Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery HP 280

Komputery HP 280 to praktyczne, funkcjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w firmie, jak i w domu. Doskonale nadają się do codziennej pracy i bezproblemowo radzą sobie z podstawowymi i nieco bardziej zaawansowanymi zadaniami biurowymi. Charakteryzują się nie tylko niezwykłym designem, ale również przystępną ceną i prostą konstrukcją. System chodzi płynnie, bezawaryjnie, dzięki czemu praca na tych komputerach jest prosta i szybka. Seria HP 280 to wydajne komputery, które są łatwe w konfiguracji i eksploatacji. Nadadzą się zarówno do firmy, jak i do domu – bez problemu sprostają również wymaganiom wszystkich domowników. Są to urządzenia uniwersalne, o niewielkich rozmiarach, dlatego nie zajmą dużo miejsca przy biurku. Moc zasilacza wynosi 180 W. Istniej możliwość rozbudowy komputera (m.in. dołączenie drugiego dysku – komputer może mieć wmontowane maksymalnie dwa dyski twarde).
 
Seria HP 280 to w pełni funkcjonalny komputer, który wyposażono w osiem wyjść USB 2.0 oraz dwa USB 3.0. Dodatkowo w obudowie znajdują się: wyjście DVI i VGA, liniowe audio i wyjście mikrofonowe. Seria 280 ma również wbudowany czytnik DVD+. Komputery dostępne są w obudowie typu mini tower (4 GB pamięci RAM). Producent umieścił w niewielkiej, nowoczesnej obudowie procesor Intel Core i3, kartę graficzną Intel HD Graphics 4400 oraz Dysk HDD 500 GB. Komputery dostępne są z systemem operacyjnym Windows 10 Pro.
Close