Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Dell Precision 5810

Stacje robocze Dell Precision 5810 przeznaczone są dla użytkowników biznesowych, którzy wymagają od swoich komputerów ogromnej mocy i płynnego działania systemu. Te urządzenia umożliwiają bezproblemową pracę nawet na najbardziej wymagających aplikacjach. Serię Precision 5810 cechuje wysoka jakość, wzmocniona obudowa i zaawansowane technologicznie podzespoły. Ten komputer doskonale sprawdzi się w każdej firmie, a duże możliwości rozbudowy sprawiają, że stacja robocza rozwija się wraz z przedsiębiorstwem.

Duże możliwości rozbudowy, jeszcze większa moc

Wydajne procesory Intel Xeon nowej generacji umożliwiają jeszcze szybszą pracę. Nie tylko zwiększają produktywność pracowników, ale zaoszczędzają ich czas. Z rozwiązań technologicznych szczególnie będą zadowoleni użytkownicy, którzy zajmują się m.in. renderowaniem czy symulacjami. Komputery wyposażono w karty graficzne NVIDIA QUADRO i AMD FirePro – zapewniają one większą ilość pamięci graficznej. Dodatkowo pamięć systemową można rozbudować do 256 GB (moduły DDR4), a za pamięć masową odpowiadają dyski SSD PCIe.

Serię Precision 5810 wyposażono w specjalną funkcję Reliable Memory Technology – opracowana przez firmę Dell technologia umożliwia zwiększenie czasu pracy bez przestojów. W połączeniu z funkcją ECC system wykrywa i koryguje błędy w czasie rzeczywistym. Dzięki tej funkcji Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna, niż do tej pory.

Nowoczesne technologie i zwiększone bezpieczeństwo

Stację roboczą można rozbudować o napędy o szybkości dysków SSD, kontroler RAID w standardzie PCIe SATA/SAS oraz szybki lokalizator zasobów, który umożliwia oznaczanie systemu kodami QR. Komputery wyposażono także w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, jak rozwiązanie Encryption, Security Tools czy Protected Workspace. Standardowo komputer wyposażony jest w układ szyfrowania TPM, blokadę portów USB, czujnik naruszenia obudowy i złącze Kensington.

W stacji roboczej można zainstalować do 2 dysków twardych i 2 kart graficznych. Komputer ma jedną kartę sieciową (standard 10/100/1000) i wyposażony jest w wiele portów i złączy. Obudowa zawiera m.in. 6 portów USB z tyłu (po 3 USB 2.0 i 3.0) i 4 porty DisplayPort, a z przodu znajdziesz 4 porty USB (3 USB 2.0 i 1 USB 3.0).

Stacja robocza Precision 5810 zapewnia duże możliwości rozbudowy, dlatego jeżeli nie wiesz, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i postaramy się pomóc w doborze najlepszej wersji komputera, która sprosta Twoim oczekiwaniom.
Close