Close

Już w sprzedaży !

Akcesoria komputerowe

Akcesoria komputerowe 

W naszym sklepie znajdziesz te produkty, które pozwolą Ci na efektywne korzystanie ze swojego komputera. Stawiamy przede wszystkim na jakość akcesoriów, które sprzedajemy: wszystkie pochodzą bezpośrednio od producenta, a także objęte są gwarancją. Wszystko po to, żebyś miał pewność, że akcesoria, za które płacisz, są nie tylko warte swojej ceny, ale również są oryginalne. Oryginalność przekłada się nie tylko na czas działania, ale również na jakość produktów. Oprócz tego nieoryginalne akcesoria, takie jak kable do komputerów czy zasilacze do notebooków mogą spowodować poważne uszkodzenia urządzenia, jak między innymi spalenie gniazda zasilania.
Komputery można nieustannie rozbudowywać – i nie chodzi nam wyłącznie o wymianę podzespołów, ale o poszerzanie funkcjonalności urządzeń przez dobranie do nich jak najlepszych i najwydajniejszych akcesoriów. Dla każdego przy użytkowaniu komputera ważne jest co innego: dla graczy będą to słuchawki, dla osób, które często pracują w podróży – dodatkowe baterie do notebooków, a dla miłośników pracy biurowej klawiatury i myszki bezprzewodowe. U nas każdy znajdzie dla siebie takie akcesoria, których potrzebuje. W naszej ofercie znajdziesz takie akcesoria, jak dyski komputerowe, pamięci RAM, kable i konwertery, myszy i klawiatury, torby i plecaki do notebooków, zasilacze do notebooków, baterie do notebooków i stacje dokujące. Oprócz tego oferujemy rozszerzenia gwarancji na poszczególne urządzenia konkretnych marek, w tym HP, Lenovo i Toshibę. Dzięki dodatkowej gwarancji i dodatkowym akcesoriom do komputera znacznie zwiększasz swój komfort pracy.

Podkategorie

 • Rozszerzenia gwarancji

  Każdy producent oferuje rozszerzenia gwarancji na swoje produkty: umożliwia to nie tylko przedłużenie podstawowej gwarancji, ale również zakupienie dodatkowych usług gwarancyjnych (między innymi naprawy wykonywane u klienta w domu lub w firmie). Oferując rozszerzenia gwarancji producent zapewnia swoim klientom komfort pracy na urządzeniach, a także pewność, że w przypadku wady fabrycznej lub innych wad można sprzęt zwrócić na gwarancji, zamiast korzystać z usług serwisowych, które nie zawsze są przez nas sprawdzone. Oddanie sprzętu na gwarancję jest dużo bezpieczniejsze.

 • Stacje dokujące

  W tej kategorii znajdziesz stacje dokujące czołowych producentów notebooków na całym świecie. Należą do nich między innymi Lenovo, HP i Toshiba. Stacje dokujące umożliwiają podłączenie do notebooka większej liczby urządzeń: mają dużo więcej złączy jak na przykład USB, DVI, LPT, COM, wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe, a niektóre są wyposażone we wnękę na dysk twardy lub napęd optyczny. Zaletą stacji dokujących jest fakt, że można trzymać ją na biurku z podłączonymi urządzeniami, ale również możemy ją podłączać wyłącznie wtedy, gdy jest to nam potrzebne.

 • Baterie do notebooków

  W tej kategorii znajdziesz baterie do notebooków wszystkich producentów, których urządzenia sprzedajemy w sklepie. Zakup nowej baterii jest czasem konieczny: to opcja dla tych osób, które w jakiś sposób uszkodziły swoją poprzednią baterię lub bardzo często podróżują i nie mają możliwości podłączenia urządzenia do zasilania. Baterie można stosować wymiennie – jeżeli czeka nas kilkunastogodzinny lot lub jazda autokarem, a musimy pracować, to druga bateria może uratować naszą pracę. Wszystkie produkty, oferowane w naszym sklepie, są oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

 • Zasilacze do notebooków

  W swojej ofercie mamy szeroki wybór zasilaczy do notebooków. Wybór dodatkowego zasilacza często jest podyktowany wygodą (zasilacz zajmuje dużo miejsca w torbie na laptopa) lub koniecznością (uszkodzenie poprzedniego). Zasilacze są potrzebne do pracy notebooka zarówno w domu, jak i w podróży. W ofercie mamy specjalne, oryginalne zasilacze do notebooków Lenovo,HP oraz Microsoft : dzięki temu podładujesz swojego notebooka wszędzie, gdzie tylko znajdziesz działające gniazdko. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne zasilacze, pochodzące z oryginalnej dystrybucji od producenta.

 • Torby i plecaki do notebooków

  W swojej ofercie mamy torby i plecaki do notebooków różnych producentów, w tym HP, Lenovo i Toshiba. Plecaki to dobre rozwiązanie dla osób, które często się poruszają ze swoim laptopem i nie przepadają za torbami na notebooki. Zarówno plecaki, jak i torby są dopasowane pod względem wielkości do różnych typów laptopów – znajdziesz u nas między innymi produkty przeznaczone dla laptopów o 13'', 15'' czy nawet 18''. Wszystko po to, żebyś nie tylko mógł bezpiecznie przewozić swoje urządzenie, ale również byś mógł pomieścić w torbie lub plecaku dodatkowe materiały, jak zasilacz, teczkę ofertową, portfel czy inne ważne przedmioty.

 • Myszy i klawiatury

  W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości myszy i klawiatury czołowych producentów sprzętu komputerowego na świecie. W ofercie mamy produkty takich marek, jak między innymi Lenovo, HP czy Toshiba. Nasze myszki i klawiatury komputerowe są w głównej mierze bezprzewodowe: jest to opcja dużo wygodniejsza zwłaszcza dla użytkowników notebooków, którzy wolą tradycyjne myszki zamiast touchpada. Bezprzewodowe urządzenia pozwalają również utrzymać porządek na biurku. W ofercie znajdziesz myszy i klawiatury Lenovo, HP  i Toshiba.

 • Pamięci RAM

  W tej kategorii znajdziesz pamięci RAM czołowych producentów akcesoriów komputerowych na całym świecie. W ofercie mamy między innymi pamięci RAM Lenovo, HP i Crucial. Jeżeli Twój komputer ma możliwość zainstalowania dodatkowej pamięci RAM, to zyskasz dzięki temu dużo więcej miejsca na podstawowe aplikacje i programy, które możesz zainstalować w swoim urządzeniu. Ilość pamięci RAM ma również duże znaczenie dla wydajności komputera. W swojej ofercie mamy wiele rodzajów pamięci, przeznaczonych do różnych urządzeń.

 • Dyski komputerowe

  W tej kategorii znajdziesz dyski komputerowe różnego rodzaju, takie jak dyski zewnętrzne na USB, a także dyski wewnętrzne SSD, HDD i M.2. Dyski zewnętrzne służą naszym klientom głównie do przechowywania swoich danych lub kopii danych w bezpiecznym miejscu, zamiast w chmurze. Dzięki temu miejsce na dysku komputera się zwalnia na nowe, ważne dane. Zalecamy robienie kopii zapasowych zarówno w chmurze, jak i na dyskach zewnętrznych. Oprócz tego w ofercie znajdziesz dyski wewnętrzne, które przechowują pliki bezpośrednio w komputerze.

 • Kable i konwertery
 • Modemy GSM
 • Napędy optyczne
 • Power bank
 • Zasilacze awaryjne
 • Akcesoria do monitorów
 • Karty graficzne
 • Linki zabezpieczające do notebooków
 • Akcesoria do tabletów
 • Głośniki i słuchawki komputerowe
 • Karty sieciowe
 • Materiały eksploatacyjne do drukarek
 • Akcesoria pozostałe
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 229 elementów
Close