Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Rodzaj produktu
Cena (brutto)
Dostępność
Typ obudowy
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
więcej... mniej
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
więcej... mniej
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
więcej... mniej
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS PowerWalker

PowerWalker to popularne zasilacze awaryjne produkowane przez niemiecką firmę BlueWalker GmbH., która ma ponad 15 letnie doświadczenie jak producent zasilaczy awaryjnych, AVR i falowników.

W portfolio tego producenta znajduje się ponad 300 urządzeń - od domowych, poprzez biurowe i serwerowe aż do rozwiązań przemysłowych. Wszystkie produkty przechodzą szczegółowy, czteroetapowy proces kontroli jakości, a sam producent posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz spełnia wymagania dyrektywy RoHS.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 69 elementów

W naszej ofercie znajduje się pełna gama urządzeń – od biurkowych modeli o mocy 300 W, aż do urządzeń w obudowie typu rack i mocach sięgających 6 kW. Ze względu na zastosowaną technologię, zasilacze awaryjne PowerWalker można podzielić na:

Zasilacze UPS Offline

Seria VFD APFC – zasilacze w formie listwy zasilającej o mocach w zakresie 600 do 800 VA wyposażone w 6 gniazd elektrycznych.

Seria FVD CEE – z technicznego punktu widzenia urządzenia z tej serii są bliźniaczo podobne do mniejszych braci. To, co je wyróżnia, to obudowa typu tower, większy zakres oferowanych mocy (od 600 do 1000 VA) oraz ochrona linii danych poprzez porty RJ11/RJ45.

Zasilacze UPS Line-interactive

Najszerzej reprezentowana linia modelowa. Można ją podzielić na modele oferujące napięcie o kształcie aproksymowanej sinusoidy. Zaliczają się do niej serie:

VI LCD – moce od 65 do 3000 VA, monochromatyczny wyświetlacz LCD.

VI MS – obudowa w kształcie listwy zasilającej, oferowane moce z zakresu 600 do 1000 VA.

VI SB – od 650 do 1000 VA, obudowa tower, port USB zgodny z interfejsem HID.

VS SCL – oferowane moce od 600 do 3000 VA, funkcja zimnego startu.

VI SH – od 650 do 2200 VA, obudowa tower, szybkie ładowanie akumulatorów.

VI STL – urządzenia w obudowie tower z wyświetlaczem LCD, moce urządzeń w zakresie od 600 do 3000 VA, wyróżniającą cechą jest wyjątkowo cicha praca.

W ofercie PowerWalker znajdują się także modele wytwarzające napięcie o kształcie czystej sinusoidy. Serie w obudowie typu tower:

VI CSW, VI CW, VI GXB, VI RLP, VI SW – oferują moce od 600 do nawet 3000 VA.

Modele przeznaczone do montażu w szafach rack:

VI R1U, VI RLE, VI RLP - Szczególnie ciekawe wydają  się być modele VI RLP, które posiadają w pełni programowalne gniazda elektryczne, dzięki czemu pozwalają na zdalny reset, harmonogram użycia i indywidualne przełączanie.

Zasilacze UPS Online

Modele w topologii podwójnej konwersji Online również można podzielić na te w obudowach typu tower - VFI AT, VFI C LCD, VFI CG PF1, VFI ICT IOT - oraz modele w obudować rack 19 cali: VFI CRM/CRS, VFI ICR IOT, VFI R1U, VFI RMG/RMGS, VFI RT/PRT,VFI RTG/RTGE.

Urządzenia z tych serii oferują to, co najlepsze w topologii podwójnej konwersji Online, czyli najlepsze zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, zerowy czas przełączania, kompatybilność z generatorami prądotwórczymi, możliwość zastosowania dodatkowych modułów bateryjnych i największe moce sięgające nawet 10 kVA. Warto zwrócić uwagę na serie VFI ICR IOT i VFI ICT IOT, które można kontrolować i monitorować poprzez mobilną aplikację WinPower.

Close