Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Procesor
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy, typ
Dysk podstawowy
Ekran, rozdzielczość
Notebooki Lenovo ThinkPad L470

Notebooki Lenovo ThinkPad L470 

Seria Lenovo ThinkPad L to niezwykle wszechstronne notebooki, które doskonale sprawdzą się w codziennej w biurze i poza nim. Dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne, niezwykle wydaje podzespoły, system może pracować nie tylko szybko i płynnie, ale przede wszystkim jest stabilny, co jest kluczowe w codziennej biznesowej pracy. Dodatkowo notebooki ThinkPad L470 wyposażono w matryce o przekątnej 14"  i różnej rozdzielczości, dzięki czemu łatwiej jest dostosować konkretny model pod indywidualne wymagania użytkowników. Wszystkie notebooki z serii ThinkPad są wyposażone w niezwykle funkcjonalną, odporną na zalanie klawiaturę z TrackPointem. Dodatkowo bogaty zestaw złączy i dodatkowe opcje bezpieczeństwa, jak czytnik linii papilarnych lub moduł TPM, w połączeniu z solidną obudową skutecznie chronią ten komputer. ThinkPad L470 to notebooki, które doskonale nadadzą się do biura, a także domowego biura. Bez problemu można również korzystać z nich w podróży.

To przede wszystkim wszechstronne urządzenia, z których można korzystać praktycznie wszędzie. Wyposażono je w najnowsze procesory Intel Kaby Lake, gwarantujące szybki i stabilne działanie systemu. Stonowana stylistyka, solidne wykonanie i trwała konstrukcja tylko podkreślają biznesowy charakter tego modelu. Dodatkowo ekran, mimo że niewielki (14’’), dostępny jest w wersji HD/HD+ lub Full HD z matrycą IPS. Ten model można rozszerzyć o czytnik linii papilarnych, modem WWAN lub też pamięć Intel Optane. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań użytkownika.

Na początku roku 2018 w naszej ofercie będzie dostępna seria Lenovo ThinkPad L480, która jest następcą popularnej serii ThinkPad L470.
W tym samym okresie pojawi się także nowa odsłona w serii ThinkPad L czyli Lenovo ThinkPad L380.


Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Close