Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Model Procesora
Częstotliwość taktowania
Liczba rdzeni procesora
Liczba wątków procesora
Pamięć zainstalowana
Maksymalna liczba dysków
Filtruj

Serwery Fujitsu PRIMERGY TX1320 M5

Fujitsu PRIMERGY TX1320 M5 to wysoce wydajny serwer, który zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jego wyjątkowo wydajny procesor Intel Xeon E-2200 zapewnia wyższą wydajność, większą kompatybilność i mniejsze zużycie energii.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Serwer jest wyposażony w pamięć DDR4, która zapewnia wyższą wydajność i wyższą wydajność przy niższym zużyciu energii. Ponadto, serwer ma dwa dyski twarde, które zapewniają wystarczającą pojemność do przechowywania wszystkich ważnych danych i aplikacji. Do dysków dołączony jest również zaawansowany system zarządzania RAID, który zapewnia dodatkową ochronę danych. Dodatkowo, serwer Fujitsu jest również wyposażony w dwie porty USB 3.0, co pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia USB. Fujitsu PRIMERGY TX1320 M5 jest łatwy w konfiguracji i zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność i niezawodność dla twojej firmy. Najważniejszą cechą tego serwera jest jego kompaktowa obudowa, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca i zapewnia idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Close