Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Rodzaj produktu
Cena (brutto)
Dostępność
Gwarancja
Interfejs serwer-moduł
Filtruj

Akcesoria do serwerów NAS Synology

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 57 elementów

Analogicznie do QNAPa, również firma Synology oferuje szeroki zakres dodatkowych urządzeń, które rozszerzają funkcjonalność serwerów NAS tego producenta. W kartach sieciowych znajdziemy opcjonalne adaptery, które zapewniają łączność z siecią LAN z prędkościami 10, 25, a nawet 100 Gb/s. Znakomita większość serwerów NAS dysponuje wolnym portem PCI Express, w którym można taką kartę zainstalować i znacząco podnieść komfort korzystania z urządzenia.

Synology jest również producentem nośników danych w postaci dysków twardych HDD i SSD, zarówno w formatach 3,5 cala, 2,5 cala, jak i NVMe. Są to produkty specjalnie zaprojektowane pod kątem jak największej wydajności w serwerach NAS tego producenta. Charakteryzują się również ponadprzeciętną niezawodnością i długą gwarancją. Szeroki wachlarz tych produktów znajduje się w podkategorii dyski do serwerów NAS Synology.

Prócz dysków twardych Synology produkuje również pamięci RAM przeznaczone do swoich urządzeń. Są to pamięci DDR3 i DDR4 w modułach DIMM i SO-DIMM, z kontrolą parzystości i bez niej.

Karty rozszerzeń dla serwerów NAS Synology to przede wszystkim karty pozwalające na montaż bardzo szybkich nośników pamięci w formacie NVMe, które służą za bufor danych przy zapisie i odczycie danych, niwelując opóźnienia i znacząco zwiększając szybkość operacji wejścia/wyjścia (IOPS).

Close