Close

fb.png


Marka ITnes.pl – najnowsze technologie, skuteczne rozwiązania, renomowani dostawcy!

Nazywamy się BizParters. Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży sprzętu komputerowego klasy biznes oraz usługach z zakresu branży IT.

Na rynek B2B wkroczyliśmy stosunkowo niedawno, niemniej jednak już w tym krótkim czasie nasza obecność zdążyła zostać zauważona. Wiele firm, które zdecydowały się skorzystać z usług marki ITnes.pl doceniły wysoką jakość naszej obsługi, obejmującej między innymi dostawę nowoczesnego, zdolnego odpowiedzieć na oczekiwania przedsiębiorstw sprzętu elektronicznego oraz nowoczesnych, skutecznych rozwiązań. Nasz kontakt z wieloma przedsiębiorstwami zaowocował stałą współpracą – dziś dla części z nich staliśmy się kluczowymi partnerami w dziedzinie bardzo szeroko rozumianych usług IT.

Znamy oczekiwania naszych klientów i liczymy się z ich potrzebami, dlatego oferowane przez BizPartners usługi są tak wszechstronne. Kompleksowa obsługa to coś, na co liczy znaczne grono firm, z którymi mieliśmy okazję współdziałać – taka tendencja ma swoje uzasadnienie. Zlecenie całościowej obsługi firmie zewnętrznej daje możliwość zaoszczędzenia na kosztach związanych z zatrudnianiem własnego, wewnętrznego eksperta IT, a jednocześnie daje gwarancję oczekiwanej reakcji ze strony serwisantów zewnętrznych w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów.

Przedsiębiorca, który zleca BizPartners całościową obsługę, pozwala, byśmy wnikliwie zapoznali się z profilem firmy, jej strukturą oraz potrzebami. Dzięki temu możemy fachowo doradzić w sprawie kupna sprzętu na określone stanowiska w zależności od tego, jakie funkcje ma on pełnić i jakiego rodzaju zadania będą mu powierzanie, a oprócz tego szybko reagować na wszelkie awarie. Wieloletnie doświadczenie, które zaczęliśmy zdobywać na długo przed powstaniem marki ITnes.pl wraz z ogromną wiedzą z zakresu usług IT – to właśnie dzięki temu możemy trafnie dobierać właściwe strategie IT dla wszystkich firm niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Oferta ITnes.pl zawiera:

• sprzęt komputerowy od najlepszych producentów na rynku,
• bezpłatne doradztwo w zakresie ogółu zagadnień branży IT,
• serwis, naprawy bieżące, przeglądy, rozbudowa, modernizacja,
• montaż i kompletne przygotowanie sprzętu do obsługi stanowiska,
• konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług.

 Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług ITnes.pl serdecznie zachęcamy do kontaktu.


Close