Close
Komputery Lenovo ThinkStation

Komputery Lenovo ThinkStation 

Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, które zostały stworzone do najbardziej wymagających zadań. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę, a także sprawdzone rozwiązania z serii między innymi ThinkPad, dzięki czemu stacje robocze ThinkStation są starannie zaprojektowane, a każdy, nawet najmniejszy szczegół jest bardzo dokładnie przemyślany. ThinkStation to komputery, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko wygląd swoich komputerów, ale przede wszystkim funkcjonalność i moc podzespołów. Warto wspomnieć o tym, że w przypadku ThinkStation Lenovo umożliwiło użytkownikom całkowitą modyfikację komputera do własnych, indywidualnych potrzeb – w zależności od serii można różnie modyfikować i rozbudowywać swój komputer tak, aby mógł sprostać naszym oczekiwaniom i naszej pracy.

Stacje robocze ThinkStation obsługują różne modele kart graficznych, w tym profesjonalne karty nVidia Quadro. Oprócz tego ThinkStation to komputery stworzone do tworzenia różnych konfiguracji bezpośrednio pod swoje wymagania – można w różne modele wmontować czasem aż dwa procesory, w tym procesory Intel Xeon. Dzięki takim możliwościom stacje uzyskują wyjątkowo wysoką wydajność i są w stanie sprostać naprawdę trudnym, wymagającym zadaniom, jak obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie i tworzenie programów komputerowych, w tym gier. ThinkStation zostały również wyposażone w specjalną obudowę, która skutecznie chroni komputer i zapewnia warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Wszystkich zainteresowanych stacjami roboczymi Lenovo zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozszerzeń gwarancji producenta o gwarancję Lenovo FIX. To wyjątkowe rozszerzenie gwarancji gwarantujące naprawę sprzętu w miejscu użytkowania już na następny dzień roboczy lub podstawienie komputera o nie gorszych parametrach na czas naprawy.

W skład serii stacjonarnych stacji roboczych ThinkStation od Lenovo wchodzą:

Lenovo ThinkStation P920 -

Lenovo ThinkStation P720 -  

Lenovo ThinkStation P520 -

Lenovo ThinkStation P320 -


Lenovo ThinkStation P910 -

Lenovo ThinkStation P710 -

Lenovo ThinkStation P510 -

Lenovo ThinkStation P410 -

Lenovo ThinkStation P310 -


Close