Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad Seria A

Laptopy Lenovo ThinkPad seria A

Lenovo ThinkPad seria A wszechstronne laptopy biznesowe wyróżniają się zabezpieczeniami, jakością wykonania oraz wysoką wydajnością. Laptopy ThinkPad serii A zapewniają pewność co do bezpieczeństwa: danych i samego komputera. Urządzenia te oferują zabezpieczenia klasy korporacyjnej: czujniki biometryczne oraz dedykowany układ Trusted Platform Module do szyfrowania danych. Laptopy te zostały przetestowane pod kątem 12 wymagań normy wojskowej i przeszły pomyślnie ponad 200 kontroli jakości, dlatego można polegać na ich wytrzymałości.

Lenovo ThinkPad A485

Laptopy ThinkPad A485 łączą bezkompromisową moc z ultra-przenośność i bezpieczeństwem. AMD Ryzen PRO Mobilny procesor sprawia, że ​​wielozadaniowość staje się bryzą podczas AMD Karta graficzna Radeon ™ Vega zwiększa możliwości twórcze. 10,7 godzin * żywotności baterii zapewnia nieprzerwaną wydajność bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy przy biurku. Mechaniczne dokowanie boczne zapewniające wiele możliwości opcje łączności zwiększają wydajność. Intuicyjny wyświetlacz FHD z funkcją multi-touch (opcjonalnie) jest pewny pracować bardziej efektywnie i interaktywnie. Śledzenie oczu poprawia wydajność wielu monitorów z lekką głową i Ruch oczu. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak kamera IR dla Windows Hello rozpoznawanie twarzy i Match on Chip Touch Fingerprint Reader do bezpiecznego logowania, pozwolą pracować bez kłopotów.

Lenovo ThinkPad A285

Lekkie i cienkie ultrabooki ThinkPad A285 zostały zaprojektowane dla osób pracujących mobilnie. Zapewniają wyjątkową wydajność z najnowszym procesorem mobilnym AMD Ryzen PRO z karta graficzna Radeon Vega, które umożliwiają bogate tworzenie treści. Żywotność baterii do 10,5 godziny wraz z technologia RapidCharge, która ładuje laptopa do 80% w ciągu godziny zapewnia niezakłóconą produktywność. Czy to na w biurze, w domu lub w podróży, nieprzerwane dane dostęp z globalną funkcją LTE-A zawsze i wszędzie. Jego solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak Match on Chip Touch Czytnik linii papilarnych i kamera IR z systemem Windows Hello chronić wszystkie poufne dane.

Lenovo ThinkPad A275

Ultralekki notebook biznesowy ThinkPad A275 waży mniej niż 1,4 kilograma, wysoką wydajność zapewnia CPU firmy AMD. Dzięki zabezpieczeniom sprzętowym na poziomie AMD i czytnikowi odcisków palców, potencjalni hakerzy są trzymani w ryzach. Wydajne grafiki AMD zapewniają profesjolnalny poziom wydajności.

Lenovo ThinkPad A475

Bezbłędne działanie notebooka biznesowego Lenovo ThinkPad A475 pozwala zwiększyć wydajność pracy w biurze dzięki współpracy z klientami. Wielozadaniowość jest łatwiejsza dzięki wydajności AMD Pro APU. Dzięki zabezpieczeniom na poziomie procesora dane są blokowane od momentu włączenia zasilania.
Close