Close

Już w sprzedaży !

Komputery Lenovo ThinkStation

Komputery Lenovo ThinkStation 

Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, które zostały stworzone do najbardziej wymagających zadań. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę, a także sprawdzone rozwiązania z serii między innymi ThinkPad, dzięki czemu stacje robocze ThinkStation są starannie zaprojektowane, a każdy, nawet najmniejszy szczegół jest bardzo dokładnie przemyślany. ThinkStation to komputery, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko wygląd swoich komputerów, ale przede wszystkim funkcjonalność i moc podzespołów. Warto wspomnieć o tym, że w przypadku ThinkStation Lenovo umożliwiło użytkownikom całkowitą modyfikację komputera do własnych, indywidualnych potrzeb – w zależności od serii można różnie modyfikować i rozbudowywać swój komputer tak, aby mógł sprostać naszym oczekiwaniom i naszej pracy.

Stacje robocze ThinkStation obsługują różne modele kart graficznych, w tym profesjonalne karty nVidia Quadro. Oprócz tego ThinkStation to komputery stworzone do tworzenia różnych konfiguracji bezpośrednio pod swoje wymagania – można w różne modele wmontować czasem aż dwa procesory, w tym procesory Intel Xeon. Dzięki takim możliwościom stacje uzyskują wyjątkowo wysoką wydajność i są w stanie sprostać naprawdę trudnym, wymagającym zadaniom, jak obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie i tworzenie programów komputerowych, w tym gier. ThinkStation zostały również wyposażone w specjalną obudowę, która skutecznie chroni komputer i zapewnia warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

 

Podkategorie

 • Komputery Lenovo ThinkStation P910

  ThinkStation to najwyższej klasy komputery, stworzone do bardzo wymagających zadań. Doskonale nadają się dla użytkowników biznesowych, którzy wymagają od swoich komputerów znacznie więcej, niż przeciętni użytkownicy. Przy produkcji wszystkich serii ThinkStation Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę i sprawdzone rozwiązania (między innymi z serii ThinkPad), żeby stworzyć najnowocześniejsze i najmocniejsze na rynku stacje robocze. Są one nie tylko bardzo przemyślane, ale również zapewniają stabilną i bezpieczną pracę nawet podczas pracy z bardzo wymagającymi aplikacjami. Oprócz tego każdy użytkownik może dostosować swoje urządzenie bezpośrednio pod swoje wymagania i preferencje: każdy model ThinkStation zapewnia mniejsze lub większe możliwości rozbudowy (bardzo dużo zależy od wyboru obudowy – Tower, SFF lub Tiny).

  Komputer Lenovo ThinkStation P910 to odświeżona wersja serii P900. Oprócz drobnych zmian w tym modelu wprowadzono również kilka unowocześnień – należą do nich między innymi procesory Intel Xeon czy karty graficzne nVidia Quadro z rdzeniami Maxwell. Zmianie uległa również obudowa: z poprzedniej wersji użyto przede wszystkim modułów FLEX i ogólnego wyglądu, dając przy tym serii P910 duże możliwości rozbudowy. Dzięki temu wszyscy użytkownicy tej stacji roboczej otrzymują komputer bardzo wydajny, zaawansowany, sprawdzony i niezawodny. Ta stacja robocza jest niezwykle wydajna, dzięki czemu jest w stanie sprostać naprawdę trudnym, wymagającym zadaniom. Na uwagę zasługuje również obudowa, która dzięki sprawdzonym rozwiązaniom z poprzedniej serii zapewnia nie tylko szczególną ochronę podzespołów komputera, ale również zapewnia doskonałe warunki do stabilnej, bezpiecznej pracy.

 • Komputery Lenovo ThinkStation P710

  Komputer Lenovo ThinkStation P710 to solidna, bardzo zaawansowana stacja robocza. Zaprojektowano ją głównie dla użytkowników biznesowych, których praca lub hobby wymaga pracy z wymagającymi aplikacjami. Oznacza to, że nadaje się również dla architektów, grafików czy programistów gier – czyli dla każdego, kogo pracy wymaga od urządzenia stanu najwyższej gotowości. W każdej konfiguracji możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM. Ten model można również rozbudowywać do 4 dysków twardych. Ogólnie rzecz biorąc ThinkStation P710 jest tak skonstruowany, żeby bez problemu można było dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Komputer wyposażono w innowacyjne rozwiązania, które gwarantują mu to, czego każdy profesjonalista oczekuje: wydajność, stabilność działania i bezpieczeństwo.

  Lenovo ThinkStation P710 to rozwinięcie cenionego w branży komputerowej modelu ThinkStation P700. Producent użył niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i połączył je z nowoczesnymi procesorami Intel Xeon i kartą graficzną nVidia Quadro. Oprócz tego dodał układy Maxwell, co pozwoliło P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. Model ThinkStation P710 wyróżnia przede wszystkim bezpieczeństwo (do tej serii dodano specjalny moduł TPM), wysoka wydajność, a także możliwość rozszerzenia do dwóch procesorów Intel Xeon, 2 kart graficznych nVidia Quadro, możliwość rozbudowy dysków i zmiany systemu operacyjnego z Windows.

 • Komputery Lenovo ThinkStation P510

  Komputery Lenovo ThinkStation P510 to wszechstronne, niezawodne urządzenia najnowszej generacji. Charakteryzuje je nie tylko niezwykła wydajność, ale ogromna moc i funkcjonalność. Ta stacja robocza z pewnością sprosta oczekiwaniom osób, które wymagają od swoich komputerów zdecydowanie więcej, niż przeciętny użytkownik tego urządzenia. ThinkStation P510 został stworzony głównie dla osób, które zajmują się – zawodowo lub hobbystycznie – grafiką komputerową, tworzeniem gier, programów komputerowych lub montażem filmów. Ta seria najnowszej generacji stacji roboczych ma przede wszystkim dwukrotnie większą przestrzeń dyskową, niż inne stacje robocze z pokrewnych serii.

  ThinkStation P510 wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, ogromne możliwości rozbudowy i wysoka wydajność oraz moc. Lenovo w tej serii postawiło między innymi na kartę graficzną nVidia Quadro M6000 (istnieje możliwość rozbudowy stacji roboczej do maksymalnie 2 kart graficznych). ThinkStation P510 wyposażono w zasilacz o mocy 650 W, a także procesor Intel Xeon. Producent zadbał również o nowoczesne, opatentowane przez Lenovo chłodzenie trójkanałowe. Istnieje możliwość rozbudowy dysków, a także zmiany systemu operacyjnego z systemu Windows. Stacja robocza ThinkStation P510 ma wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa: CE, RoHS, EPEAT Compliant, Energy Star Qualified, Energy Star, EPEAT Compliant. System chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie, a dzięki karcie graficznej nVidia Quadro obraz jest ostry, w wysokiej jakości, a odwzorowanie kolorów jest jak najbardziej naturalne.

 • Komputery Lenovo ThinkStation P320

  Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, stworzone do najbardziej wymagających zadań. Lenovo ThinkStation P320 to komputer, który został wyposażony w nowoczesne podzespoły, w tym między innymi w procesory Intel Core i Xeon. Dodatkowo tę stację roboczą wyposażono w bardzo zaawansowane karty graficzne nVidia generacji Pascal. ThinkStation P320, podobnie jak inne stacje robocze, można zakupić w różnych wariantach obudowy. W zależności od tego, na którą się zdecydujemy, to możemy rozbudować komputer o karty graficzne nVidia Quadro P4000 (obudowa Tower) lub  nVidia Quadro P1000 (obudowa SFF). Tak naprawdę od rodzaju obudowy (Tower, SFF i Tiny) zależą możliwości rozbudowy komputera. Obudowa Tower zdecydowanie przoduje, jeżeli chodzi o możliwości rozbudowy. Jeżeli zależy nam tylko na rozbudowie karty graficznej, to obudowa SFF będzie wystarczająca, jednak przykładowo obudowa Tiny nie oferuje tutaj żadnych możliwości. Przykładowo pamięć operacyjną możemy rozbudować aż do 64 GB.

  Komputer ThinkStation P320 to silna stacja robocza, która zapewnia użytkownikom nie tylko wysoką wydajność, ale również pozwala zaoszczędzić miejsce na stanowisku pracy (jeżeli wybierze się wersję w obudowie SFF lub Tiny). P320 to także seria bardzo przystępna cenowo. Jeżeli chodzi o system, to dzięki procesorom i nowoczesnym podzespołom chodzi on płynnie i praktycznie bezawaryjnie. Wszystkie trzy typy obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

 • Komputery Lenovo ThinkStation P410

  Komputery ThinkStation P410 to nowoczesne stacje robocze, które powstały z połączenia podzespołów P510 z dużo mniejszą obudową P310. Osoby, które oczekują od komputera niesamowitej jakości i ogromnej wydajności, a także nie mają potrzeby dalszej jego rozbudowy, będą zachwycone serią ThinkStation P410. P410 pozwala zaoszczędzić zarówno środki finansowe, jak i miejsce, które jest potrzebne postawienie urządzenia. Stację roboczą wyposażono w wysokowydajne procesory Intel Xeon z funkcją Turbo Max 3.0, co czyni z niej niezwykle solidny komputer, przeznaczony głównie dla profesjonalistów. Każda osoba, która ze względu na pracę lub swoją pasję potrzebuje komputera z bardzo wysoką mocą obliczeniową i dużą pamięcią, będzie zachwycona tym modelem. Lenovo, jeżeli chodzi o ten komputer, stanęło na wysokości zdania: kompaktowa obudowa, oszczędność pieniędzy i miejsca, a także kompletna deklasacja innych podstawowych stacji roboczych na rynku – to właśnie jest ThinkStation P410.

  Komputery ThinkStation P410 to wysokiej klasy komputery, stworzone do najbardziej wymagających zadań. Jest to zdecydowanie najlepszy komputer na rynku z podstawowej klasy stacji roboczych. To również seria, podobnie jak P310, bardzo przystępna pod względem ceny do jakości. System chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie, a dzięki karcie graficznej nVidia Quadro obraz jest ostry, w wysokiej jakości, a odwzorowanie kolorów jest jak najbardziej naturalne. Lenovo zadbało także o najnowsze technologie pamięciowe, a innowacyjna obudowa zapewnia chłodzenie stacji roboczej.

 • Komputery Lenovo ThinkStation P310

  Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, które zostały stworzone do najbardziej wymagających zadań. Stacja robocza ThinkStation P310 to komputer, który nie tylko zapewnia odpowiednio wysoką wydajność, niezbędną do wykonywania różnorodnych zadań, ale pozwala również zaoszczędzić i miejsce na stanowisku pracy, i pieniądze. Jeżeli chodzi o ThinkStation P310, to ta stacja robocza może mieć maksymalnie 2 procesory firmy Intel Xeon i maksymalnie 3 karty graficzne nVidia Qyadro. Do stacji roboczej dołączany jest zasilacz o mocy 250 W, dodatkowo istnieje możliwość zmiany systemu operacyjnego z Windows, a także jest możliwość rozbudowy dysków.

  ThinkStation P310
  łączą w sobie najnowsze podzespoły, innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę – czyli wszystko to, czego oczekuje od tego typu komputerów użytkownik biznesowy, który szuka komputera o dużej funkcjonalności. 
  Jeżeli jednak masz potrzeby dużej rozbudowy komputera, to warto pomyśleć nad skorzystaniem z obudowy SFF. Ten typ obudowy zapewnia stabilne działanie stacji i jednocześnie zapewnia jej ogromną wydajność. Dodatkowo przy tym typie obudowy można rozbudować pamięć RAM z 8 GB do aż 64 GB! Z kolei jeżeli mowa o systemie dyskowym, to ma on pojemność aż 256 GB. Dodatkowo serię ThinkStation P310 w obudowie SFF wyposażono w bardzo wydajne procesory marki Intel, które sprawiają, że system chodzi płynnie i jest praktycznie bezawaryjny. Obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Close