Close

Kategorie

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Seria
Model
Procesor
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Ekran, rozdzielczość
Ekran, technologia
Ekran, przekątna, cale
Dysk podstawowy
Karta graficzna dedykowana, typ
System operacyjny
Rozszerzenie gwarancji - wyszukiwanie zaawansowane
Seria
Model
Monitory - wyszukiwanie zaawansowane
Model
Seria
Ekran, przekątna, cale
Ekran, rozdzielczość
Ekran, technologia

 Notebooki oraz komputery All-in-One Appleapple_logo_PNG19679.png

Apple
powstało w 1976 roku – to marka, której produkty znane są na całym świecie. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, takich jak iPhone'y, iPody, iPady, Apple Watch czy komputery Mac. Mimo że marka jest najbardziej znana w USA, to zdobywa coraz większą popularność również w Polsce: nic dziwnego, Apple produkuje wyjątkowe urządzenia, które szczycą się niesamowitą wręcz jakością. Wszystkie urządzenia tej firmy uchodzą za prestiżowe, bardzo funkcjonalne i wszechstronne, a także odznaczają się wyjątkowo eleganckim designem. Przykładowo słynne MacBooki zwykle spotyka się w większych korporacjach i firmach, a także u osób, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się grafiką. Wynika to nie tylko z ceny tych produktów, ale przede wszystkim z ich jakości. Podobnie jest ze smartfonami iPhone – to doskonałe narzędzia do robienia zdjęć, a także do ich obróbki.
Wszystkie urządzenia, pochodzące od tego producenta, działają na specjalnym systemie – IOS. Niektórym trudno jest na początku przestawić się z Windowsa czy Linuxa, jednak wiele osób twierdzi, że do grafiki komputerowej i obróbki zdjęć komputery od Apple są niezastąpione. Plotki głoszą, że kapitał firmy wynosi więcej, niż zaplecze finansowe USA, a sam iPhone generuje większe dochody, niż Coca-Cola. Celem marki nie jest jednak – według jej założycieli – zarabianie pieniędzy, a projektowanie, wdrażanie i wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, które będą służyć ludziom przez lata. Apple wierzy, że tylko dzięki jakości swoich urządzeń ludzie będą je kupować.

MacBooki
Apple sprzedaje wysokiej klasy notebooki, które spełniają oczekiwania zarówno użytkowników profesjonalnych, biznesowych, jak i prywatnych. MacBooki, bo tak nazywają się laptopy Apple, to lekkie, kompaktowe urządzenia, wyróżniające się na rynku funkcjonalnością i mobilnością. Znacznie zwiększają komfort pracy użytkownika zarówno w biurze, jak i w podróży. Mają silny podzespoły, a także lekką, ale wytrzymałą obudowę, która je chroni i zapewnia im niezbędne do stabilnej pracy chłodzenie.

iMac
Komputery iMac to komputery typu All in One. To niezwykle funkcjonalne urządzenia, które nie mają jednostki centralnej. Dzięki temu znacznie zwiększają komfort pracy, a także zapewniają więcej miejsca na stanowisku pracy. To komputery, które są „scalone” z wyświetlaczem – to połączenie mobilnych, zgrabnych notebooków z siłą i mocą komputerów stacjonarnych. Komputery iMac wyposażono w nowoczesne procesory, najnowocześniejszą grafikę i innowacyjną pamięć masową, a także zwiększono przepustowość portów. Możliwości, które daje ten komputer, są nieporównywalne z tymi, które były do tej pory.

iMac Pro
Profesjonaliści kochają komputery iMac. Apple postanowił pójść o krok dalej i stworzył ekstremalnie mocną wersję tych komputerów All in One – fachowcy z całego świata zastanawiali się, co zrobić, by zaprojektować jeszcze lepszy i jeszcze silniejszy komputer, niż iMac. W efekcie ulepszono iMaca i powstał iMac Pro: komputer, który zaskakuje swoją mocą i możliwościami. iMac Pro wyposażono w nowoczesne podzespoły klasy stacji roboczej (między innymi grafikę, procesory, pamięć masową i operacyjną, a także system I/O). To komputer smukły, szybszy i bardziej profesjonalny niż jakikolwiek dotychczas dostępny komputer.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno komputery All in One iMac, jak i iMac Pro. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą notebooków Apple, czyli MacBooków. Sprzedajmy urządzenia wyłącznie oryginalne, pochodzące z bezpośredniej dystrybucji od producenta. Kupując oryginalne komputery zabezpieczasz się w przypadku ewentualnych wad fabrycznych czy wypadków losowych, które obejmuje gwarancja. Dotyczy to również problemy z systemem operacyjnym na Twoim urządzeniu – pamiętaj, że wszystkie urządzenia, pochodzące od tego producenta, działają na specjalnym systemie – IOS.
Jeżeli zależy Ci na szybkim komputerze, który poradzi sobie z każdym zadaniem (łącznie z profesjonalną obróbką grafiki, tworzeniem grafiki, montowaniem filmów czy tworzeniem gier), to wybierz iMac Pro. Jeżeli potrzebujesz komputera do korzystania z mniej wymagających programów, postaw na iMac.
Z kolei jeżeli potrzebujesz urządzenia, które jest nie tylko silne, ale również bardzo mobilne, wybierz MacBooka. Oprócz tego pamiętaj, że urządzenia Apple możesz rozbudowywać (w zależności od wybranego komputera) – dzięki temu dopasujesz je bezpośrednio do swoich indywidualnych potrzeb.
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 115 elementów
Close