Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery ZOTAC

Komputery ZOTAC - wydajność i energooszczędność w obudowach Mini PC

Komputery ZOTAC Mini PC
wyposażone mogą być w procesory firm Intel lub AMD, karty graficzne NVIDIA lub AMD. Mimo niewielkich rozmiarów posiadają szereg portów I/O: USB 3.0, USB 3.1 Gen2, Thunderbolt 3, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, czytnik kart SD, NVMe M.2, Pamięć Optane Memory, słuchawki, mikrofon, DVI, HDMI, DisplayPort, a nawet port VGA.

Dzięki zaimplementowanej funkcji Power Recovery komputer ZBOX Mini PC może automatycznie włączyć się po przywróceniu zasilania. Co więcej, może on nawet wrócić do przerwanych w momencie utraty zasilania zadań lub, jeśli chcesz, po prostu pozostać wyłączonym.

Dostępne serie komputerów ZOTAC mini PC w sklepie ITnes.pl

  • ZOTAC MINI PC seria VR PC - to seria  komputer-plecak VR. Doświadcz nieograniczonej swobody w wirtualnym świecie, dzięki komputerowi z systemem akumulatorów, który zaprojektowany został z myślą o tym, aby korzystać z gier i programów VR bez plączących się pod nogami kabli i krępujących ruchy użytkownika kabli. Doświadcz nowych wrażeń w świecie VR, w taki sposób, w jakbyś swobodnie był w nim zanurzony.
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX Q - to seria stacji roboczych w obudowach mini PC. Wyposażone w wydajne procesory Intel Core oraz profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro zapewniają dużą moc obliczeniową.
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX E - to seria najlepszy gamingowy komputerów Mini PC. Wyposażone w najwydajniejsze procesory Intel Core lub AMD oraz gamingowe karty graficzne NVIDIA GTX zapewniają dużą moc.
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX M - to wszechstronny komputer typu Mini PC, korzystający z najnowszych technologii, które sprawiają, że jest to idealna maszyna do domu lub do wymagającej pracy.
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX P - to niewielkich rozmiarów kieszonkowe komputery Mini PC, które można dosłownie wsunąć do kieszeni i zabrać ze sobą. Za sprawą niewielkiego zużycia energii oraz pasywnej, pozbawionej wentylatorów konstrukcji systemu chłodzenia, zapewniającej bezszelestną pracę, jest to maszyna Mini PC, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś. Urządzenie jest tak małe, że nie uwierzysz, że jest to komputer PC.
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX B - nasz najlepszy komputer ZBOX Mini PC, który zapewnia wysoką wydajność w niesamowitej cenie, bez żadnego ściemniania. Ten komputer po prostu działa i to działa dobrze
  • ZOTAC MINI PC seria ZBOX C - najlepiej sprzedająca się seria komputerów Mini PC. Pecety te wyposażono w procesory z rodziny Intel® Core™  oraz w pasywny system chłodzenia, który pozbawiony jest wentylatorów. Dzięki temu  zapewniono nie tylko wydajność oraz chcica pracę, ale również długi cza życia i niezrównaną funkcjonalność. Usłyszysz wszystko oprócz komputera.


Close