Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery ZOTAC seria VR PC

Komputery ZOTAC seria VR PC

ZOTAC MINI PC seria VR PC - to seria komputer w obudowie plecaka do VR. Zapewnia doświadczenia nieograniczonej swobody w wirtualnym świecie, dzięki komputerowi z systemem akumulatorów, który zaprojektowany został z myślą o tym, aby korzystać z gier i programów VR bez plączących się pod nogami kabli i krępujących ruchy użytkownika kabli.

Zapierające dech w piersiach światy ożyją, dzięki mocnej i niesamowicie wydajnej karcie graficznej NVIDIA GeForce® GTX 1070 oraz procesorowi Intel® Core™ i7. To realne zanurzenie w wirtualnym świecie stanie się rzeczywistością dzięki potężnemu komputerowi-plecakowi z serii VR GO 2.0.

Komputery ZOTAC VR PC są zgodne z system oświetlenia SPECTRA 2.0. Wyposażono je w mocniejsze, adresowalne diody LED, dzięki czemu kolory są precyzyjniej dostrojone, a przejścia pomiędzy barwami gładsze.
Close