Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Producent
więcej... mniej
Filtruj

Oprogramowanie serwerowe Microsoft

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 11 elementów
Systemy serwerowe to systemy operacyjne, które są przeznaczone dla firm i korporacji. Umożliwiają między innymi korzystanie z funkcji, które zwykle są niedostępne dla klasycznych systemów operacyjnych i są dedykowane serwerom. Oprócz tego, dzięki ulepszonym funkcjom (np. wirtualizacji i sieci Web) zwiększają niezawodność serwerów. W ofercie mamy zaawansowane oprogramowania serwerowe marki Microsoft, takie jak m.in. SQL Server czy Windows Server Standard z różnych lat.
 

Microsoft SQL Server
umożliwia użytkownikom biznesowym budowanie systemów, które służą do zarządzania danymi. Umożliwia działanie na jednym dużym serwerze lub na kilku mniejszych. Jedna instalacja tego oprogramowania serwerowego może obejmować wiele urządzeń, które realizują różne usługi.
 

Microsoft Windows Server
pozwala firmom na zwiększenie niezawodności infrastruktury serwerowej. Microsoft Windows Server oferuje między innymi nowe narzędzia wirtualizacji, zasoby sieci Web, usprawnienia zarządzania oraz integrację komputerów klientów z systemami Windows. Pozwala to oszczędzić czas, a także znacznie ograniczyć koszty, co zwiększa efektywne zarządzanie danymi. Wymienione narzędzia są niezwykle wydajne i wszechstronne.
 

Wszystkie systemy serwerowe są wydawane na licencji bezterminowej, komercyjnej, w różnych wersjach językowych. Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz systemu, który zwiększy wydajność serwerów i usprawni pracę w Twoim przedsiębiorstwie, to zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych w ofercie produktów i dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb firmy.
Close