Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Dell Latitude 12 5289

Dell Latitude 5289 to 12-calowy laptop typu 2 w 1 skierowane do zastosowań biznesowych. Za wysoką wydajność i stabilność odpowiadają  procesory Intel Core siódmej generacji. Magazynem danych są dyski SSD na złącze M.2 wykorzystujący interfejs SATA lub PCIe NVMe. Dzięki pojemnej i wydajnej baterii o długim czasie pracy notebook jest zasilany przez wiele godzin podczas podróży. Jedną z innowacji w tym modelu jest zintegrowany koncentrator zasilania, czyli zasilacz sieciowy z wieloma gniazdami.

Dell Latitude 5289 został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 12,5 cala o proporcjach 16:9 i rozdzielczości Full HD ze szkłem Corning Gorilla Glass 4 oraz powłoką przeciwodblaskową chroniącą przed smugami. Obracany o 360 stopni ekran pozwala na pracę w dowolnej pozycji. Zarządzanie laptopem ułatwiają rozszerzenia technologii vPro, na przykład umożliwiając diagnostykę nawet, gdy są wyłączone. Nie zapomniano również o rozbudowanych funkcjach zabezpieczeń - module TPM 2.0, czytniku linii papilarnych czy Smart Card. Komfort użytkowania zapewnia podświetlana klawiatura. Przewidziano też obsługę za pomocą aktywnego piórka Wacom, które będzie można przyczepić do obudowy za pomocą magnesu.

Close