Close
Stacje robocze HP Workstation Z

Stacje robocze HP Workstation Z 

Podkategorie

 • Stacje robocze HP Workstation Z1

  Stacje robocze HP Workstation Z1 to połączenie dwóch znanych wcześniej produktów: komputera All in One i komputera stacjonarnego. W eleganckiej obudowie zamknięto niezwykle silne, nowoczesne podzespoły, charakterystyczne dla stacji roboczych. Mimo niepozornego wyglądu HP Workstation Z1 to komputer bardzo silny, który spełni wymagania nawet profesjonalistów szukających stacji roboczej, która wytrzyma jednoczesną pracę na kilku wymagających aplikacji na raz. Ta stacja robocza odznacza się nowoczesnymi podzespołami, elegancką obudową i przeznaczeniem do nawet najbardziej wymagających zadań, jak na przykład montowanie filmów, obróbka zdjęć czy tworzenie projektów 3D. Użytkownicy biznesowi kochają to urządzenie między innymi za wysoką wydajność, stabilność działania i możliwość rozbudowy. HP Workstation Z1 oferuje także dodatkowe funkcje, które poprawiają bezpieczeństwo danych. Cała seria Z odznacza się wysoką jakością wykonania i ogromnym wyborem rozwiązań pod względem konfiguracji.

  Stacje robocze HP Workstation Z1 zbudowano z myślą o osobach, które potrzebują po prostu mocnego komputera do swojej pracy. Dlatego też Workstation Z1 obsługują różne systemy operacyjne: zarówno Windows, jak i Linux. HP Workstation Z1 można rozbudować o nawet cztery dyski po 16 GB pamięci RAM, dysk twardy HDD, SSD i SSHD, a także drugi dysk twardy (również HDD, SSD lub SSHD). Jeżeli wymagasz od swojego komputera niezawodności i często pracujesz z wymagającymi, profesjonalnymi programami, które mogą spowodować zawieszenie się systemów przy słabszych komputerach, to Workstation Z1 będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 • Stacje robocze HP Workstation Z2

  Stacje robocze HP Workstation Z to niezwykle wydajne urządzenia, odznaczające się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również ogromnymi możliwościami konfiguracyjnymi. Stacje robocze Workstation Z są na tyle silne i zapewniają tak ogromne możliwości rozbudowy podstawowych modeli, że odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, w tym użytkowników biznesowych i profesjonalistów, którzy korzystają na co dzień z wymagających aplikacji, które mogą powodować zawieszanie się systemu w słabszych komputerach. Workstation Z można zakupić z dwoma systemami operacyjnymi: Linux lub Windows. HP Workstation Z2 to stacja robocza dla osób, które cenią przystępną cenę, bezawaryjne, stabilne działanie i elegancki wygląd. System chodzi płynnie i stabilnie nawet przy kilku programach otwartych jednocześnie.

  To dość nietypowa stacja robocza – nowoczesne podzespoły zostały zamknięte w niewielkiej obudowie, która może przywodzić na myśl słabo działający komputer. Mimo to Workstation Z2 zadowoli swoją wydajnością nawet profesjonalistów. W serii HP Workstation Z2 zamontowano procesory Intel Xeon E3 lub intel Core i7, które gwarantują płynną, bezawaryjną pracę systemu. Dodatkowym atutem na pewno będzie miniobudowa, dzięki której stacja robocza zmieści się nawet na najmniejszym biurku (można ją przymocować również do ściany). HP Workstation Z2 mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia przełomową wydajność i wszechstronność w każdym miejscu, w którym będziesz pracować. To ulubiona seria osób, które pracują przy stanowiskach bezpośredniej obsługi klienta i potrzebują dużo miejsca na biurku i wokół całego stanowiska pracy.

 • Stacje robocze HP Workstation Z4
 • Stacje robocze HP Workstation Z6
  Komputery HP Workstation Z6 to nowa odsłona jednej z bardzo cenionych serii stacji roboczych od HP. Workstation Z6 to urządzenia niezawodne, bardzo wydajne i przystępne cenowo. Dzięki temu nawet niewielkie firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, mogą bez problemu je zakupić. Serię Workstation Z6 wyposażono w procesory Xeon Bronze, Silver, Gold oraz Platinum. Dodatkowo tę serię bez problemu można rozbudować, dlatego doskonale nada się dla osób, które chcą kupić niezawodne urządzenie na dłużej. Workstation Z6 dostępne są w kilku wersjach, w tym z 348 GB pamięci RAM i kartą graficzną nVidia Quadro P/GP lub AMD Radeon Pro WX. Z6 doskonale odnajdzie się w firmach, zajmujących się projektowaniem grafiki lub obrabianiem filmów. System działa bezawaryjnie, a komputer chodzi cicho i płynnie, dzięki czemu możliwa jest praca nawet na kilku wymagających programów naraz.
   
  Seria Workstation Z6 zachwyci każdego wymagającego użytkownika. Jeżeli szukasz komputera, który będzie nie tylko wydajny, ale również energooszczędny, to Z6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. W tej serii możliwe jest zamontowanie drugiego dysku, dwóch kart graficznych oraz dwóch kart rozszerzeń. Przy zakupie tego komputera polecamy zakup monitora w rozdzielczości Full HD bądź 4K – dzięki temu  będziesz w stanie wykorzystać pełny potencjał Z6. Jeżeli zajmujesz się grafiką komputerową, to polecamy również zakup tabletu graficznego, który w połączeniu z tą stacją roboczą podniesie komfort Twojej pracy.
 • Stacje robocze HP Workstation Z8
  HP Workstation Z8 to najnowsza odsłona znanej na całym świecie serii stacji roboczych od firmy HP. Producent postanowił od początku zaprojektować obudowę (dzięki temu komputer ma idealne chłodzenie, bardzo cicho pracuje i ma ciekawy, nowoczesny design), a także zastąpić stare procesory nowymi (Intel Xeon Bronze, Silver, Gold i Platinum). W serii Z8 można zamontować dwie karty graficzne (nVidia Quadro lub AMD Radeon Pro WX) i dwa dyski oraz dwie karty rozszerzeń. Komputer może mieć aż do 3 TB pamięci RAM. Nie ma wątpliwości, że Workstation Z8 to jeden z najbardziej zaawansowanych komputerów od tego producenta. Dzięki temu na pewno sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ten model polecamy szczególnie osobom, które są z wykształcenia architektami, projektantami czy grafikami. Częsta praca z wymagającymi programami na tej zaawansowanej stacji roboczej będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. System działa płynnie i bezawaryjnie, a sam komputer jest cichy nawet podczas dużego obciążenia systemu.

  Jeżeli decydujesz się na zakup stacji roboczej HP Workstation Z8, polecamy zakup monitora z technologią IPS o rozdzielczości 4K. Tylko dzięki temu w 100% wykorzystać potencjał serii Z8. Grafikom komputerowym polecamy również zakup zaawansowanego tabletu, kompatybilnego z tą serią. Dzięki temu praca będzie jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.
 • Stacje robocze HP Workstation Z240

  Stacje robocze HP Workstation Z240 to nowoczesne urządzenia, które zostały oparte na technologii Intel Skylake. Seria HP Workstation Z240 zachwyci każdego użytkownika biznesowego i profesjonalistów, którzy korzystają na co dzień z wymagających aplikacji, które mogą powodować zawieszanie się systemu w słabszych komputerach. HP Workstation Z240 zawdzięcza swój zachwyt między innymi dzięki swoim podzespołom i przystępnej cenie. Stacje robocze Z240 dostępne są w dwóch obudowach: tradycyjnej Tower i kompaktowej SFF. W zależności od wybranej obudowy stacja robocza ma inne możliwości rozbudowy, dlatego jeżeli zależy Ci na znacznej rozbudowie, wybierz obudowę Tower. Obudowa SFF oferuje niewielkie możliwości rozbudowy, ale za to jest bardzo poręczna i zmieści się na każdym biurku.

  Jeżeli chodzi o obudowę Tower, to stacja robocza jest umieszczona w czarnej, klasycznej, skromnej obudowie. Jest ona bardzo funkcjonalna: z przodu i z tyłu można znaleźć dużą ilość portów, które pozwalają na podłączenie urządzeń niezbędnych do naszej pracy. Jeżeli chodzi o grafikę, to stacja robocza Workstation Z240 została wyposażona w karty graficzne nVidia NVS lub Quadro, ewentualnie AMD FirePro (można już na etapie zakupu wybrać konfigurację z pasującą Ci kartą). Pamięć RAM można rozszerzyć do 64 GB, co przekłada się na stabilną i szybką pracę stacji roboczej. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z kilku programów jednocześnie bez obawy, że komputer się zawiesi. Dzięki różnym możliwościom konfiguracji komputera możesz kupić sprzęt, który będzie najbliższy Twoim oczekiwaniom. 

 • Stacje robocze HP Workstation Z440

  Stacje robocze HP Workstation Z440 to jedne z najbardziej popularnych stacji roboczych – sprawdzają się zwłaszcza przy bardzo wydajnej pracy w biurze. Te stacje robocze zapewniają przede wszystkim stabilną pracę, wysoką wydajność i płynne działanie systemu przy jednoczesnym maksymalnym dbaniu o bezpieczeństwo danych. W połączeniu z tym i estetycznym wyglądem seria Z440 jest jedną z najbardziej popularnych zwłaszcza w biurach. System działa płynnie i sprawnie, dzięki czemu HP Workstation Z440 sprawdzą się również przy bardzo skomplikowanych, wymagających zadaniach. Oprócz tego można je dowolnie przebudowywać, dzięki czemu z łatwością dostosujesz komputer do własnych potrzeb i konkretnych stanowisk w biurze.

  HP Workstation Z440 to niezwykle ceniony model zwłaszcza przez użytkowników biznesowych, którzy lubią go właśnie za duże możliwości rozbudowy i przede wszystkim za ogromną wydajność nawet podczas intensywnej, wymagającej pracy z programami do obróbki grafiki czy tworzenia programów komputerowych. Stacje robocze HP Workstation Z440 na pewno zadowolą użytkowników, którzy potrzebują dużej mocy obliczeniowej i płynnego, stabilnego działania urządzenia. W HP Workstation Z440 zamontowano procesory firmy Intel, a przy wsparciu pamięci DDR4 stacja robocza jest dużo lepsza, niż jakiekolwiek inne komputery stacjonarne. Jeżeli zależy Ci na ogromnych możliwościach rozbudowy, estetycznym wyglądzie całego komputera i przede wszystkim na znacznej wydajności, to rozważ zakup HP Workstation Z440.

 • Stacje robocze HP Workstation Z640

  Stacje robocze HP Workstation Z640 są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy podczas swojej pracy korzystają z zaawansowanych programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów słabszych komputerów. Stacja robocza HP Workstation Z640 to urządzenie o bardzo wysokiej wydajności, które jest niezbędna do realizacji wymagających projektów i po prostu do codziennej pracy z nawet wieloma programami naraz. Mocne podzespoły zamknięto w eleganckiej, ale solidnej obudowie, która zapewnia im maksymalną ochronę i jednocześnie zapewnia do nich swobodny dostęp. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to HP zadbało o to, żeby w HP Workstation Z640 znajdował się dodatkowo moduł TPM.

  HP Workstation Z640 ma wbudowaną pamięć RAM, która w podstawowej wersji ma 16 GB – jednak te modele oferują możliwość rozbudowy pamięci do aż 256 GB. Dzięki temu każdy program, nawet najbardziej wymagający, nie będzie powodował zacinania się i zawieszania systemu. Tyczy się to zwłaszcza programów do montażu filmów czy obróbki graficznej. Oprócz tego HP współpracuje z dostawcą systemu operacyjnego Linux, dzięki czemu możesz kupić stację roboczą z Linuxem lub Windowsem, w zależności od Twoich preferencji. W serii Z640 możesz również wybrać dysk twardy standardowy, hybrydę lub dysk wykonany w technologii SSD. Obudowa jest prosta, elegancka i bardzo funkcjonalna – składa się z dwóch oddzielnych komór, które dodatkowo usprawniają przepływ powietrza wewnątrz komputera.

 • Stacje robocze HP Workstation Z840

  Stacje robocze HP Workstation Z840 to urządzenie, które gwarantuje stabilność działania systemu, zapewnia najwyższe bezpieczeństwo danych i daje przeróżne, szerokie możliwości konfiguracyjne. Dzięki temu dostosujesz komputer bezpośrednio pod swoją pracę lub swoich pracowników. Stacja robocza Workstation Z840 jest ceniona przez użytkowników biznesowych przede wszystkim za duże możliwości rozbudowy, wydajność w pracy i również za nowoczesny wygląd. Obudowa jest prosta, elegancka i bardzo funkcjonalna – składa się z dwóch oddzielnych komór, które dodatkowo usprawniają przepływ powietrza wewnątrz komputera. 

  HP Workstation Z840 to najwyższej klasy stacja robocza, która z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy na co dzień pracują z programami do obróbki grafiki, projektowania czy montowania filmów. Model Z840 jest nieco droższy niż pozostałe stacje robocze z serii Z, a jego ostateczna cena zależy również w dużej mierze od modyfikacji, które wprowadzisz na etapie zakupu. Przykładowo możesz zamontować kilka kart graficznych: między innymi nVidia Quadro. Oprócz tego stacja robocza została wyposażona w różne procesory Intel Xeon i pamięć RAM DDR4. HP Workstation Z840 to potężne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym biurze, a zwłaszcza w miejscach, w których wymagany jest komputer, który da sobie radę nawet z kilkoma programami, działającymi jednocześnie. Jeżeli zależy Ci na bezawaryjności systemu i płynnie działającym komputerze, to HP Workstation Z840 jest komputerem właśnie dla Ciebie.

 • Stacje robocze HP Z VR Backpack Workstation
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów

Stacje robocze HP Workstation Z to niezawodne urządzenia, które wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale także rozbudowaną możliwością konfiguracji. Między innymi właśnie dlatego stacje robocze HP odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników biznesowych i profesjonalnych, zwłaszcza tych, którzy często muszą używać kilku zaawansowanych programów na raz. Workstation Z mogą obsługiwać zarówno systemy Windows, jak i Linux. Producent współpracuje z dostawcami obu tych systemów operacyjnych, dzięki czemu możesz wybrać konfigurację z najlepszym dla Ciebie systemem. Obudowa jest solidna i elegancka, a także zapewnia niezbędne do wydłużenia żywotności stacji roboczej chłodzenie.

HP Workstation Z to profesjonalna stacja robocza o najwyższej wydajności, elastyczności pod względem konfiguracji i niezawodności. Jest ona przeznaczona głównie dla osób, które wymagają od swoich komputerów znacznie więcej, niż inni użytkownicy. Dzięki temu Workstation Z można zamontować kilka dysków pamięci RAM, różne dyski HDD, SSD i SSHD czy karty graficzne (nVidia Quadro lub NVS). Te stacje robocze zachwycą każdą osobę, która stawia na wydajność i energooszczędność. Szczególnie polecamy te stacje robocze osobom, które są z wykształcenia architektami, projektantami czy grafikami i wymagają od swojego sprzętu niezawodności i częstej pracy z bardzo wymagającymi programami. Dzięki najnowszym procesorom system zawsze działa płynnie, stabilnie i bezawaryjnie, co dla większości z nas jest kluczowe zwłaszcza podczas wykonywania bardzo ważnych projektów.

Oficjalny partner:

Close