Close
Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Model
Procesor
Procesor, model
Ekran, rozdzielczość
Ekran, technologia
Ekran, przekątna, cale
Dysk podstawowy, typ
Dysk podstawowy
Karta graficzna dedykowana, typ
Napęd optyczny
Klawiatura podświetlana
Laptopy Dell Vostro

Laptopy Dell Vostro 

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 57 elementów

Dell Vostro - idealna seria laptopów dla małych

Laptopy Dell Vostro to niedrogie, funkcjonalne urządzenia. Są na tyle zaawansowane, że pozwalają na bezproblemowe korzystanie ze sprzętu zarówno w celach służbowych, jak i rozrywkowych. Dell to marka, która jest synonimem wysokiej jakości sprzętu biznesowego – notebooki i stacje robocze tej firmy są coraz częściej polecane wśród użytkowników biznesowych, dla których liczy się nie tylko siła komputera, ale również jego wygląd i funkcjonalność. Kupując komputer tej marki masz pewność, że kupujesz sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Notebooki biznesowe Dell Vostro
są przeznaczone zarówno do podstawowych, jak i zaawansowanych zadań biurowych. Doskonale nadają się do pracy w przedsiębiorstwach, mniejszych instytucjach i w domowym biurze. Są mobilne, lekkie i długo pracują bez konieczności podłączania ich do zasilania. Dodatkowo trwała konstrukcja i stonowany wygląd w połączeniu z funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa sprawiają, że te notebooki są chętnie wybierane jako laptopy służbowe.


Laptopy Dell Vostro
to komputery osobiste, które są dedykowane użytkownikom biznesowym. Doskonale sprawdzają się w biurze, a zastosowanie różnych podzespołów wysokiej jakości pozwala na bardzo intensywną pracę bez zawieszania się systemu. Odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, a sprawdzone rozwiązania z innych serii, które zastosował tutaj producent, gwarantują niezawodne działanie. Odpowiadają na potrzeby małych i średnich firm.


Laptopy Dell Vostro objęte są gwarancją producenta wynoszącą 36 miesięcy (NBD - naprawa realizowana w miejscu użytkowania sprzętu wykonywana jest najczęściej na następny dzień roboczy po zgłoszeniu usterki) - z możliwością rozszerzenia do 5 lat - pełna oferta rozszerzeń gwarancji Dell dla produktów biznesowych i konsumenckich.


W skład notebooków Dell Vostro wchodzą poniższe podserie:

Seria 7000 to sprzęt dla miłośników wszelkiego rodzaju multimediów oraz osób potrzebujących wysokiej mocy obliczeniowej w trakcie pracy. Wspomniana podseria oferuje użytkownikowi czterordzeniowe procesory (Intel Core i5 oraz Core i7) oraz wydajne niezależne układy graficzne, które znaleźć można także w notebookach gamingowych.

Dell Vostro 7580
- notebook 15.6 cala, procesory Intel 8. generacji, karty graficzne Nvidia GTX 1050, GTX 1050Ti, GTX 1060.
Dell Vostro 7570 - notebook 15.6 cala, procesory Intel 7. generacji, karty graficzne Nvidia GTX 1050, GTX 1050Ti, GTX 1060.


W Serii 5000
znajdziemy więcej dostępnych konfiguracji, co często idzie w parze z większymi możliwościami rozbudowy konfiguracji bazowej (np. dołożenie dodatkowego dysku, nawet SSD PCIe NVMe).

Dell Vostro 5568
 - notebook 15.6 cala, procesory Intel 6. generacji i 7. generacji
.
Dell Vostro 5471 - notebook 14.0 cala, procesory Intel 8. generacji.
Dell Vostro 5468 - notebook 14.0 cala, procesory Intel 6. generacji i 7. generacji.
Dell Vostro 5370 - notebook 13.3 cala, procesory Intel 8. generacji.

Seria 3000
to podstawowe maszyny dla najmniej wymagających użytkowników, świetnie sprawdzające się w codziennej pracy biurowej.

Dell Vostro 3578
- notebook 15.6 cala, procesory Intel 7. generacji i 8. generacji.

Dell Vostro 3568 - notebook 15.6 cala, procesory Intel 6. generacji i 7. generacji.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem serii notebooków Dell Vostro na naszym Blogu Technologicznym w artykule:
Przewodnik po serii notebooków Dell Vostro


Małe firmy, którym zależy na podstawowych funkcjach bezpieczeństwa i niezawodności wybierają notebooki Dell Vostro

Close