Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtruj według

Cena (brutto)
Dostępność
Przeznaczenie
Gwarancja bazowa
Gwarancja docelowa
więcej... mniej
Filtruj

Rozszerzenia gwarancji Dell

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 402 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 402 elementów

Dell jak każdy producent sprzętu komputerowego oferuje możliwość przedłużenia i rozszerzenia gwarancji na wszystkie swoje produkty. Wszystko po to, żeby zapewnić klientom maksymalną ochronę zakupionych sprzętów również po wygaśnięciu standardowej gwarancji.

Dell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich firm, która zajmuje się produkcją między innymi notebooków i komputerów stacjonarnych, które wyróżniają się nie tylko nietuzinkowym designem, ale również wysoką jakością podzespołów.


Oferta rozszerzenia gwarancji jest więc potwierdzeniem tego, że marka dba o klienta nie tylko na etapie zakupu, ale również po nim. Rozszerzenie gwarancji zapewnia maksymalną ochronę zakupionych sprzętów nawet do kilku lat od czasu zakupu i wygaśnięcia standardowej gwarancji. Dzięki temu nawet jeżeli z jakichś przyczyn Twoje urządzenie zostanie uszkodzone, to będziesz mógł zgłosić się do serwisu pogwarancyjnego i oddać go do naprawy w ramach wykupionej usługi. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla osób, które kupują sprzęty firmowe.

Gwarancja Dell obejmuje nie tylko naprawę w ramach serwisu, ale również doradztwo w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionych sprzętów. Dell umożliwia również pomoc online przez e-mail lub chat z jednym z konsultantów z działu technicznego. Dzięki temu cała procedura gwarancyjna trwa dużo szybciej, niż w przypadku producentów, którzy nie umożliwiają podobnej opcji. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie, a Twój sprzęt będzie bezpieczny nawet do 60 miesięcy (razem ze standardowym okresem gwarancyjnym).

Close