Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Dell Precision 3620

Stacje robocze Dell Precision 3620 to ekonomiczne, wydajne komputery, które pomogą Twojej firmie się rozwinąć. Producent wyposażył je w najnowsze procesory Intel Core lub Xeon generacji Skylake – umożliwiają one realizację nawet bardzo skomplikowanych, dużych projektów. Elegancka obudowa, ciekawy design i przystępna cena to cechy charakterystyczne tej serii. Komputery dostępne są w klasycznej obudowie Tower bądź mniejszej Mini Tower.

Wydajne komputery w przystępnej cenie

Jeżeli zależy Ci na stacji roboczej, która nie zajmuje dużo miejsca na stanowisku pracy, ma solidną obudowę o nowoczesnym designie, a także można ją kupić w przystępnej cenie, to Dell Precision 3620 będzie dobrym wyborem. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z dwiema zatokami na dyski 3,5'' i złączem M.2 czyni z nich komputery doskonałe do wielozadaniowej pracy. Możliwe jest zamontowanie dysku PCIe NVMe. Seria Precision 3620 umożliwia także tworzenie macierzy RAID.

Komputery wyposażono w Trusted Platform Module, blokadę portów USB i złącze Kensington. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie dane są odpowiednio zabezpieczone. Stacje robocze mają łącznie 6 portów USB z tyłu (2 USB 2.0 i 4 USB 3.0), 1 port COM, 2 wejścia HDMI, 5 portów DisplayPort,  i 1 port DVI. Oprócz tego wyposażono je w port LAN, wejście i wyjście audio. Z przodu znajdziesz 4 porty USB (2 USB 3.0 i 2 USB 2.0), a także wejście i wyjście audio. Dell Precision 3620 obsługuje maksymalnie 3 karty graficzne (możliwe jest zainstalowanie dedykowanej karty graficznej).

Precision 3620 rozwija się razem z Twoją firmą

Ta seria pozwala na instalację do 64 GB pamięci operacyjnej DDR4 (można zainstalować pamięć obsługująca korekcję błędów ECC). W połączeniu z procesorem i innymi silnymi podzespołami te komputery doskonale nadają się do pracy na wymagających, obciążających system aplikacjach. Stacje robocze umożliwiają zainstalowanie zaawansowanych kart graficznych NVIDIA Quadro.

Dzięki dużym możliwościom rozbudowy Precision 3620 może rozwijać się razem z Twoją firmą. Raz zakupiony sprzęt można bez przeszkód dostosowywać do nowych projektów, które wymagają bardziej specjalistycznych podzespołów. Niska cena i niewielkie rozmiary sprawiają, że te stacje robocze doskonale odnajdą się w każdej firmie: zarówno tej, która już sprawnie obsługuje dużą liczbę klientów, jak i tej, która dopiero stawia pierwsze kroki w branży. Komputery nadają się zarówno do podstawowej pracy biurowej, jak i do realizacji bardziej specjalistycznych projektów.
Close