Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Rodzaj produktu
Cena (brutto)
Typ obudowy
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS Fideltronik

Fideltronik to polska firma, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów elektronicznych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. Firma została założona w 1986 roku przez Zbigniewa Fidelusa, a już po kilku latach działalności, w roku 1989, w jej portfolio pojawiły się pierwsze zasilacze UPS.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Przez lata Fideltronik nawiązał współpracę kontraktową w zakresie produkcji komponentów elektronicznych z kilkoma europejskimi firmami, szybko stając się jednym z najbardziej cenionych dostawców takich komponentów. Firma udoskonaliła własną ofertę urządzeń, rozbudowała zakład produkcyjny w Suchej Beskidzkiej i otworzyła się na nowe rynki zagraniczne. Dziś Fideltronik zatrudnia ponad 2000 pracowników, w tym kilkuset inżynierów, i obsługuje wiele firm w zakresie produkcji komponentów do urządzeń elektronicznych.

Obecnie Fideltronik jest jednym z europejskich liderów w branży. Jej nowoczesne rozwiązania w zakresie elektroniki sprawiają, że oferta firmy cieszy się dużą popularnością w wielu krajach świata, szczególnie ze względu na doskonałe urządzenia UPS, listwy zasilające oraz akcesoria elektroniczne.

Close