Close
Komputery Lenovo

Komputery Lenovo 

Podkategorie

 • Komputery Lenovo ThinkStation

  Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, które zostały stworzone do najbardziej wymagających zadań. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę, a także sprawdzone rozwiązania z serii między innymi ThinkPad, dzięki czemu stacje robocze ThinkStation są starannie zaprojektowane, a każdy, nawet najmniejszy szczegół jest bardzo dokładnie przemyślany. ThinkStation to komputery, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko wygląd swoich komputerów, ale przede wszystkim funkcjonalność i moc podzespołów. Warto wspomnieć o tym, że w przypadku ThinkStation Lenovo umożliwiło użytkownikom całkowitą modyfikację komputera do własnych, indywidualnych potrzeb – w zależności od serii można różnie modyfikować i rozbudowywać swój komputer tak, aby mógł sprostać naszym oczekiwaniom i naszej pracy.

  Stacje robocze ThinkStation obsługują różne modele kart graficznych, w tym profesjonalne karty nVidia Quadro. Oprócz tego ThinkStation to komputery stworzone do tworzenia różnych konfiguracji bezpośrednio pod swoje wymagania – można w różne modele wmontować czasem aż dwa procesory, w tym procesory Intel Xeon. Dzięki takim możliwościom stacje uzyskują wyjątkowo wysoką wydajność i są w stanie sprostać naprawdę trudnym, wymagającym zadaniom, jak obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie i tworzenie programów komputerowych, w tym gier. ThinkStation zostały również wyposażone w specjalną obudowę, która skutecznie chroni komputer i zapewnia warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

  Wszystkich zainteresowanych stacjami roboczymi Lenovo zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozszerzeń gwarancji producenta o gwarancję Lenovo FIX. To wyjątkowe rozszerzenie gwarancji gwarantujące naprawę sprzętu w miejscu użytkowania już na następny dzień roboczy lub podstawienie komputera o nie gorszych parametrach na czas naprawy.

  W skład serii stacjonarnych stacji roboczych ThinkStation od Lenovo wchodzą:

  Lenovo ThinkStation P920 -

  Lenovo ThinkStation P720 -  

  Lenovo ThinkStation P520 -

  Lenovo ThinkStation P320 -


  Lenovo ThinkStation P910 -

  Lenovo ThinkStation P710 -

  Lenovo ThinkStation P510 -

  Lenovo ThinkStation P410 -

  Lenovo ThinkStation P310 -


 • Komputery Lenovo ThinkCentre

  Komputery Lenovo ThinkCentre skierowane są do użytkownika, który oczekuje przede wszystkim najwyższej jakości wykonania, niezwykle wysokiej wydajności i jak najniższej awaryjności. To komputery, które są skierowane zarówno do użytkowników biznesowych, jak i prywatnych, którym zależy na sprzęcie bezawaryjnym, z możliwością rozbudowy. Jeżeli chodzi o Lenovo ThinkCentre, to ten komputer występuje w różnych obudowach – między innymi po klasyczne (Tower) czy miniaturowe (Tiny). Lenovo ThinkCentre to w skrócie wielka moc i pełna niezawodność. Są łatwe w użyciu, bardzo wydajne, a na dodatek możesz je bez problemu rozbudować i dostosować do swoich potrzeb.

  Lenovo ThinkCentre to między innymi niezwykle wydajne, pełne mocy serie Tower (seria M) czy równie silne, dużo mniejsze wersje Tiny. To po prosty wysokiej klasy komputery, które najlepiej sprawdzą się przy bardziej wymagających zadaniach, jak w biurze, przy obróbce grafiki, programowaniu czy nawet graniu. Jak widać te komputery są bardzo wszechstronne i jeżeli po prostu potrzebujesz silnych podzespołów, to poważnie zastanów się nad ThinkCentre serią M. Jeżeli jednak nie potrzebujesz aż takiej mocy, ale nadal Twoja praca wymaga stabilnego, silnego i płynnie chodzącego, bezawaryjnego systemu, to seria Tiny na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że Lenovo to firma, która słynie z produkcji jednych z najlepszych laptopów dla biznesu: wysoki poziom bezpieczeństwa, stabilne działanie i beznarzędziowa obsługa to cechy, które są cenione na całym świecie w biznesie komputerowym.

 • Komputery Lenovo Essential

  Komputery Lenovo Essential to seria przystępnych cenowo urządzeń, które zostały stworzone głównie dla użytkowników domowych i biurowych. Seria Essential łączy w sobie nie tylko odpowiednią jakość wykonania, ale także wydajność podzespołów i przede wszystkim – przystępną cenę. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać komputery stacjonarne, które są tworzone z myślą o małych firmach lub pracy w domu. Producent gwarantuje wydajność, niezawodność i niewielkie zużycie energii elektrycznej. Oprócz tego w serii Essential zastosowano najnowsze procesory firmy Intel Pentium, które gwarantują bezawaryjne, płynne, stabilne działanie systemu.

  Lenovo Essential to również komputery stacjonarne, które są przygotowane również do pracy z dość wymagającymi aplikacjami. Niektóre z nich dostępne są w obudowie SFF, która zapewnia doskonałe chłodzenie, a także cichą pracę komputera. Są one nie tylko mniejsze, niż tradycyjne jednostki centralne, ale również bardzo wydajne i po prostu wygodne w użytkowaniu. Konstrukcje są najczęściej tworzone po to, żeby za atrakcyjną cenę dostarczyć użytkownikom prywatnym niezawodny i bardzo wydajny sprzęt, który będzie służył przez lata. Lenovo to firma, która jest znana ze swojej niezawodności i doskonałej obsługi serwisowej. Zasłynęła między innymi z najbardziej znanej serii notebooków ThinkPad. Przy produkcji komputerów stacjonarnych producent wykorzystał nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale także sprawdzone pomysły, które zapewniają laptopom niezawodność.

Lenovo to światowy lider, jeżeli chodzi o technologie osobiste. Ta chińska firma zajmuje się produkcją innowacyjnych modeli komputerów, korzystając przy tym z najnowszy rozwiązań technologicznych. Ich celem jest ułatwienie użytkownikom korzystanie z tych rozwiązań, a także maksymalne uproszczenie korzystania z urządzeń przy jednoczesnym zachowaniu jakości sprzętu. Dzięki temu powstają takie serie, jak ThinkCentre, ThinkCentre, ThinkStation czy Essential. Co ważniejsze, komputery Lenovo polecane są zarówno użytkownikom prywatnym, jak i dużym i mniejszym firmom – elegancki wygląd w połączeniu z niezawodnymi podzespołami i bezawaryjnym systemem to cechy charakterystyczne tej firmy.

Lenovo to jakość sama w sobie. Marka zdobyła tysiące nagród i jeszcze więcej pozytywnych recenzji swoich sprzętów od zadowolonych użytkowników. Technicy nigdy się nie poddają i zamierzają wciąż tworzyć historię przełomowych technologii w coraz to nowszych kategoriach komputerów. W ofercie komputerów Lenovo znajdziesz między innymi nowoczesną serię ThinkCentre, ThinkStation czy Essential. Komputery Lenovo zawsze spełniają wymagania pracowników również największych korporacji – wszystko dlatego, że większość z nich można bez problemu rozbudować i dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Lenovo od wielu lat dba o swoją renomę – oferują nie tylko możliwość rozbudowy, ale solidne sprzęty „podstawowe”. Oprócz tego ich serwis na całym świecie, w tym w Polsce, jest na bardzo wysokim poziomie. Polecamy również laptopy tej firmy, które znajdują się w kategorii notebooki.

Close