Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Topologia
Moc pozorna
Moc skuteczna
Kształt napięcia wyjściowego
Czas przełączania
Czas podtrzymania dla obciążenia 50%
Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
Filtruj

Zasilacze awaryjne UPS Cyberpower rack

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 12 elementów

W kategorii urządzeń przeznaczonych do montażu w szafie rack 19 cali Cyberpower oferuje następujące serie:

Office Rackmount – to trzy modele w kompaktowej obudowie o wysokości 1U. Moc urządzeń od 600 do 1500VA,  topologia line-interactive, moduł AVR do automatycznej regulacji napięcia wyjściowego, którego przebieg to symulowana sinusoida. Współpracują z oprogramowaniem PowerPanel.

Professional Rack – kolejna, bardziej zaawansowana seria modeli oferuje moce od 1000 do 3000 VA. W obudowie o standardowej wysokości 2U znajduje się wielofunkcyjny, obracany i odchylany wyświetlacz LCD. Kompatybilność z urządzeniami o aktywnej korekcji współczynnika mocy PFC uzyskano dzięki wytwarzaniu na wyjściu urządzenia napięcia o kształcie czystej sinusoidy. Ponadto - jak przystało na serię przeznaczoną do zastosowań profesjonalnych - wymiany baterii można dokonać bez konieczności wyłączania urządzenia (Hot-swap).

Online – ta seria, jak sama nazwa wskazuje, obejmuje dwa modele w topologii podwójnej konwersji Online. Przeznaczone do użytku w serwerowniach i centrach danych charakteryzują się wysoką sprawnością, napięciem wyjściowym o kształcie czystej sinusoidy oraz zerowym czasem przełączania.

Online S – na szczycie listy znajduje się linia modelowa, która obejmuje urządzenia w obudowach Rack 2U, jak i Tower. Moce oferowane zaczynają się od 1000 VA, a kończą na imponujących 10 kVA. Zastosowana topologia podwójnej konwersji Online  oznacza zerowy czas przełączania, całkowite galwaniczne odseparowania od napięcia wejściowego oraz napięcie o czystym sinusoidalnym przebiegu na wyjściu. Poza tym zdalne zarządzanie, kompatybilność z dodatkowymi modułami bateryjnymi, kompatybilność z generatorem prądotwórczym oraz oprogramowanie PowerPanel Business.

Close