Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad A275

Wiemy, jak ważna jest twoja informacja dlatego Lenovo ThinkPad A275 oferuje funkcje bezpieczeństwa na poziomie procesora, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Windows Hello używa czujników biometrycznych, aby odróżnić Cię od innych, więc kiedy odblokujesz urządzenie swoją twarzą lub odciskami palców, uzyskasz wyższy poziom zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Ponadto ten laptop zawiera również moduł Discrete Trusted Platform (dTPM), który szyfruje wszystkie twoje dane, w tym hasła.

Laptop ThinkPad A275 jest zbudowany tak, by przetrwać. Nosi nazwę Think, co oznacza, że została przetestowana pod kątem 12 wymagań wojskowych Mil-SPEC, a także został poddany 200 rygorystycznych badań wewnętrznej kontroli jakości.

Lenovo dostarczyło już ponad 100 milionów notebooków z rodziny ThinkPad. ThinkPad A275 zapewnia tę samą legendarną interakcję, którą administratorzy IT i użytkownicy końcowi pokochali i oczekują od ThinkPada. A dzięki pracy na baterii do 11 godzin zapewnia pełną mobilność użytkownikom.

Notebook ThinkPad A275 jest zasilany przez procesor AMD Pro, który został opracowany z myślą o najwyższej jakości i wydajności. Dzięki przełomowej architekturze AMD Pro zapewnia moc i wydajność zoptymalizowane do rzeczywistego przetwarzania i współpracy. Co więcej, dzięki zintegrowanej grafice AMD Radeon można cieszyć się żywymi efektami wizualnymi i olśniewającymi wyświetlaczami. Dzięki DASH, dział IT może z łatwością wykonywać zdalną diagnostykę i rozwiązywać problem, zarządzać zasobami oraz automatyczne uruchamiać i zamykać systemu.


Jeżeli szukają Państwo notebooka biznesowego z procesorami AMD PRO ale z większą matrycą (14 cali) polecamy serię Lenovo ThinkPad A475. Seria Lenovo ThinkPad A korzysta z tych samy dedykowanych akcesorów co seria Lenovo ThinkPad T.

W najbliższych miesiącach do naszej oferty dojdą takie serie jak:
Lenovo ThinkPad A485 - następca serii ThinkPad A475 ale oparta o 8. generację procesorów AMD PRO APU.
Lenovo ThinkPad A285 - następca serii ThinkPad A275 ale oparta o 8. generację procesorów AMD PRO APU.

Close