Close
Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane

Laptopy Lenovo ThinkPad Seria A 

Laptopy Lenovo ThinkPad seria A

Lenovo ThinkPad A485

Laptopy ThinkPad A485 łączą bezkompromisową moc z ultra-przenośność i bezpieczeństwem. Czy w biurze lub w drodze, Twoje umiejętności zawodowe spełniają swój cel z tymi komputerowymi laptopami. AMD Ryzen ™ PRO Mobilny procesor sprawia, że ​​wielozadaniowość staje się bryzą podczas AMD Karta graficzna Radeon ™ Vega zwiększa możliwości twórcze. 10,7 godzin * żywotności baterii zapewnia nieprzerwaną wydajność bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy przy biurku. Mechaniczne dokowanie boczne zapewniające wiele możliwości opcje łączności zwiększają wydajność. Intuicyjny Wyświetlacz Full HD z funkcją multi-touch (opcjonalnie) jest pewny pracować bardziej efektywnie i interaktywnie. Śledzenie oczu poprawia wydajność wielu monitorów z lekką głową i Ruch oczu. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak kamera IR dla
Windows Hello rozpoznawanie twarzy i Match on Chip Touch Fingerprint Reader do bezpiecznego logowania, pozwól ci pracować bez kłopotów. Nigdy nie trać dostępu do danych za pomocą Globalna funkcja LTE-A, nawet w podróży.

Lenovo ThinkPad A285

NAJCZĘŚCIEJ KOMBINACYJNE WYDAJNOŚĆ I PORTFILNOŚĆ
Lekki i cienki notebook ThinkPad A285 został zaprojektowany dla firmy w ruchu. Zapewnia wyjątkową wydajność z najnowszym procesorem mobilnym AMD RyzenTM PRO z Karta graficzna RadeonTM Vega i pamięć DDR4, które umożliwiają bogate tworzenie treści. Żywotność baterii 10,55 godzin * wraz z technologia RapidCharge, która ładuje laptopa do 80% w ciągu godziny zapewnia niezakłóconą produktywność. Czy to na
w biurze, w domu lub w podróży, nieprzerwane dane dostęp z globalną funkcją LTE-A zawsze i wszędzie. Jego solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak Match on Chip Touch Czytnik linii papilarnych i kamera IR z systemem Windows Hello chronić wszystkie poufne dane.

Lenovo ThinkPad A275

Ultralekki notebook biznesowy ThinkPad A275 waży mniej niż 1,4 kilograma, wysoką wydajność zapewnia CPU firmy AMD. Dzięki zabezpieczeniom sprzętowym na poziomie AMD i czytnikowi odcisków palców, potencjalni hakerzy są trzymani w ryzach. Wydajne grafiki AMD zapewniają profesjolnalny poziom wydajności.

Lenovo ThinkPad A475

Bezbłędne działanie notebooka biznesowego Lenovo ThinkPad A475 pozwala zwiększyć wydajność pracy w biurze dzięki współpracy z klientami. Wielozadaniowość jest łatwiejsza dzięki wydajności AMD Pro APU. Dzięki zabezpieczeniom na poziomie procesora dane są blokowane od momentu włączenia zasilania.

Thinkpad A275 Feature
Close