik linii papilarnych, modem WWAN lub też pamięć Intel Optane. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań użytkownika.

  Na początku roku 2018 w naszej ofercie będzie dostępna seria Lenovo ThinkPad L480, która jest następcą popularnej serii ThinkPad L470.
  W tym samym okresie pojawi się także nowa odsłona w serii ThinkPad L czyli Lenovo ThinkPad L380.


 • Notebooki Lenovo ThinkPad L560
  Lenovo ThinkPad to sławna na cały świat seria notebooków, w której producent przywiązał niezwykle dużą wagę do wygodnego użytkowania laptopów. Właśnie dlatego każdy model jest wyposażony w precyzyjną klawiaturę ze słynnym manipulatorem punktowym – TrackPoint. Dodatkowo większość modeli ma wyspowe klawiatury z blokiem numerycznym. Każda klawiatura w modelach ThinkPad pokazuje, że można nadać komfortowej pracy zupełnie nowego znaczenia. Dodatkowo klawiatury ThinkPadów to wielodotykowe panele z ergonomicznymi klawiszami i bardzo wygodnymi przyciskami multimedialnymi. Notebooki Lenovo ThinkPad są niezawodne i wytrzymałe w praktycznie każdych warunkach. ThinkPady przeszły bardzo dużo testów, jak między innymi testy temperatury, ciśnienia, zapylenia, wilgotności i drgań.
  Model Lenovo ThinkPad L560 to niezwykle wszechstronny notebook, który nadaje się do pracy w domu, biurze i w podróży. Wyposażono go w ekran o przekątnej 15,6’’ HD lub Full HD, niezwykle wygodną, funkcjonalną klawiaturę i zestaw przydatnych złączy. ThinkPad L560 zapewnia odpowiednią wydajność, która jest potrzebna do codziennej pracy biurowej między innymi dzięki nowoczesnym procesorom Intel Core. Dzięki zaawansowanym podzespołom cały system działa płynnie, szybko i – co najważniejsze – stabilnie. Niezwykle zaawansowane podzespoły zamknięto w bardzo wytrzymałej, solidnej obudowie, która zapewnia mocny, pewny chwyt. Dodatkowo w tym modelu umieszczono złącze stacji dokującej, dzięki któremu możliwe jest podłączenie dodatkowego urządzenia, które zwiększy nie tylko funkcjonalność, ale i możliwości laptopa.
 • Notebooki Lenovo ThinkPad L460

  Lenovo ThinkPad L460 został zaprojektowany do codziennej pracy zarówno w biurze, jak i poza nim. Jego niewielka waga i rozmiary (przekątna ekranu to zaledwie 14’’), a także niezwykle komfortowa, wyspowa klawiatura z TrackPointem pozwalają na wygodną pracę również w podróży. Dodatkowo ten model laptopa, jak wszystkie notebooki z serii ThinkPad, jest niezwykle wydajny dzięki zamontowaniu zaawansowanych podzespołów, dostarczających mocy do szybkiej i bezproblemowej pracy z różnym oprogramowaniem. Lenovo ThinkPad L460 to typowo biznesowy notebook – jego ponadczasową elegancję podkreśla między innymi stonowana stylistyka, solidne wykonanie i bardzo trwała konstrukcja. Bogaty zestaw złączy i opcjonalne wyposażenie (czytnik linii papilarnych, modem 3G, czytnik SmartCard) zapewniają płynne i szybkie działanie systemu.

  Lenovo ThinkPad L460 to jeden z wielu notebooków biznesowych wśród serii ThinkPad L. Laptop spełni oczekiwania zarówno biznesmenów, jak i osób prywatnych, którym zależy na wysokiej jakości i adekwatnej do niej cenie. ThinkPad L460 to silny sprzęt, idealnie nadający się do codziennej pracy również w podróży. Model ThinkPad L460 pokazuje ludziom biznesu na całym świecie, że praca w biurze i poza nim może być bardzo komfortowa niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Klawiatury ThinkPadów to wielodotykowe panele z ergonomicznymi klawiszami i bardzo wygodnymi przyciskami multimedialnymi, ekrany posiadają funkcję IPS, a matryca jest niezwykle wytrzymała i zapewnia pewny chwyt.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Close